Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. קרוב, משחק אליפות בקאמפ נאו נגד אתלטיקו נגמר 1-1 והם כשלו במשימהזה היה ביום של המשחק עם סכנין בסוף עונת סוזה
  2. אמת, רק שהוא לא חייב לנו כלום היום, ועדיין אתה שומע את ההערכה שלו ואתה שומע שזה באמת ממקום אמיתי ולא מתלקק
  3. אני אשמח לראות עוד גולים כאלהיש לך קישור לסרטון עם גולים כאלה?
  4. גם הוא חלם מגיל צעיר לשחק באצטדיון טוטו טרנר?
  5. כשהוא אמר את המשפט על חניכת הצעירים,ועל זה שלא ישחק בכוח, ישר עלה לי יוסי בניון לראש, איזה הבדל איזה קלאסהשומעים עליו שהוא מאוד מעריך את הקהל של מכבי אגב השחקן יש כאלה שיגידו שהוא שחצן, אבל כן שמעתי הפודיום איתו אדם צנוע שיודע להעריך את המקום שהוא נמצא בו לציריך את מי שעזר לו להגיע לשם
  6. מסי בשער שכל מה שאפשר לומר עליו זה וואו זה קצת שם בצל את השער של סוארס שגם היה שער עצום סללום מקו החצי תוך כדי שהבלם נופל מולו ומפיל את הבלם השני, שער ענק
  7. זה היה אחרי הפסד למכבי פ"ת והכל היה פשוט פתטי ומזעזע כולל המופע לייזריםבתכלס חגגנו כ"כ הרבה לפני שאפילו השחקנים בקושי חגגו מה שהחתול מדבר עליו זה המשחק שהבטחנו בו את האליפות רשמית
  8. מת לחגוג לחיפה על הראש את הבטחת התואר בטח מול הראשון בדורו מרקו קלופ
  9. בטח יצא היום או מחר הוא העלה סטורי לפני שעתיים עם תמונה של זהבי ותיוג של הפודיום ושאל אם יש שאלות על המשחק הזה
  10. אני הייתי אמור להביא את הבת שלי פעם ראשונה למשחק אתמול, איך שאני באמת לצאת מתחיל מבול מטורף, אשתי אמרה לי שאין שום מצב שאני לוקח אותה במזג אוויר כזהמניח שכמוני היו עוד כמה
  11. ישבתי בתא הכסף היום, אז איך שהיה את הגול, אמרתי שכנראה ערן ממש התבאס שנהרס השיר שלו כי הוא קם מהבוקס שלו והולךשתי דקות אחרי. זה ראיתי אותו בבוקס של מנספורד
  12. לדעתי השופט חייב להסביר את המתרחש לקהל במגרש בכמה דקות הראשונות אף אחד לא ידע במה מדובר, ובכלל היו כאלה שחשבו שהוא בודק נבדל, ולא הבינו למה צריך אם גם ככה לא היה גול
  13. לא ראיתי את המשחק, אבל לראות שחיפה הפסידה, אחרי שבדרך הביתה שמעתי תוכנית של רדיו חיפה לקראת המשחק, שבה הם אמרו שהם צריכים לנצח את המשחק היום קל, זה ממש משעשע
  14. מזג האוויר הרתיע את האנשים, אנשים מחפשים כל תירוץ לא להגיע לאצטדיון הזה, בפעמים קודמות שהיה משחק בשעה כזו היה סולד אאוט קלובאמת שהיה אחלה מזג אוויר חוץ מקצת רוח
  15. גם לדעתי, היה ראשון לכדורים בגובהלא נלחץ שראה קצת לחץ ושיחרר את הכדור טוב
  16. ספציפית על מכבי בספק אם יעשו הסכם הפוך, אלא יבקשו לשחק יותר משחקים שבת מוקדם
  17. הבעיה היא לא הרעיון עצמו, הבעיה שהיישום שלו יגרור הרבה מחלוקות, כי כל שופט יפרש מצב מסוכן בדרך אחרתזה או עצירה בכל פגיעה של כדור בשופט או השארת המצב הקיים
  18. אם תתעלם רגע מכל הנהי, סביר להניח שאחרי האזעקות אתמול רוב תושבי ת"א והסביבה חזרו לשגרהאני התחלתי לחשב אם כדי לי לצאת מהבית בלילה או לתת לילדים להמשיך לישון אגב אין בי שמחה לאיד שהיה אזעקה במרכז אתמול, החרא הזה מלחיץ לא משנה איפה אתה גר ואני מרחם על כל ילד שהיה לו סיוטים בלילה מזה זה לא נורמלי
  19. אלופי עונת 2018עונת 2019 עונה כפולה עם כוכבית
  20. מה יש שם במועדון הזה שגורם לאנשים ככה לקחת ללב? רק בריאות
  21. עושה רושם שבניגוד לעונות קודמות, רונאלדו יותר משוחרר ויותר נהנה מהמשחק אולי זה קשור לזה שהוא השתחרר מהצל של מסי העונה
  22. אולי זו הסיבה שמכבי לא מפרסמים אף פעם את טיב הפציעהברגע שמדובר על זה אתמול ושלשום, פתאום כל העולם ומקורביו מתעוררים מוזכרים שהכל חרא והצוות הרפואי רע וכו'
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.