Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. לא רוצה לצטט את כל השרשור הארוך של דאבל אבל ככל שאני זוכר, העבירו את הבוטקה של קר קר במגרש יקר עוד לפני השיפוץ בכל מקרה אחלה תמונות
  2. אני לא יכול להגיע בסוף למשחק הערב אם מישהו רוצה את הכרטיס שלי מוזמן(מזרחי עליון) זה הכרטיס של הפוראבר, אני לא לוקח עליו כסף
  3. מכבי לא ידעה מתי היא תתחיל לשחק באירופה, לכן שריינה שני מחנות אימון
  4. לפי מה שנאמר לי מכבי אמורה לצאת לשני מחנות אימוןאם זה נכון לא תהיה בעיה להשלים סגל תוך כדי המחנה הראשון
  5. כולה שער העונה, אפשר לנגב עם זה...בסופו של דבר ברגע האמת של דברים חשובים המנהלת/פאנל המומחים שלה תקבע מי יהיה שחקן השבוע חודש שנה וכו'
  6. אם הדבר הזה הוא נכון, אני פשוט נפעם מאיזה חומר אנושי עשוי המאמן שלנושם את המשפחה שלו והעתיד של הבנות שלו לפניו הרי שהן תצאנה לחופש הוא כבר יהיה במחנה אימונים זה לא דבר מובן מאליו כלל
  7. קייס גאנם משחק ברעננה הבקיע מספרת נגד הפועל
  8. לא למדת כלום משנה שעברה?שנה שעברה בתחילת העונה אנשים שרפו פה את גלזר וברסקי כי מישהו החליט שלא רוצים להאריך חוזה כמו כן למכור שחקן כזה שמסומן כבר מגיל צעיר, וגם שנה שעברה בקבוצה בוגרת הראה פוטנציאל, זו טעות שלא עושים במיוחד אם נאלץ להיפרד מדור פרץ
  9. הם החתימו את ולאסקיס שעשה בטן גב בקופיפיאז השחקן הזה הוא התקדמות
  10. בספק אם ייתנו לפלסטינים לשחק בישראלכאן מדובר בערבי ישראלי(נולד בעכו לפי הכתבה)
  11. אל תדאג בסוף ליברמן יתרצה,ישב בממשלה, וכל הזמן יאיים לפרק אותה
  12. אני סומך על מי שמוביל את מכבי, וגם אם עטר קיבל את מלוא הסכום באופציה שלו, אז כנראה שחושבים שמגיע לוזה אחלה חדשה על הבוקר שמח שאלירן נשאר איתנו
  13. למנהלת הליגות יש משתמש ביוטיוב שאחרי כמה ימים בדר"כ מעלה את המשחק המלא
  14. אני חושב שהנקודה החשובה היא שזו קבוצה,לא משנה מי נכנס או יצא מהרכב לאורך כל השנה מכבי נראו אותו דברעבודת אימון אדירה של איביץ'
  15. קודם כל תודה על הכל סוויר, היה תמיד כיף לקרוא סיכומים ולמצוא נקודות שלא רואים תמיד במשחק דבר שני כתבת על דסה שהוא המצטיין אתמול, חייב לציין שבמחצית הראשונה היה רע שום דבר לא הלך לו, אולי התרגש מזה שזה משחק אחרון אולי במחצית דיברו איתו כי לחצי השני עלה שחקן אחר לא היה משחק ראוי יותר מאתמול בשביל לסיים את העונה החלומית הזו איך בפיקנטריה לא רשמת את ג'ון אוגו בא להגיד לנו להתראות? בסוף המשחק, גם בן סהר בעט עלינו כדור, אבל הוא כ"כ כושל שזה פגע השלטים פרסומת שכטר מגיע אלינו בסוף המשחק תוך כדי דיון עם הקהל של ב"ש: מה אני לא שומע אתכם, כמה? 4! ויסמן להם עם האצבעות
  16. העיקר היו פה אתמול תלונות למה לא נפתח לבעלי ניקודמסתבר שמכבי לא טעו בחשיבה שלהם שההיצע יעלה על הביקוש
  17. גם רשום אירועים הקשורים לחתונתו, כלומר לא מדובר בחתונה, אלא באירועים נוספים
  18. לצערנו גם לנו היו תקופות שחורות אני הספקתי להתגייס להשתחרר לטייל לסיים תואר ולהתחתן בין האליפות של 2003 לאליפות של 2013
  19. אני כבר הזמנתי, ובטוח אני לא בסף הניקוד כנראה הבינו שלא תהיה דרישה גדולה אז פתחו לכל המנויים
  20. בוואלה יש ציטוט של חוגג שאומר שביתר יכולה לתת פייט למכבי
  21. לא היה לעפולה על מה לשחק במשחק הערב, הלאומית בדר"כ במצבים האלה הקבוצה שצריכה את הנקודות לקח אותםשמעתי שנצרת עילית כבר רוצה לפנות לוויצמן יער כי שמעו"שיחות מאנשי עפולה" אפשר לספר להם שבעונת 15/16 סכנין אמרו בכל מקום שהם באים לחגוג עם ב"ש אליפות, ולא עשו עם זה כלום
  22. אין שום סיכוי, הם בטח יארחו במושבה עונה הבאה
  23. ירדן שונה כמשל, הוא סיבה הרבה יותר טובה ולמה הם פח שבוע שעבר זרק את החולצה נקנס עשה בלאגן באימון הושעה מאימונים, ואז משחק נגדנו, ועוד עושה עבירה מטומטמת ששווה אדום, אבל משום מה הוא קיבל רק צהוב
  24. אתה צריך להיות ממש אדיוט כדי לחשוב שיש לך קבוצה לאליפות רק כי גנבת תיקו
  25. חרבן כמה מצבים עם דריבל מיותרובכלל אפשר להבין מדוע הוא לא באנקרה בהרכב אפילו שהוא מלך השערים שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.