Jump to content

EDENM.T.A

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. עדיף את מושיקווו,שחקן נשמה..
  2. אני אומר אחריי היצון בדרבי שרים האדומים אוכלים ת'לב...
  3. חכהה יבבןבןבןבןבןבןבןבןבןבן זונה,רק חכה.. חולה **** מיזדיין,אחריי הדרבי הקוף המגעיל הזה ישחק אותה תמים ויגיד שכולם נטפלים אליו סתם...קוקסינלל.. וגםספרתי במשחק הזה שנים-שלושה שירים של הפו*ל מועתקים מאיתנו..
  4. אותנו היו מורידים לליגה ג' על זה... לוזון יבן זונה ימאפיונור מיזדיין אתה פה פחות מחצי שנה כבר הראת כמה מושחת אתה?!הביתהה התאחדות זונה
  5. אל תיינו ת'מוח אחריי הקהל של בוקה הקהל הכי טוב בעולםםם.. בתור אחד שהיה שםם זה מדהים זה רק נשמע לכם בגלל הגג,אבל אין אחד באיצטדיון של שר את זה ולא שומעים אותו וזה ממש לא קשור לגג כי הגג והאקוסטיקה שם על הפרצוףף...ביוםם שאצלנו כול האציטדיון יישיר כולל 2,כולל 13 כולל 8(אבל כולם..)תוכלו להגיד משוו על הקהל של ליברפול,וכולנו יודעים שהיינו מתים שאצלנו כולם ישירו..(למרות שתחשבו שאיזה200 אנשים אצלנו עושים כ"כ הרבה רעש אז תחשבו על ארבעים אלףףף..... )
  6. מחפש את הקפוצ'ון של הסאב מהשנה בנרות(עם הGATE 11 בגרפיטי),מי שמוכר שישלח בפרטי ויתן הצאת מחירר למה אני לא יעקוב אחריי אשקול כזהה
  7. צודקק מי שבא צריך להכנס למה שהוא ישאר בחוץ ולמה מי שמקורב כי יכנס וכאלה ש]חות או ביכלל לא לא יכנסו ביכלל?אני רוצה לבוא בידיעה שאני בא ליתרום אבל אם יש את האפשרות שאני ישאר בחוץ כי אני לא מקורב אז אני לא יבוא
  8. אני מעוניין בסוייטצ'ר שרשום עליו GATE 11 בגרפיטי יפה כזה וכחול,וגםם צעיף של מכבי ובוקה מהמשחק שנה שעברה
  9. מישוו יכול בבקשה להגיד לי איך נוסעים מחר למשחק מתיי כמה עולה ומאיפו יוצאיםם.. ועוד משוו מיששו מוכר אאת הקפוצ'ון הכחול הזה שכתוב עליו מיקדימה GATE 11 בגרפיטי כזה?ובכמה?
  10. באתי אמצע מערכהה שנייה במילה אחת:מדהים בשתייי מילים:מדהים מידי איזה טירוף איזה קהל איזה אווירה לכזאת קבוצה לוחמת (סתכלו לי בעיניים באמצע המשחק ) מגיע אליפות,ובטח שבטחחח כזה קהללל ועוד מילה,בניגוד לכול שאר ההנהלות ההנהלה הזאת היא נטו מכבייי בלי כול העסקנות וכול שאר הבילבולי ביציםםם
  11. ואואואו אחיי קראתי הכול וכתבת ממש יפהה.. הכניסה בחינם?
  12. א' יותר מרגש ויפהה ב' כבר שיר מאווסס.. א.
  13. השקמה מרמורק או לוד,למרות שהייתי שמח לקבל את עכו בבית ולהראות להם מי זאת באמת מכבי עם רביעייה לפחותת..=]
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.