Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. איך לא נכנס לפיקנטריה, רמי וייץ על סידי: שאני שומע את הכרוז הזה אני נזכר בקולות שיש בבית מטבחיים
  2. מצאו בתקשורת דרך לנגח את מכבי זו הבעיה היחידהגולסה לא משחק כבר כמה חודשים, והבעיה בברך לא התחילה שלשום, אבל רק אתמול המקורבים צצו ונתנו ביקורת על הטיפול, רק אחרי שנודע ממה בדיוק גולסה סובל. הוא סיים את השיקום על הפציעה בארבע ראשי, חזר להתאמן עם הקבוצה ואחרי שבוע בערך התחיל להרגיש את הברך, יש פה כמה שמבינים בתחום שיוכלו לספר אם יש קשר בין השניים או לא
  3. כנראה לא הסברתי נכון, הוא ימצא קבוצה זה בטוח הוא שחקן טוב סה"כ, אבל לדעתי אם ימשיך בכושר הרע שלו, הוא לא יצליח להגיע לקבוצה משמעותית
  4. למרות משחק רע של דסה, אם הוא נשאר עמדות המגינים שלנו מסודרות אבל בעמדת הבלם אנחנו לוקים בחסר לדעתי, וגם לליגה האירופית יש מצב שזה לא יספיק מאוד מקווה שכבר מחפשים רכש לעמדה הזו לקראת עונה הבאה
  5. הוא אמר שהוא שומע אותו הוא נזכר בבית מטבחיים באיזה שהוא מקום
  6. גם סבוריט לא מרוכז בהתקפהאגב דסה עם החלטה רעה מאוד בפנדל
  7. מונאס דאבור אמר בגיל 18 שהוא יגיע לפסגות באירופה. מה הפסגה שלך? "ברור שהחלום המיידי הוא להיות שחקן לגיטימי במכבי תל אביב. גם נבחרת ישראל הבוגרת היא חלום שאני רוצה להגשים. אבל אם לדבר על חלומות באמת גדולים אז זו הליגה הספרדית והליגה האנגלית. ריאל מדריד וצ'לסי אלה המועדונים שהכי אני אוהב. היום כבר לא צריך להתבייש לחלום גם על מקומות כאלה". זה מה שהוא אמר ביחס לשאלה ספציפית לפני זה אמר עוד שלוש פעמים לפחות שהוא חולם להיות שחקן מכבי אתה סתם מחפש איפה שאין
  8. אם מה שניר צדוק אמר בפרק האחרון של הפודיום נכון, אז סיכויים גבוהים מאודבגדול אמר שהניסנובים לא שמו עשירית כסף על ההווה שלהם אז הסיכוי שישימו את זה על העבר הוא נמוך מאוד מצד שני מעניין אם ניתן לערער ואז הכל נדחה
  9. מתישהו בבוקר המכבייה רשם שבתכלס הוא ישמח לראות את צ'ונג או גרינוולד וכל השאר זה בונוס בסוף הם גם שיחקו וגם מנצ'סטר עשו את הקאמבק, מדהים איזה שני משחקים גדולים קיבלנו ביומיים
  10. לא משנה כמה זמן עבר וכמה משחקים שיחקנו שם מאז, כל פעם שאני חושב על טדי, כיף זה לא המילה שרצה לי בראש, יותר כמו גמר הגביע נגד בני יהודה.יום ממחוז רציני זה היה, מאמין שננקום בהם על הגמר הזה בחצי השנה
  11. מוסיף שאתמול אחד המשתמשים פה בדק ויצא שרק פעם אחת קבוצה עברה אחרי שהפסידה בביתסה"כ מה שאייאקס עשו שגרתי לגמרי
  12. בפועל עדיין יעמדו שוטרים ויחליטו מתי להחליף את האיזוריםלגבי הגישה לחניון של נתניה, תמיד מגיעים לשם כל מיני חכמולוגים שמנסים להיכנס למרות שאין להם תו ותוקעים אנשים עם, ראיתי את זה כ"כ הרבה פעמים קורה ועוד מתווכח עם השוטר שיתן לו להיכנס
  13. אתלטיקו באטרף להגיע לגמר כי הוא באצטדיון שלהם ליברפול רוצה להוכיח לכולם אחרי שנה שעברה שהם הכי טובים באירופה ברצינות זה מה שאתה מאחל לאייאקס על מנת לעבור לחצי?
  14. מנצ'סטר מגיעה למשחק עם פצועים ומורחקיםאם הם מצליחים לעבור זה הזוי ברמת האייאקס אתמול
  15. ראמוס נענש כי הוא היה מספיק טיפש כדי לדבר בראיון אחרי משחק ולספר שהוא חיפש לקבל צהוב בכוונהאם אתה יודע שעשית עבירה לפי החוק(גם אם אתה חושב שהוא דפוק) ואתה יודע שלא נתפסת, אם תלך ותספר שעשית את העבירה אל תתלונן אח"כ שדפקו אותך אני לא מסכים עם החשיבה שלך על ביטול צבירת הצהובים לדעתי כן צריך להשאיר את השיטה כמו שהיא
  16. ראמוס היה מרצה עונש של משחק אחד אם החמור בתום המשחק לא היה מדבר על זה שהוא עשה את זה בכוונהמטרת החוק היא לשמור על פייר פליי, אבל אלא אם יש הוכחה חד משמעית, אף אחד לא בודק למה שחקן קיבל צהוב חמישי וכו' בכדורסל אם שחקן עושה עבירה מכוונת היריבה מקבלת שתי זריקות ועוד כדור מהצד אז כן יש תגובה על עבירה מכוונת , אגב שתי עבירות כאלה ואתה מורחק ממש כמו בכדורגל במפעל קצר כמו ליגת האלופות הפורמט היחיד שיכול לעבוד הוא כמו בליגה, אחרת אתה תעשה שכל שתי צהובים שחקן יורחק ממשחק וזה רע הרבה יותר בגמר ליגת האלופות של עונת 98/99 מנצ'סטר יונייטד הייתה צריכה להסתדר בלי שני עוגני קישור בדמות רוי קין ופול סקולס בגלל צהובים יש סיבה למה שחקנים מורחקים אחרי מס' צהובים או אדום וזה שיהיה משחק כמה שיותר הוגן הרי אם שחקן יודע שהצהוב הבא שלו לא מרחיק אותו מהמשחק הבא,מה אכפת לו לעצור מתפרצת בגסות?
  17. וואו איזו התפרקות של ריאל בשבוע האחרון אייאקס פשוט מדהימים הערב הזה
  18. אחרי שהכוס הזו כמעט פגעה השופט היה ברור שהוא ידווח על זה
  19. לא יודע אם בשידור שומעים את שירת המפגר, אבל אם כן זה עושה את זה אפילו גדול יותר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.