Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. התרנגול לא נראה טוב, הוא ממש נראה בדיכאון, גם העיניים חצי פתוחות האם זה הומאז' לשיר אבא שיכור?
  2. הדביל הזה הוציא טלפון וצילם אותנומעניין אם התיעוד המרגש הגיע כבר לגמלים אגב גם השירה בסוף מחוץ לבית שלו הייתה אדירה
  3. מהרגע שנכנס הכסף הגדול מזכויות שידור באנגליה מגיעים לשם שחקנים טובים לקבוצות בינוניות/קטנות וזה מעלה את הרמה בליגהלגבי הזוכות במפעלים האירופיים לאנגליות עדיף להשקיע בליגה מאשר שם, במיוחד בליגה האירופית לגבי הקלאסיקו אתמול, מפתיע אותי שאתה לא מבקר את ראמוס שהיה נראה שהוא רק מת לקבל אדום אתמול(אולי כדי להגיד שהוא נלחם וכו') זה היה כמעט ברמה של מכירה וזה עוד מהקפטן של הקבוצה
  4. בטח מתכוון לשורה גם לק"ש וב"שולא מבין שהכוונה לקבוצה הכי צפונית והכי דרומית בליגה
  5. רשמתי שזה אצטדיון נאחס אבל מפה ועד מבצר הדרך ארוכה
  6. השוער של אשדוד ג'ראפי אמר שקבוצות לא אוהבות לשחק במגרש שלהם שהוא כמו מבצר אני מסכים איתו על תחילת המשפט, זה באמת אצטדיון מנחוס. מצד שני מבצר? הם לא השיגו ב"מבצר" שלהם אפילו סך של 50% מסך הנקודות האפשרי, איך אפשר לקרוא לזה מבצר בדיוק?
  7. ראשוןבאנגליה עשו את הגרלת השלב הבא ישר בתום המשחק האחרון של מנצ'סטר וצלסי לא ברור למה בארץ אי אפשר לעשות את זה
  8. אם זה יקרה הם יפתחו עוד ערוץ כדי שיוכלו לשדר את כל משחקי הליגה הלאומיתבטח יקראו לו ספורט 5 bet
  9. אני גם קיבלתי היום את ההזמנה עם שליח הזמנתי גם חולצה רשמית עם הדפס, אבל משום מה קבלתי חלק, קרה למישהו פעם?
  10. המשחק אתמול היה לפרוטוקול, ולכן התוצאה הסופית בו לא מפתיעה מידי, בראיון סוף המשחק אפילו איביץ' היה נראה כאילו הוא היה מעדיף להיות במקום אחראנחנו שוברים מלא שיאים בעונה הזו אז שימשיכו לסבול בתקשורת ואנחנו נמשיך "לקרטע" לדאבל
  11. לקראת תחילת העונה אני מאמין שכבר יהיה ברור מה הוא התאריך לפתיחת בלומפילד, ולפי זה יחליטו על האצטדיון הביתיאולי אם זה יהיה רק משחק שניים בליגה, יחליפו ביתיות או לחלופין יבחרו לארח בטדי/סמי עופר
  12. באתר אחד אשדוד בטוחים שהם יכולים להנחיל לנו הפסד ראשון העונה באתר אחר בני סכנין גאים שהם הנאחס שלנו מה נסגר עם הכתבות ההזויות האלה?
  13. איזה יתרון איכות היה לחיפה ב2013?ועוד בינואר שהבאת את זהבי ופריצה בכלל הבאת נוקאאוט לליגה
  14. אין מה להמציא על מכבי אז חוגגים 25 שנה לתבוסה ההיא זה בכל האתרים כולל פודקאסט מיוחד של הפודיום
  15. פריי הוא כמו בחורה סבירה שמקיפה את עצמה במכוערות כדי שיחשבו שהיא פצצה אז הוא שחקן כדורגל, שזה יותר ממה שהיה במכבי חיפה עכשיו אז כולם מתלהבים, אבל לא ראיתי ממנו משהו מיוחד עד עכשיו
  16. נפלט לו בהתחלה הפורה בליגה, אחרי זה תיקן ללא מכביהאמת נמאס לי לשמוע את החרא הזה בכל משחק שני, מכבי בליגה ומקווה שהעצם תקועה לכם עמוק בגרון שהיא ככה דומיננטית
  17. ב"ש ראיתי 13 הפרשאנחנו 16 בעונת סוזה
  18. לא מבין איך הקבוצה הפורה ביותר בליגה לא הבקיעה במשחק הזה
  19. קשה לעקוב אחרי הליגה הזו שבכל שבוע יש מועמדת חדשה לאליפות
  20. מי הם האנשים שזה עושה להם כיף?
  21. אחי מה אתה גנוב זה גולסה חחחאגב הילד שנמצא עם דור מיכה זה הילד של טב"ח חלוץ
  22. כן גם בראדלי קופר שלהם עשה לפחות שלוש עבירות של צהוב בלי לקבל כלוםמדהים כמה הוא שופט חלש שאפילו משחק כזה הוא מצליח לחרבן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.