Jump to content

יהיה טוב

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

About יהיה טוב

• Birthday 14/11/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,447 profile views
  1. אכן הקדנציה השניה שלו ראויה להערכה רבה שתכתב בספרי ההיסטוריה. 2 עונות, 15 משחקי ליגה מתוך 72 (מתוכם 13 בהרכב). תרומה מטורפת.
  2. בהוט יש אופציה דרך הממיר להזמין את הערוץ ליום. אין אפילו צורך לבטל כמו בעבר, נסגר לבד. עולה משהו כמו 12 ש"ח אם אני זוכר נכון
  3. אם אני זוכר נכון, באותה עונה נתניה לא הפסידה בליגה בקופסא. ההפסד הבית היחידי שלהם באותה עונה היה בגביע והיה חתיכת חשש לפני המשחק
  4. לא מתווכח איתך על זה כי ברמת העיקרון אתה צודק. אבל ברגע שזה קורה ואתה רואה שכל האנשים מסביבו במקום להיכנס בו רק דואגים להסתיר אותו מהמצלמות ומעיני המאבטחים עד לרגע שהוא יורד למנהרות ועובר לצד השני של היציע אני מבין שהתערבות באותו רגע ספציפית לא תיגמר בטוב מהצד שלי. לא נכנס יותר מדי לעניין של יש לו גב ביציע/בחוץ אין לו כלום, מבחינתי באותו רגע הוא היה עם לפחות 10 חבר'ה שלא כל כך עניין אותם הסברים ללמה זה לא בסדר. תקרא לי פחדן או תקרא לי איך שרק תרצה, אני כבר לא ילד ולא מחפש הרפתקאות כשהיום כל חבורת בני 16 משחקים לי בכנופיות ברמינגהאם.
  5. נשגב מבינתי. כנראה ממש כעס באותו רגע שזה נראה לו לגיטמי. הוא היה סנטימטר ממני. אם ממש מסקרן אותך אני מוכן להראות לך מי זה ואת מוזמן לשאול אותו, אני בטוח שסך הכך תהיה לו תשובה הגיונית.
  6. אני אמרתי שאני שמאלני? אני אמרתי משהו על כיפות סרוגות? אני אפילו לא אמרתי כלום על ראדי. בסך הכל ניצלתי את הבמה כדי להגיד שזה יותר כואב לי מהכל ושזה אבסורד. מקשקשים כאן חופשי על ערכים וציונות אבל לא בזין שלהם לעשות את הדבר הכי ציוני והכי חשוב שיש. מבטיח לך שבשנים האחרונות איבדתי והכרתי יותר אנשים מחצי מהפורום האלה שנפגעו מפעולות טרור ולא במסגרת צבאית. מצטער לדעתי זה אבסורד לראות אנשים ששמו זין על הצבא מבחירה שרים אחר כך תנו לצהל לנצח...הלוואי וצהל ינצח בכל פעם שהוא יצטרך, לצערי זה לא יהיה בעזרת חלק גדול מאותם מזמרים. אני שוב יגיד שאני לא מדבר כאן על כאלה עם מגבלות כאלה ואחרות, מדבר על כאלה שמתוך בחירה והרבה צרות שעשו לצהל הלכו בדרך הקלה על גבול הבזויה.
  7. הדבר הכי יפה בקהל שלנו זה לראות כל כך הרבה אנשים שרים "תנו לצהל לנצח לזיין תערבים" כשחלק גדול מהשרים בכלל לא עשה צבא\היה החייל הכי גרוע\הג'ובניק הכי מביש שיש ומבחירה....ולפני כל אלה שיקפצו ויגידו מה אתה מזיין את השכל הייתי קרבי וכו שיקראו שוב את החלק המודגש....אבל העיקר ללכת עם העדר
  8. רציתי לשתף כאן את כולם בתשובה שקיבלתי מהפייסבוק של מכבי לגבי תלונה שלי על עניין הספסרות ועל זה שלא נעשה כלום למרות פירסומי מספרי טלפון אצלם בפייסבוק, ביד 2 או בכל אתר אחר וזה התגובה שקיבלתי: Maccabi Tel Aviv FC - Official היי *****, מלבד המספר הזה יש ברשותנו מספרים נוספים. לצערנו במשחקים כאלה כל אוהד הופך לספסר כאשר במשחקים שהפועל מארחת יוצאים גם 250 לשער של מכבי לבנק דיסקונט ואנו יודעים שממש עסק של ממש של ספסרות מתחולל שם לצערנו אין לנו איך להשפיע בנושא זה. לגבי תופעת הספסרות ככללה, לצערנו המשטרה לא רוצה מספיק להשקיע בנושא זה, אגב גם בכדורסל אותם ספסרים מוכרים לכולם עומדים ומוכרים כרטיסים בספסרות וזה ללא ספק מראה מרגיז ומקומם. העונה שילמנו כסף במספר משחקים למשטרה (אבסורד לא קטן בפני עצמו) כדי שיטפלו בבעיה ולצערנו עקב החוק לא יכלו לעשות יותר מדי. מכבי תל אביב מודעת לתופעה הזאת ומנסה להילחם (לפעמים לא מספיק ולא עוזר) , בהגרלה הנוכחית לפני עריכתה נמחקו שורה של אנשים שניסו למכור את הכרטיס שלהם במשחק מול חיפה. לסיכום חשוב לנו שתדע שאנו מודעים לכך והיינו שמחים לטפל בסיטואציה הזאת ביתר נמרצות אך לשם כך נצטרך התגייסות של המשטרה וההתאחדות. אנחנו רוצים לקוות שנצליח בעתיד לטפל בזה אך חשוב שתבין שזה לא כזה פשוט כפי שזה נראה אכו אבסורד....
  9. תודה רבה למבוגר האחראי שכל כך פיללתי לו.... מסוג התגובות שגורמות לי לשקול להפוך את הכינוי ל"יהיה מצוין"..
  10. תגידו אתם אמיתיים!??!!?!? שמעתם על פאה?? זה כנראה מה שיש לו על הראש כי הם היו אצל הנשיא ביום שני!!!!! תכך תספרו לי שהתמונה צולמה בתחילת עונה ושמרו אותה שאם יזכו באליפות היא תפורסם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.