Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. גם אתמול השופט הראשי לא הסתכל, אלא הקשיב בעצת שופטי הvarאולי זו הוראה מלמעלה
  2. בהנחה שזה נכון, אני מבין למה הם עושים את זה(למשוך קהל במשחק שסביר להניח שלא יבוא קהל)אבל זה ממש מבאס, מצדי בכל משחק עד סוף העונה לעשות הנפה
  3. לטיבי יש עוד 7 משחקים להוכיח שמגיע לו משהוכרגע המשחק היום הוא החריג לכלל, הזכיר תקופות יפות שלו הערב
  4. בכמה משחקים האחרונים הוא פשוט מצויין
  5. רביעיית הגנה שבספר אם שיחקה יחד העונה, אבל נתנה עבודה נהדרתאצילי עלה חד מהספסל, ובכלל מכבי נתקלה ביום ממש טוב של עמוס אחרת זה תוצאה היסטורית היום
  6. איגוד השופטים כבר מוציא זווית שהיה פנדלכרגע ברצינות אצילי שם מסתיר את נקודת המגע, אז רוב הסיכויים שהvar פשוט אמר לו לך עם ההחלטה שלך היית בזווית טובה
  7. זה היה זעם טהור כולל עזיבת הראיון
  8. מהתחלה הרגיש לי שיש בו משהו מיוחד, כיף לראות שחקן כזה במכבי שמבין את המשחק בשני צדדיו מדהים שהוא הגיע דווקא בעונת פייר פליי פיננסי
  9. כרגע חוץ מאוהדי מכבי מי עוד מפיץ את התשובה בדיחה שלהם?לדעתי אף אחד, כי תמיד אתה האוהדים חושב רק על הקבוצה שלך ולא אם תפגע בעתיד אז כל עוד רק אוהדי מכבי יחשבו שהם ליצנים זה לא יזיז להם כלום אם יוסיפוביץ לדוגמא מעלה את הוידאו עם הכיתוב var סמיילי מאוהב,אז תבין שגם מכיוון התקשורת לא תשמע מילה על ההודעה בדיחה שלהם
  10. גם בסרטון שהם מציגים כביכול לתימוכין בטענה שלהם יש טעות מרכזית, הכדור מרגע הקרוס עד רגע הפגיעה השחקן ממשיך בשני קווים, אם הכדור היה נוגע בראש הכדור לא היה ממשיך באותו קו לרצפה אלא ממשיך לנקודה אחרת
  11. מה הקשר לעיוורים? הכל נעשה בצורה מכוונת וברורה ממציאים לך חוקים חדשים, תנועת הנגיחה יצרה מנח טבעי ליד זה כבר לא נגיחה ליד, רק התנועה לבד מספיקה שלא יהיה פנדל זה הזייה שחבל על הזמן
  12. הוא לוקח ממש לפני הבעיטה כמה צעדים לימינה שלו ואז בעצם הוא מרחיק את עצמו מהכדור, וגם אם היה מזנק בספק אם היה מגיע
  13. https://twitter.com/matis8n/status/1113511903437963265?s=19
  14. זה מרשים שזה הגיע רק אחרי 8 שעות ולא לפני
  15. בתכלס זה הגיוני, לא נראה שמיכה שוקל הרבה, אז גם התואם שלו לא ישקול הרבהאני אלך לשוק בצהריים לבדוק אם אפשר לסדר לי חצי קילו תואם מיכה
  16. השעה 7 בבוקר, אני ער מ3:30, מאז שהתעוררתי רק זה יושב לי בראש, איך דפקו אותנו ככה פשוט מרגיז,הייתי מעדיף לשמוע סליחה טעינו מאשר כל התירוצים העלובים שרצים בתקשורת
  17. שופט הvar לא פנה לגרינפלד בכלל, זה הבזיון האמיתי
  18. הייתה לי תקווה שאיביץ' יתפוצץ בראיון בסוף המשחק
  19. בשולי נגיעת היד הכדור של מכבי במצב מסוכן, דור פרץ פונה לשופט שמוציא לו צהוב ומעביר את הכדור לבני יהודה ממש הוספת חטא על פשע
  20. כ"כ כיף לראות את הילדים שלנו משחקים, אבל אותו במיוחד, שילוב של אינטליגנציה וכוח, כמעט תמיד הוא עושה את הפעולה הנכונה אפילו בלי להתאמץ, רק מקריאה נכונה של המשחק
  21. לגבי עניין המשמעת, אנחנו לא יודעים איך המעבר משחקן ושחקן לשחקן ומאמן השפיעו על הדינמיות ביניהם?אולי הספסול לא השפיע על נמני ולא גרם לו להתאמץ יותר באימונים זה לא משהו שאנחנו יודעים אבל אין ספק שעונת 2003 היא החריגה בעונות האימון של קלינגר
  22. בגול של חיפה דריקס מקבל פצצה לפנים/מרכז גוף נעמד ועומד על הקורה, ולא מצליח למנוע את השער היום דריקס היה נשכב ותופס את הראש ויש מצב שבכלל לא היה נכבש שער
  23. מצטער להרוס את הנושא הזה עם רגע של רצינותאבל ממה שנאמר לי המשטרה טעתה בזיהוי שלו והוא לא מואשם בכלום הוא חזר לעבוד במועדון בוודאות
  24. התחלתי לראות את הסרטון ויש שם שני דברים שזנדברג אומרת בתחילת דבריה שממש מרגיזים אותי א. היא מצרה על חיים שאבדו כאילו הם מתו באיזה תאונת דרכים או משהו כזה ב. היא קוראת לזה אלימות מצמררת, לא מדובר פה בשני אנשים שהלכו מכות ובסוף דקרו אחד את השני יש פה אדם שקם בבוקר והחליט לרצוח יהודים כי הם יהודים קוראים לזה טרור לא יודע למה כ"כ קשה לה להגיד את זה
  25. הוא כותב שם האויב הגרמני הזה שמגיע מקריית שלום האם בשנת 96 היו שירי שואה? קריאות מכבי גרמנים? ויכול להיות שבעצם זה הכל התחיל מאוד חיפה אחד?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.