Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. זה כבר בכל מקום כולל סיכום המשחק של לוזוןבושה שלא מדברים על זה שהבמבוק הזה היה צריך להיות מורחק בעבירה על אצילי
  2. אמת שהוא לא מוסיף כרגע כלום מצד שני הוא מפקדו היום עם מוטי חביב אז הרמה שם לא הכי גבוה בכל מקרה
  3. איך עצירת מתפרצת ע"י תפיסת השחקן מאחור היא לא צהוב?הוא סתם אומר
  4. זנדברג מנסה לייצר מציאות וטוען שהתפיסה של הבמבוק הזה לא שווה צהוב , וזה לא נכון מנע מתפרצת בתפיסה שלו ואני בכלל לא מדבר על זה שהצהוב הראשון היה אדום ברור שתי רגליים קדימה, בגלל שרציתי לא נשכב על הרצפה כמו פצוע אז אומרים שזה רק צהוב
  5. מניח שגם תלבושת הרטרו פלוס משחק ההקדשה לאבי כהן, עזרו לשכנע את מי שחשב אולי לבוא, לבטוח לבוא
  6. לא סובל את כל הבאנים האלה שקבוצות מקבלות, במקום זה צריך שיהיה פיקוח גדול יותר על מה שקבוצות עושות
  7. בדקתי לפי השעון של המשחק מרגע הפגיעה עד הגול עברו 3 שניותאם פוסלים לנו גול על זה סוויר ממציא קללות חדשות לשופט בסיכום שלו
  8. זה כבר לא רלוונטי, רשום שם פניות עד חמישי ב18
  9. הכדור פוגע בברק לוי קופץ ומשם ראלי בועט בלחץ זה 2 שניות
  10. אני מאוד נהנה לשמוע את שאשו והמונולוג שלו באחד הפרקים אחרי מכירת שועה היה לפנתיאון
  11. אתה באמת חושב שאם היינו בוכים היינו מקבלים מתנות?אם כבר היו אומרים עלינו שאנחנו חזירים שמובילים ב20 הפרש ועדיין בוכים
  12. לא יודע לגבי משיכת כרטיסים, אבל הגעתי באיחור החליטו לסגור את הכניסות לשערים לפחות בשער 7, ואיך שהתחיל המשחק פשוט כל מי שהיה שם רמס את המאבטחים ונכנסו למגרש, אפילו בלי שיבדקו לו את הכרטיס
  13. הפועל רמת גן, אפילו החמיץ אתמול פנדל במשחק שלהם בלאומית
  14. אני גר בעוטף עזה, בשבילי להגיע לכל מגרש בארץ זה מתישאז הפרופורציות שלי קצת עקומות
  15. זה מה שהיה לאורן יוסיפוביץ לכתוב בטוויטר שלו, איזה גניבת דעת ‏1. לא בטוח שלא היה פנדל 2. לא בטוח ש-VAR מחזיר דבר כזה 3. בטוח שהטעות הכי גדולה במהלך הזה היא לא של יפת 4. ואפילו לא של שופט הרחבה. גלישה מסוכנת מדי של בוזגלו. אין הרבה סיכוי שתיגמר בטוב
  16. הייתי השנה בדרבי טוטו ביציע הכסף, וגם שהקהל של הפועל לא עודד היה מאוד קשה לשמוע את העידוד מהמזרחי, אולי זה משהו באקוסטיקה או העובדה שאין יציעים מאחורי השעראבל באמת שמעו מאוד חלש את המזרחי
  17. בלומפילד במשחק חוץ נראה כמו משחק בית המעבר החד הזה ממפח למהפך היה מדהים מי חשב ששנה אחרי זה יקרה מהפך מדהים עוד יותר
  18. נתן חצי עונה מצויינת, עכשיו בירידה אז זה מראה מוזראבל בשיאו הוא היה מצויין ובאמת היה סיכוי טוב שימכר בקיץ
  19. כמה חמור צריך להיות בשביל להעמיד קבוצה לדין על מקל ארטיק אחד במקום לבקש ממנה לאתר את אותו זורק בודד ולתת לו עונש כלשהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.