Jump to content

שחר .א.

משתמשים רשומים
    44
  • Last visited

1. אם מישהו מכיר מקום שמשדר עם ווליום היום באזור תל אביב
  2. מה הסיכוי שמישהו מארגן שידור למשחק היום לטובת המכבים בתפוצות ? אם זה משנה אז ארגנטינה תודה
  3. מי שם לינק לניצחון שלנו משער של תורג'מן ? אני חושב שהיה 3-2 לא סגור ..
  4. טוב .. אני כרגע משרת בנ"מ כמו שאמרו לך יש לך טירונות 03 רובאית שאורכה חודשיים + חודשיים קורס + שבועיים אימון מתקדם. זה בכל מערכות הנשק בטירונות יש לך לבחור בין כמה מערכות נשק " הוק " שזו מערכת דיי ישנה שבה אני הייתי, מבחינתאנשים זה המקום הטוב ביותר ..רק חבל שהקצינים שם לא להיט . יש םטריות שזה דיי דומה להוק ..מערכת ללא ניסיון אנשים בסדר גמור אבל לא הוק. יש לך סטינגר שזו מערכת שבתהליך סגירה אבל עדיין יש גיוס אליה, שם המסלול שלהם הרבה יותר קשה פיזית כי הוא נמשך עוד 8 חודשים. ויש מערכת חדשה כיפת ברזל שאני נמצא בה , אף אחד לא באמת יודע מה יהיה איתה וכאלה , אבל מה שבטוח שמבחינת שמועות היא מערכת מאוד מעניינת. המון בהצלחה!
  5. זא אני מחר אמור להגיע לשם לסתם איזה יום הזוי... אני מגיע עם האוטו ...יש חניה בחוץ ? יש אפשרות לארגן אישור כניסה? אהה ואיך מגיעים לשם מחולון
  6. יובליייי המון מזל טוב אחשלייי היום נעשה לך חגיגה אחושרמוטההה כל הנסיעות למשחקים ...כל היציאות ...הנוהל לאפה ברז אחרי משחק ...היו איתך יםםם דבברים מרגשיםם ונקווה שלא ייפסקו לעולם אחי(: בקיצור אין לי מושג מה עוד לרשום ..העיקר שתדע שאני אוהבתך רצחח באמא שלי (: אין אנשים כמוך
  7. אני כרגע בנמ משרת באילת בהוק.. יציאות זה באמת 11 3 ... אבל זה דיי תלוי במפקדים שלך ..אני כרגע בבית אחרי 17 4 .. בכל מקרה מי שרוצה להגיע לנמ ..להוק ...זה רק לסוללת אילת! אשמח לעזור בכל שאלה (: שבת שלום (:
  8. איבדתי את הצו גיוס ואני מתגייס יום ראשון הקרוב.. ד.א אני הולך לנ"מ וקיבלתי את ההזמנה שלהם להגיע ב29.3 ( ראשון ) לבקום... השאלה אם ההזמנה הזאת אוכלת ..ואם לא איך אני משיג צו גיוס חדש?
  9. שכתי לציין שהוא מגיע עם אוכל , קולר רצועה ומשחקים
  10. גור כנעני מעורב בן 3 חודשים קיבל את החיסון הראשון . http://www.siz.co.il/my.php?i=0znvmwmyytiz.jpg לא שלי הכלב , מי שמעוניין שייצור קשר 0526125438 - ירון
  11. 9 זה נ"מ ... אני קיבלתי צו גיוס לנ"מ ב29 ... אבל יכול להיות שיש גם תותחנים באותו יום..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.