Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי גלעד כחלון

1. אני חושב שתחילת מחנה האימונים הוא בעיקר חזרה לכושר, ויש לו פחות עבודה, אולי אז הוא ינצל את זה.

אל תשכחו שהוא רוצה להשלים את הסגל עוד לפני פתיחת מחנה האימונים, שזו עוד סיבה להשאר.

לפי מה שנאמר לי מכבי אמורה לצאת לשני מחנות אימון

אם זה נכון לא תהיה בעיה להשלים סגל תוך כדי המחנה הראשון

2. אז בכלל אין להם אוהדים

אפילו לא זכרתי איפה קייס משחק

בארץ לא מצביעים בהתאם לשער , בטח רוב אוהדי בית"ר הצביעו לקריאף ובטח גם אוהדים אחרים, רק לא מכבי.

כולה שער העונה, אפשר לנגב עם זה...

בסופו של דבר ברגע האמת של דברים חשובים המנהלת/פאנל המומחים שלה תקבע מי יהיה שחקן השבוע חודש שנה וכו'

3. הוא בחופש, פשוט הוא נשאר בארץ.

היה כתוב איפשהו שהוא לא רוצה להוציא את הבנות שלו מהמסגרת החינוכית שלהן לפני שהשנה נגמרת.

אם הדבר הזה הוא נכון, אני פשוט נפעם מאיזה חומר אנושי עשוי המאמן שלנו

שם את המשפחה שלו והעתיד של הבנות שלו לפניו

הרי שהן תצאנה לחופש הוא כבר יהיה במחנה אימונים

זה לא דבר מובן מאליו כלל

4. הלוואי. לפי מה שאני מצליח לקרוא את המפה, הוא לא ממש רוצה להאריך. כרגע.

לא למדת כלום משנה שעברה?

שנה שעברה בתחילת העונה אנשים שרפו פה את גלזר וברסקי כי מישהו החליט שלא רוצים להאריך חוזה

כמו כן למכור שחקן כזה שמסומן כבר מגיל צעיר, וגם שנה שעברה בקבוצה בוגרת הראה פוטנציאל, זו טעות שלא עושים

במיוחד אם נאלץ להיפרד מדור פרץ

5. כשיש חלוץ נוסף ליד שכטר הוא פשוט נהדר/עמדת החלוץ השני מושלמת ליוני

הקבוצה הזו תיזכר לדורות, בדגש על מהי קבוצה והץרומה שנתן כל שחקן בסגל

אני חושב שהנקודה החשובה היא שזו קבוצה,לא משנה מי נכנס או יצא מהרכב לאורך כל השנה מכבי נראו אותו דבר

עבודת אימון אדירה של איביץ'

6. קודם כל תודה על הכל סוויר, היה תמיד כיף לקרוא סיכומים ולמצוא נקודות שלא רואים תמיד במשחק

דבר שני כתבת על דסה שהוא המצטיין אתמול, חייב לציין שבמחצית הראשונה היה רע שום דבר לא הלך לו, אולי התרגש מזה שזה משחק אחרון

אולי במחצית דיברו איתו כי לחצי השני עלה שחקן אחר

לא היה משחק ראוי יותר מאתמול בשביל לסיים את העונה החלומית הזו

איך בפיקנטריה לא רשמת את ג'ון אוגו בא להגיד לנו להתראות?

בסוף המשחק, גם בן סהר בעט עלינו כדור, אבל הוא כ"כ כושל שזה פגע השלטים פרסומת

שכטר מגיע אלינו בסוף המשחק תוך כדי דיון עם הקהל של ב"ש: מה אני לא שומע אתכם, כמה? 4! ויסמן להם עם האצבעות

7. "טעויות בהגנה"?

לא היה לעפולה על מה לשחק במשחק הערב, הלאומית בדר"כ במצבים האלה הקבוצה שצריכה את הנקודות לקח אותם

שמעתי שנצרת עילית כבר רוצה לפנות לוויצמן יער כי שמעו"שיחות מאנשי עפולה"

אפשר לספר להם שבעונת 15/16 סכנין אמרו בכל מקום שהם באים לחגוג עם ב"ש אליפות, ולא עשו עם זה כלום

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.