Jump to content

המנהל

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. שלום לכולם, רק רציתי להגיד לכם תודה רבה על הדחיפה היום! כמו שאני תמיד אומר, זה לא מובן מאליו שאתם באים לראות את הקבוצה ודוחפים כל המשחק. אני מאוד אוהב אתכם ומעריך את מה שאתם מנסים/עושים למען הקבוצה! שוב, תודה רבה! זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  2. שלום לכולם, האמת שנורא רציתי לפתוח נושא למשחק אבל לא רציתי להעמיס על הפורום יותר מידי והכי בעייתי היה שאני פשוט לא יודע מה להגיד... יש התרגשות גדולה לקראת המשחק הסופר היסטורי הזה ואיזה כיף זה בשבילי לחוות אותו אתכם ביחד בשירה אדירה... אז בעצם, זה לא שאני לא יודע מה להגיד, אנני לא רוצה להגיד כלום, אני פשוט רוצה שיתחיל כבר המשחק ולראות אתכם בכל הכוח שרים ונותנים לנו גב כמו שרק אתם יכולים ויודעים! במקרה הצורך, אני אתבונן ליציע תוך כדי המשחק כדי להצטרף לשירה... אוהב אתכם ומקווה לראות את כולם!!!! זיו (המנהל, הבן של טון קאנן, שערים 4,11,13) שמש
  3. תקשיבו, אני דבר ראשון רוצה להגיד תודה רבה רבה למי שהגיע למשחק אתמול!!! אני יודע שזה היה לא פשוט לאור מה שהיה השבוע ועוד בנוסף התקיים משחק חשוב של מחלקת הכדורסל שלנו במסגרת היורוליג, כך שכל מי שבחר להגיע לכדורעף אתמול, אני רוצה להגיד שוב תודה! האמת זה שאין לי באמת דבר שני להגיד כי כל דבר שאני אגיד לא יכול להוסיף למה שהיה אתמול או להרגשה המדהימה שכולנו חווים... מה שכן אני רוצה להתייחס אליו זה משהו שיצא לי לקרוא פה הרבה מאוד. אני כל הזמן רואה פה ? אתם מכבי האמיתית...? עד אתמול בערב לא ממש הבנתי למה אתם מתכוונים שאתם אומרים את זה. אני מאמין שזה נאמר לקבוצה המדהימה ( שאני כל יום אומר תודה שאני חלק ממנה)... אז אני פשוט חייב לתקן אתכם, מכבי האמיתית זה לא אנחנו, זה אתם!!! שוב תודה רבה על הבמה והתמיכה, מקווה לראות את כולכם בקרוב שוב, באמת שאני אוהב את כולכם, זיו ( המנהל, הבן של טון קאנן, שער 4,11,13 ) שמש
  4. לקראת המשחק מחר ביום חמישי (19:30, הכניסה חינם) של מכבי נגד אולימפיאקוס הגיעו שלושה שחקנים של מכבי לפורום. אנחנו ממליצים לקרוא ולהבין למה אנחנו כ"כ אוהבים אותם. תגיעו, השחקן ה-12. **************************** שלום לכולם, אחרי הרבה מאוד זמן שלא הייתי כאן ונאלצתי לבקש מזיו שחזור סיסמא, אני שמח לחזור(כמה שאפשר כמובן אחרי המפלה של אתמול). הכל כבר נאמר על המשחק ההיסטורי שלנו מחר נגד אולימפיאקוס. תאמינו לי שאף אחד לא צוחק שהוא אומר שכל אחד ואחד מכם יכול לעשות את השינוי עבורנו ולעזור לנו לעשות היסטוריה. האנרגיות שאתם נותנים לנו השחקנים זה משהו שאי אפשר לתאר במילים והרבה ניסו לעשות את זה לפניי. מבחינת הקבוצה בהחלט מדובר ברגע היסטורי, אבל אני רוצה להסביר לכם שאתם יכולים לבוא ולעזור לנו השחקנים המכביסטים להגיע למשהו גדול באמת, להגיע לשלב מתקדם באירופה כאשר לרובנו כבר לא נשארו הרבה שנים לשחק ולנסות להגיע לזה שוב. קיבלנו הגרלה קשה אבל בהחלט סבירה וניתן לעשות את זה. בואו בהמוניכם לעזור לנו לחלום הגדול שלנו של כולנו השחקנים והאוהדים שהרימו אותנו גם בעבר ובהווה לגבהים שלא חשבנו שאפשר להגיע אליהם!!! תאמינו לי שזה לא קל לי לכתוב לכם כרגע... אתמול בערב לא האמנתי למה שקרה שם בטדי. הבוקר שקמתי אליו הזכיר לי ימים ממש שחורים בתור ילד שלא רציתי ללכת ללימודים כי חששתי מהחברים שלי ששנאו מכבי וחיכו לי מעבר לפינה. פשוט התביישתי. אבל מה שגדול במועדון הזה באמת זה אתם. לכם יש את הכוח להרים אותו למעלה. עכשיו יש לכם את הכוח לשנות באמת. לא סתם החלטתי לכתוב לכם ביום הקשה הזה, אנחנו צריכים אחד את השני. אתם תעזרו לי להרים את הראש לקראת המפגש הגדול שלנו ואני מבטיח שנעשה הכל כדי שיום חמישי יהיה ערב בלתי נשכח מבחנת כולנו!!! מקווה לראות את כולכם ביחד איתנו בשיא הכוח שלנו ביום חמישי! תודה על הבמה ויאללה מכבי!!!!!!!! זיו (המנהל, הבן של טון קאנן, שער 4, שער 13 ו-11) שמש
  5. טוב חברים וחברות, סוף סוף אנחנו מתחילים את הדבר האמיתי ואנחנו מתרגשים לקראת העונה.. הצבתם רף ממש גבוה שנה שעברה ואני מצפה מכם ללא פחות! השנה הולכת להיות ארוכה וקשה אבל אני מאמין שביחד איתכם השמיים הם הגבול מבחינתנו... מצפה לראותכם כבר, אני לא יכול לחכות!!! זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  6. נו, מה יהיה אתכם? אחרי שעונה שעברה לא הפסקנו לבכות על היתרון ביתיות, סוף סוף השגנו אותו ותאמינו לי שלא היה פשוט! תגיעו למשחקים! אנחנו צריכים את כולכם!!! זה לא אותו דבר שאתם לא מגיעים.... בהזדמנות אני רוצה להודות לכל אלו שכן הגיעו למשחקים ודחפו את הקבוצה קדימה עד עכשיו במיוחד במשחק הבית מול קריית אתא ולאלישי שתמיד מגיע למשחקים הצפוניים! מקווה לראות את כולם היום למרות שיש שידור ישיר... זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  7. שלום לכולם! רק רציתי להגיד בשמי ובשם הקבוצה שאנחנו ממש מתגעגעים לעידוד שלכם!!! אנחנו מקווים שתגיעו היום (שלא לדבר על שבוע הבא) כי ממש קשה לנו בלעדיכם... זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  8. שלום לכולם... אני יודע שיש היום כדורגל ועקב הניצחון (האדיר) ביום שבת יש מומנטום חיובי מסביב לקבוצה ורצוי שימשך כמה שרק אפשר, אך אני חייב להגיד לכם שאנחנו חייבים שתגיעו היום לאולם "אביב" ברעננה על מנת שנוכל לקחת משם נקודות חשובות להמשך הדרך!!! המשחקים לא מתנגשים ולכן אני חושב שאתם יכולים להגיע בהמוניכם ולמלא את האולם של רעננה... אולם אביב זהו האולם שכל שנה נערכים בו משחקי חצי גמר הגביע! מצפה לראות את כולכם היום ברעננה (מקווה שתגיעו שמחים אחרי נצחון על הלוזונים)!!!!!!! זיו "צהוב עכשיו" שמש
  9. אני יודע שכבר דיי מאוחר, אבל אני בכל זאת מקווה שמישהו יקרא את זה... אני דבר ראשון, רוצה להודות לכולם על העידוד המדהים ביום שלישי האחרון נגד מוסינזון הוד השרון (ז...!). דבר שני, ברצוני להרגיע ולהודיע שאלכס "לב ענק" דימיאו כשיר לשחק!!! קראתי את כל התגובות שנכתבו כאן בקשר להסעה למחר, אנחנו יותר מנשמח במקרה ותגיעו מחר לא רק בגלל הגב האדיר שאתם האוהדים נותנים לקבוצה, אנחנו רוצים שתגיעו כמה שיותר כדי שנוכל לשמח אתכם... אין דבר יותר כיף (בשבילי לפחות) מלנצח משחק ואז לחגוג יחד עם האוהדים... עמוס דיבר איתי בצהריים, ואמרתי לו שגם 20 אוהדים יספיקו מחר... ההרגשה שלי עכשיו שזה לא מספיק! אני רוצה לראות הרבה אוהדים מחר (40 לפחות), אין תירוצים! אתם רוצים אליפות?! אתם לא מבינים בכלל מה עובר על הקבוצה הזאת השנה. תגיעו בהמוניכם, כל הקבוצה שאלה אותי באימון האם יגיעו אוהדים? לא ידעתי מה להגיד... כמו שכתוב פה בשורה הרצה - אחרי הדברים שנאמרו בסוף המשחק ביום שלישי ע"י המאמן של הוד השרון, אתם חייבים להגיע! מקווה לראותכם מחר... זיו "הבן של טון קאנן" שמש נ.ב. רק ביחד אנחנו יכולים לעשות את זה...
  10. יש לי עוד בקשה אחת אליכם... ביום שבת הייתי בבלומפילד (נהנתי מהנצחון עצמו ולא מהדרך). חזיתי גם בסוף המשחק בעידוד המרשים ביחד עם קאלה (השוער האדיר). אני מעוניין להפעיל אתכם כך גם כן מחר!!! אנא, תקראו לי שאתם מוכנים, ונרים את האולם שם!!! זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  11. לכל המודאגים, לא לדאוג, כל מי שיגיע, ואני מקווה שבאמת יגיעו הרבה כמו שאתם אומרים, יקבל כרטיס בכניסה במידה ויצטרך! לא ננטוש שום אוהד שיגיע!!! זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  12. שלום לכולם... אני חושב שזה השבוע הכי חשוב לקבוצה בשנים האחרונות (בלי להלחיץ אף אחד). אנחנו פגשים השבוע את הפועל מטה אשר פעמיים! ביום שלישי זהו המפגש הראשון אשר מתקיים במסגרת הליגה הסדירה. זהו משחק מאוד חשוב משתי בחינות: 1. אנחנו מתקרבים לשלבים המכריעים של העונה ואנחנו חייבים את הנקודות לקראת ה-1-6. 2. אנחנו חייבים להראות להם שאין להם סיכוי בחצי גמר, ואנחנו חייבים לדרוס אותם. זה משימה לא פשוטה לנצח את אותה קבוצה פעמיים באותו שבוע... המשחק ביום חמישי נחשב מבחינתנו למשימה החשובה שנתקלנו בה עד עכשיו... אתם לא מתארים לעצמכם עד כמה אנחנו רוצים להביא תואר!!! קדימה רבותיי, תגיעו בהמוניכם ותעזרו לנו להגיע לגמר ולהביא את הגביע הביתה! אני גם רוצה לאחל למחלקת הכדורסל המון בהצלחה, אני מקווה שהם יעלו לגמר וייקחו את הגביע גם כן... בכל אופן, מקווה לראותכם בקרוב. זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  13. היו"ר כבר קרא לכם, אז עכשיו אנחנו השחקנים קוראים לכם! אחרי ניצחון מדהים בשבוע שעבר( חבל שכל כך מעט באו, אך היה איכות ללא ספק!), שהראה ללא ספק שהקבוצה השנה קורצה מחומר מיוחד מאוד שרק המכבים יכולים לדעת מהו. זהו המכביזם רבותיי!!! הקבוצה הזאת לא תוותר לעולם וכך גם אתם צריכים לנהוג, אנחנו צריכים אתכם ביחד איתנו יד ביד אם צריך כדי ללכת עד הסוף ולהביא העונה את שני התארים! קדימה תתעוררו, אני לא רואה מספיק תגובות נלהבות מצדכם... רציתם ששרגא יכתוב - הוא כתב, ביקשתם ממני לכתוב - כתבתי... עכשיו תורכם... אני מבקש מכם להגיע בהמוניכם, אני מצטער אבל אני לא הולך להתחנן שתגיעו, אני יודע שזה לא מעניין את כולם אבל אני כן יודע שיש לנו כמות לא מבוטלת של אוהדים שזה כן מעניין אותם, הקריאה הזאת היא לכם... תודה על הבמה ואני מקווה לראותכם מחר זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  14. שלום לכולם... אני מבקש מכל האוהדים לא להוריד את הראש עקב הפציעה של אלכס! כל השחקנים, ההנהלה וכל מי שקשור לקבוצה בדרך זו או אחרת לא מתכוונים להוריד את הראש ולותר על העונה הזאת... אנחנו נעשה הכל כדי לזכות בכל תואר אפשרי!!! האחריות עליכם כרגע גדולה יותר, מיפני שעכשיו השחקנים צריכים לשמוע אותכם יותר מתמיד... אני מבקש ממכם להגיע למשחקים ולתת לנו דחיפה קדימה כמו שרק אתם יכולים... שלכולם יהיה שבוע טוב, זיו שמש
  15. מכיוון שלא הייתם במשחק אני יעדכן אותכם מה היה. אז ככה, פתחנו את המשחק מאוד חזק. אלכס נכנס מהר מאוד למשחק ולא הפסיק להנחית פצצות על שחקני חצור (שיחקו בלי שני שחקנים חשובים), מרלון (המוסר) הפעיל מצויין את דננברג ורובינשטיין. אריק כרגיל זה אריק!!! עמרי היה מצויין גם כן, יציב מאוד, מתלהב, טוב מאוד כרגיל!!! אחרון חביב תרשו לי לפרגן לשון פייגה על משחק טוב ויציב בהתקפה, שלא לדבר על הפצצות שלו מהסרב! אז כמו שאתם מבינים, שיחקנו מצויין אתמול... עכשיו אני מעוניין לדעת איך אני יכול לגרום לכולם לבוא ביום שלישי למשחק שלנו נגד רעננה?! רעננה השנה היא קבוצה חזקה מאוד אשר תתמודד על כל תואר אפשרי השנה (ניתן לקרוא לזה "משחק עונה")... ארז הקטן: אתה יכול לכתוב תירוצים מפה ועד הודעה חדשה, אני לא מוכן שלא תגיע למשחק הזה במיוחד שהאס מגיע אלינו!!! תודה על הבמה שנתתם לי, מקווה לראות את כולכם ביום שלישי ב-19:30 בהדר יוסף... זיו "הבן של טון קאנן" שמש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.