Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by shai_20

1. אני יודע שזה לא התפקיד שלכם,אבל,מישוה יכול לתת לי סיבה אחת מוצדקת לזה שרוסו עדיין פותח בהרכב?? השחקן האפס הזה לא צריך להיות בכלל בסגל. כניראה שרק בגלל שקוראים לו גובאני רוסו הוא רואה דשא. אני לא מבין למה כל משחק,כשהוא מוחלף הוא זוכה למחיאות כפיים. תאמינו לי שזה לא מגיע לו.
  2. סוף סוף האירגון הזה קיבל החלטה נכונה ונורמאלית. אל אל ישראללל!
  3. בושה. אנשים! אתם לא מבינים לאיזה מצב הקבוצה הגיעה. איפה הימים שבהם הספונסים היו קופצים על המותג הזה שנקרא "מכבי תל אביב",והיו מוכנים לשלם כמעט כל סכום,רק כדי שהלוגו שלהם יופיע על החולצה של מכבי? לאן נעלמו הימים שבהם החברות והתאגידים היו עושות את הכל רק כדי להיות הספונסר של מכבי,ולזכות בכבוד,ועוד יותר מזה,בפירסום האדיר שהן היו מקבלות. אתם כניראה לא מבינים שבעצם,כל הסיפור הזה מראה בדיוק לאיזה מצב עגום הגיע הקבוצה. זה ניראה כאילו מכבי צריכה לרדוף אחר אותן החברות,ואפילו להתפשר על סכום כסף נמוך יחסית, רק כדי "שיעשו טובה",ויסכימו להיות הספונסר של מכבי. המצב פשוט מביש ועצוב.
  4. אני לא נתקלתי בו. בכל מקרה,יוזמה מבורכת.
  5. מה שאת אומרת פה רק מחזק את הדברים שלי. ראשי מכבי החליטו בצעד מאוד "חכם" לעלות בשבוע שעבר עם הלוגו של "שברולט" על החולצה,למרות שלא חתמו איתם על ההסכם,כך שאפשר להניח שמכבי עשו להם פירסום חינם ולא הרוויחו על זה שקל. דבר שני,זה ניראה לך הגיוני שבמכבי יעלו שבוע אחד עם הלוגו של "רסידו",אחרי שבוע במכבי יעלו עם הלוגו של "שברולט" למרות שלא חתנו איתן עם ההסכם,ואתמול יעלו ללא ספונסר בכלל! בושה.
  6. מכיוון שאין לי כוח להתחיל לפרט לך מה ההבדלים ביניהם את מומזנת לראות את המפרט של שני הטלפונים האלה באתר של נוקיה: 6101: http://www.euro-com.co.il/PhoneSpecs.aspx?PhoneId=43 6131: http://www.euro-com.co.il/PhoneSpecs.aspx?PhoneId=58 בקצרה אני אגיד לך שה 6131 טוב מה6101 באופן כללי בהכל,וזה כולל כמובן מצלמה טובה יותר,מסך הרבה הרבה יותר טוב(ל-6131 יש את אחד המסכים הטובים ביותר כיום),נגן MP3 איכותי יותר, מערכת הפעלה הרבה יותר נוחה ובנוסף ל-6131 אין אנטנה.
  7. האמת? אני לא יודע מאיפה להתחיל. אני פשוט מתבייש,והאמת דיי מתבזה,מכך שלמכבי אין עדיין ספונסר. על נושאים אחרים כמו סגל השחקנים,צוות המאמנים,השחקנים הזרים,וכל מה שקשור לזה עוד אפשר להתווכח ולדון מפה עד לא יודע איפה. אבל כשקבוצה כמו מכבי תל אביב ,שמתיימרת להיות המועדון מספר 1 בארץ(או שלפחות כך אנחנו,האוהדים,רואים את המועדון הגדול הזה),לא מצליחה למצוא ספונסר,ומופיעה למשחקים עם חולצה שניראית במקרה הטוב כמו חולצה של קבוצת הילדים של מכבי,ובמקרה הרע כמו איזה חולצה של קבוצת חובבים,אני מרגיש רע.רע מאוד. אני לא יכול לתאר לכם את ההרגשה שאני מרגיש מאתמול. אתם יכולים להגיד לי שזה "כולה דבר קטן" ולא משמעותי. אבל בשבילי,הדבר "הקטן" הזה מראה בדיוק באיזה מצב המועדון האדיר הזה נמצא. המצב עגום.פשוט עגום. זה מתחיל מהדברים הקטנים,ומהפרשות שאחנו שומעים עליהם כל יום,ומסתיים בדברים הרציניים יותר כמו ספונסר וכדומה. המצב פשוט בלתי נסבל! אני לא אנצל את הנושא הזה כדי "לרדת" על לוני,על דריקס,ובעצם על כל מי שמנהל את מכבי,כי זאת לא מטרת הנושא. אבל,וזה אבל גדול,מישהו במערכת הזאת חייב לעשות חושבים,ומהר,לפני שהמצב יהיה יותר גרוע(והיום הזה קרוב). המצב הקיים פשוט לא יכול להימשך!.
  8. שוער ענק. היחיד שמתפקד עד עכשיו במכבי. אם חצי משחקני הבית של מכבי(ולא רק הם) היו משחקים ונותנים את כל כולם כמוהו המצב היום היה הרבה הרבה יותר טוב. פשוט ענק.
  9. בעע. גועל נפש. צריך להיות מסטול בצורה מטורפת בשביל להמציא דגל פריסה שכזה(או מה שזה לא יהיה...)
  10. נקווה שזה לא משהו רציני. בכל מקרה, החלמה מהירה ושירגיש טוב.
  11. באיזה יום הזמנת? תיקח בחשבון שהיה גם את שישי-שבת שלא עובדים. אני בטוח שעד סוף השבוע המנוי יגיע.
  12. הסתובבתי באתר של "לאן" כדי לראות את מחירי הכרטיסים למשחק נגד בית"ר במחזור הראשון, ולהפתעתי הרבה גיליתי שניתן לקנות כרטיסים לשער 11.(יש לי מנוי,רק רציתי לראות את מחירי הכרטיסים). האם זה נכון? האם לאחר מספר שנים, שער 11 הוא כבר לא שער "למנויים בלבד" ?? מה דעתכם על זה??
  13. משבצות... ואפילו הבאתי תמונה כדי להוכיח את זה.. (:
  14. נו מה..הרי זה תמיד ככה. מכבי מביאים חלוץ שאמור להיות "תותח",במכבי הוא לא עושה כלום,ואז כשהוא עוזב הוא פורח מחדש. אם אני אזכיר את כל החלוצים שעברו במכבי ונכשלו,אני אצטרך למלא דף שלם...
  15. אני לא רוצה להישמע מודאג,אבל משחק שלישי ברציפות שמכבי לא מנצחת. נכון,שני משחים הם במסגרת גביע הטוטו,ומשחק אחד היה משחק אימון,אבל זה לא מוריד יותר מידי מהתחושה שהקבוצה לא מתפקדת. כבר עכשיו ניתן לראות שיש למכבי בעייה חמורה בהתקפה(כמו כל שנה?!),וגם ממשחק ההגנה לא ממש התרשמתי עד עכשיו. עושה רושם שגם בבחירת הזרים מכבי לא הצליחה,אולי רק קאלה ניראה כבחירה טובה. אומנם הליגה עדיין לא התחילה,אבל זה לא נראה טובה. אני מקווה מאוד שעד שבוע הבא,בהנחה שנמני יחתום,מכבי תיראה הרבה יותר טוב. נכון לעכשיו-המצב לא "מזהיר" במיוחד.
  16. לא יצא לי לראות את המשחק,ואפילו תקציר עדיין לא ראיתי,אבל מישהו יכול להגיד לי איך היה השוער קאלה?? ולכל אלה שמובאסים-צאו מזה. כולה משחק בגביע הטוטו עם רבע הרכב בקושי. המשחק הזה לא מלמד כלום העתיד ועל המשך העונה...
  17. שער 11. אלא אם כן יפתחו רק את היציעים המערביים,ואז אני מניח שאוהדי מכבי ישבו בשער 4.
  18. תוריד את התוכנה הזאת ושם כתוב לך בדיוק את הדגם של כל אחד מרכיבי החומרה שמותקנים על המחשב.
  19. מכיוון שאני לא בטוח,אני שואל אתכם האם בערב תשעה באב כל בתי העסק/קניונים/קולנוע וכו' סגורים? האם זה כמו בערב יום כיפור למשל? או שבערב תשעה באב בתי העסק לא חייבים להיות סגורים??
  20. ביזיון. אני לא זוכר שכשלפני שלוש שנים בערך,בערב שבו אירחה ריאל מדריד משחק במסגרת ליגת האלופות והיה פיגוע במדריד,מישוה דיבר על להזיז את המשחק ממדריד למקום אחר. ולא צריך להזכיר גם את סידרת הפיגועים שהייתה בלונדון,שגם שם כמובן הפיגועים לא השפיעו על אירוח המשחקים באנגליה. שום דבר שיגידו לא יכול להצדיק את העברת המשחקים. אם להקת "דפש מוד" יכולה להופיע בישראל,גם הקבוצות האירופאיות יכולות לשחק בישראל. אני רוצה לראות מישהו אחד שיקום ויגיד שזה לא עניין של אנטישמיות וצרות עין כמשדובר על החלטות כנגד מדינת ישראל. בושה שגם אופ"א בחרה ללכת בדרך הקלה וההחליטה על העברת המשחקים. רוצים להעביר? שיעשו משחק אחד במדינה ניטרלית,ואז לפחות לא יפגע העניין של השוויון. ביזיון.
  21. לפי טלספורט,הייתה תקלה במטוס שהיה אמור להחזיר את מכבי לישראל,ובעקבות זה מכבי תטוס במטוס אחר,ותנחת בשעה 23:00 בערך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.