Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי גלעד כחלון

1. אני מסכים עם מה שנאמר פה, אם זכייה של אייאקס תפגע במכבי מעדיף שהם לא יזכו, אבל החל משנה שעברה אופ"א שינתה את זמן תחילת סיבובי העפלה למפעלים שלה, והסיבוב הראשון מתחיל שבועיים מאוחר יותר

אם לפני שנתיים אחרי ההפסד לבני יהודה בגמר היה למכבי חודש עד למשחק רשמי ראשון, היום אם נהיה בסיבוב הראשון, יהיה חודש וחצי ללא משחק רשמי, ואם נתחיל בסיבוב השני יהיו כמעט חודשיים ללא משחק רשמי

2. לגמרי נופל בקטגוריה.

אתם מתעלמים/לא ראיתם אבל גם הגופניות יצרו 23 ויש לי תמונה בוואטסאפ שזה נראה בה נפלא.. (תעלו לפה למי שלא ראה.. זה רץ)

עם כל החורים שהיה ביציע זה אשכרה עבד?

אם כן זה אדיר

3. הרגיש שהשחקנים לא כ"כ ידעו בהתחלה איך לאכול את זה שאנחנו רוצים לחגוג איתם אפילו שנגמר תיקו

השתחררו מהר, אבל עדיין לא בטירוף

באמת היה משחק כיף שההבדל היחיד ממשחק מושלם זה השער הזה שפשוט לא נכנס

4. לא רק שהמספרים אומרים שהוא הבלם המוביל שלנו מבחינת דקות משחק/ספיגת שערים, גם במבחן העין רואים שהוא פשוט רמה מעל ייני/פיבן/טיבי

צריך להתמקד בדברים שהוא טוב בהם, ולנסות לוותר על דברים שלא(למשל הנעת כדור)

יתן חיפוי אווירי מעולה במאבקים באירופה

5. זה לא שיש יותר מדי אופציות. 3 שחקנים על 3 מקומות בקישור ו-5 שחקנים על 3 מקומות בהתקפה.

קו המחשבה שלי, נובע יותר ממה שהצליח במשחק הקודם

הקבוצה כותשת את היריב, ואז אצילי נכנס וניצל את העייפות של ההגנה כדי לנצח את המשחק.

מה גם שההרכב נגד נתניה בכל יום אחר נותן לנתניה 4 עוד במחצית, רק עמוס מנע מאיתנו תוצאה היסטורית

אני חושב שאצילי יותר אפקטיבי כמחליף מאשר יוני כמחליף

6. יש פה בעיה משפטית. אם הוגש כתב אישום על עבירה x אמורים להעניש אותם על עבירה x. זה שקרו שם עוד דברים שלא נכנסו לדוח השיפוט/משקיף/אין ראיות או מה שזה לא יהיה, זאת הפשלה האמיתית כאן.

הענישו אותם על כוסות פלסטיק

כמו שאותנו הענישו על מקל ארטיק

אגב שים לב שלאחרונה אחרי כל משחק בית הם עומדים לדין בגלל הקהל

כאשר יש דפוס חוזר אז כבר מגיע השלב לתת עונש הולם

7. עמית סגל בטלגרם:ברדק גדול בנתונים עוד לא ברור אם עוברים או לא

לדעתכם, הצבעה ממוחשבת יכולה לפתור חלק מהבעיות שיש פה?

כולל אגב את זה שיום וחצי מתום הבחירות עוד לא ברור הרכב הכנסת

8. השמאל עשה משפט שדה לביבי, תקף אותו יותר מדי, היועץ המשפטי לממשלה שגה שפירסם את הממצאים לפני הבחירות, היועץ המשפטי לממשלה שגה שפסל את בן ארי ולא את הערבים, גנץ שגה שהוא לא דיבר בכלל, היה תקופה שלא שמעו ממנו כלום, אולי פחד - אני לא יודע..

העם מבין שאם גנץ יהיה בממשלה זה אומר - ממשלת שמאל - ערבים.

אם מבחינתם ממשלת שמאל - ערבים - עדיפה על ממשלת ימין - חרדים אז סבבה ... מבחינת העם, רוב העם, זה לא מקובל.

אין קשר למצב הכלכלי שאפשר להתווכח, על המצב המדיני וכו'..

תמיד אמרתי את זה, ככל שהשמאל יתקוף את ביבי, "רק לא ביבי" - דווקא יהיה ביבי.

לא למדו מ-2015... לא למדו כלום, לפעמים אני אומר מזל שיש לנו שמאל כזה מפגר :)

ערבים לא ישבו בממשלה של גנץ, אני אפילו לא בטוח אם היו ממליצים עליו(רק מחוסר ברירה)

אתה אכלת יופי את השטות הזו שביבי האכיל את המצביעים שלו

9. לא מבין מה אנשים היום כל כך נעולים על הצבעה שבטית בין אם לשמאל, ימין או משהו אחר שיתקדמו כבר. כנראה זה לעולם לא יחלוף מהעולם.

בדר"כ זה מה שאתה שומע בבית ההורים

אצל סבא שלי בבית למשל אם היית מעז לומר שאתה לא מצביע ליכוד, אז היית מוחרם ע"י סבא שלי

בגיל 13 הוא לא דיבר איתי יום שלם רק בגלל שאמא שלי תלתה שלט של מפלגת העבודה בחצר

10. הם לא טיפשים בכלל, הם אפילו חכמים.

כל היישובים בדרום שבוחרים בביבי פעם אחר פעם מקבלים תקציבי ממשלה במיליארדים. תבדקו מה קורה בנתיבות ובאשקלון ומה התב"ע. אז אוקיי יש רקטות אבל הוא משמן אותם טוב טוב וזה משתלם להם.

גם אני מדי פעם משתלח בתושבי הדרום בשביל הצחוקים אבל האמת היא שאין שום דבר לא רציונלי בבחירה הקבועה שלהם. זה יד רוחצת יד.

אגב בחירה קבועה של אנשי הדרום, זה קיים גם לצד השני, הקיבוצים באופן קבוע מצביעים לשמאל לא משנה כמה לא שמים עליהם ביום יום

אצלנו בקיבוץ מרצ קיבלו 109 קולות, זה המון ביחס למפלגה שכל פעם שיש בלאגן דואגת לאוכלוסייה בצד השני על פנינו

11. ואולי הם חושבים שהאלטרנטיבות יותר גרועות בעבורם?

אני לא יכולה לשפוט אותם, אני בבועה התל אביבית שלי

בטוח שחלקם חושבים שהאלטרנטיבה גרועה יותר

אני לא הצבעתי ליכוד מימי, אני גר העוטף עזה, ועדיין חושב שביבי עושה עבודה לא רעה

אבל כן רציתי שיוחלף, בעיקר כי אני מאמין שראש ממשלה לא צריך להיות יותר משתי קדנציות

12. כמה קולות זה אחוז החסימה?

יודע שלמשל לימין החדש יש כרגע 127,503 קולות ונשארו 200,000 קולות של החיילים/ימאים/אסירים, כמה הם צריכים מתוך זה כדי לעבור?

פעם אחרונה שעמית סגל עדכן בטלגרם שלו דובר על 3200

אבל אני מניח שאם המפלגה האחרונה לפני אחוז החסימה עולה המצביעים שלה, גם אחוז החסימה עולה

13. בחיים לא בחרתי בביבי וגם לא אבחר, אבל הזלזול של אנשים בבוחרי ביבי מצחיק אותי

כל בן אדם זכותו לחשוב מה טוב בשבילו, מי אנחנו שנזלזל באנשים?

אולי אם נצא מהבועה המחשבתית שלנו ונפסיק לזלזל בבוחרים שלו יהיה שינוי?!

ואל תגידו לי שאין זלזול, אני כל הזמן שומעת בת"א שקוראים למצביעי ביבי בבונים ופרימיטיביים

אני לא חושב שהזלזול של אנשים המצביעים ליכוד הוא שגורם להם לצאת בהמוניהם

מצד שני שאת רואה את אחוזי ההצבעה לליכוד במקומות שאוכלים חרא מביבי כמו ישובי עוטף עזה(לא הקיבוצים)

זה רק מחזק את הסטיגמה של הצבעה של טיפשים

14. חילונים ליברלים היו צריכים להצביע זהות. כל מי שהאמין לפייק ניוז שהפיצו על זהות והתך להצביע על העדר למפלגות אחרות, ירה לעצמו ברגל.

כחלון יקח את האוצר וימשיך למכור את כספי המיסים שלנו לחרדים ולפופליזם.

הציבור מטומטם והציבור ישלם

אם זהות היו נכנסים לכנסת, ונהיה אופטימיים ונגיד שהיה להם 8 מנדטים, כמה כח היה להם באמת להשפיע לדעתך?

ככל שאני זוכר אין אהבה בין ביבי לפייגלין, וביבי היה יכול להחליט שבגלל שהצעת חוק מסויימת מגיעה מזהות אז הוא מפיל אותה

15. לא יאומן שפרז עוד מאמין בבנזמה ולא מנסה להביא חלוץ בכיר

עוד פעם 2-3 משחקים טובים נגד קבוצות קטנות והוא על הגל

זה אחת המינוסים שלא רציתי שזידאן יחזור...זה הבן הרוחני שלו.

מאמין שיגיע חלוץ בכיר במקומו שנה הבאה, העונה הזו מוכיחה שריאל לא יכולה לסמוך רק עליו ברגעי האמת

ויניסיוס אולי יהיה כוכב בעתיד, אבל כרגע הוא עדיין בוסרי ומחמיצן לא קטן, וגם צריך לראות איך יחזור מהפציעה

קיצר רק עיוור לא ישים לב שצריך חלוץ בכיר בריאל

16. אני חושב שבטדי בכלל לא היה Var וסתם עבדו עלינו. השופט לא ניסה לתקשר איתם אפילו.

לא חושב שזו הבעיה, הוא החליט ישר שאין כלום, הסתכלתי על הש.ח של זה מלא פעמים, ברגע שיש זעקה של שחקן מכבי הראשון הוא מסמן לא עם היד

מפה זה כבר האגו המנופח שלו, שלא מוכן להתמודד אולי עם טעות

אגב במקום שבו גרינפלד עמד הוא לא היה יכול לראות בבירור אם הייתה נגיעת יד כי היד הפוגעת הייתה רחוקה ממנו וסורו עמד בקו ישיר אליו

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.