Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. אני מסכים עם מה שנאמר פה, אם זכייה של אייאקס תפגע במכבי מעדיף שהם לא יזכו, אבל החל משנה שעברה אופ"א שינתה את זמן תחילת סיבובי העפלה למפעלים שלה, והסיבוב הראשון מתחיל שבועיים מאוחר יותר אם לפני שנתיים אחרי ההפסד לבני יהודה בגמר היה למכבי חודש עד למשחק רשמי ראשון, היום אם נהיה בסיבוב הראשון, יהיה חודש וחצי ללא משחק רשמי, ואם נתחיל בסיבוב השני יהיו כמעט חודשיים ללא משחק רשמי
  2. הרגו אותי אתמול עמיחי עם לאסה שאנה שלואגב עמיחי הדביל טען שאם לא הvar השער של אייאקס מאושר, דבר שהוא לא נכון, כי הגוון הרים דגל לנבדל בסוף המהלך
  3. עם כל החורים שהיה ביציע זה אשכרה עבד?אם כן זה אדיר
  4. הרגיש שהשחקנים לא כ"כ ידעו בהתחלה איך לאכול את זה שאנחנו רוצים לחגוג איתם אפילו שנגמר תיקו השתחררו מהר, אבל עדיין לא בטירוף באמת היה משחק כיף שההבדל היחיד ממשחק מושלם זה השער הזה שפשוט לא נכנס
  5. צריך להתמקד בדברים שהוא טוב בהם, ולנסות לוותר על דברים שלא(למשל הנעת כדור)יתן חיפוי אווירי מעולה במאבקים באירופה
  6. גם השחקנים מדי פעם בכדור גובה שמים יד על הפנים כדי לראות כיוון
  7. קו המחשבה שלי, נובע יותר ממה שהצליח במשחק הקודםהקבוצה כותשת את היריב, ואז אצילי נכנס וניצל את העייפות של ההגנה כדי לנצח את המשחק. מה גם שההרכב נגד נתניה בכל יום אחר נותן לנתניה 4 עוד במחצית, רק עמוס מנע מאיתנו תוצאה היסטורית אני חושב שאצילי יותר אפקטיבי כמחליף מאשר יוני כמחליף
  8. אני לא אתפלא אם במקום אצילי יונתן כהן יעלה
  9. בגלל הבטחת האליפות, לא מסכנים אותו, ונותנים לו את הזמן להחליםמניח שאותו דבר עם צ'יקו
  10. רמזי הבקיע שער 10 דקות לנחיתה המשוערת, הוכחה חיה וקיימת לקללה הידועההפעם במקום בידוען הוא פגע לנו בחללית
  11. למיטב ידיעתי החופש הוא על מנת לעודד אנשים להצביע, לא קשור לצורת ההצבעה
  12. הענישו אותם על כוסות פלסטיקכמו שאותנו הענישו על מקל ארטיק אגב שים לב שלאחרונה אחרי כל משחק בית הם עומדים לדין בגלל הקהל כאשר יש דפוס חוזר אז כבר מגיע השלב לתת עונש הולם
  13. עמית סגל בטלגרם:ברדק גדול בנתונים עוד לא ברור אם עוברים או לא לדעתכם, הצבעה ממוחשבת יכולה לפתור חלק מהבעיות שיש פה? כולל אגב את זה שיום וחצי מתום הבחירות עוד לא ברור הרכב הכנסת
  14. לפי מה שרשום בכתבה, התראיין לפודקאסט בספרד על שחקנים ספרדים מחוץ לספרד
  15. ערבים לא ישבו בממשלה של גנץ, אני אפילו לא בטוח אם היו ממליצים עליו(רק מחוסר ברירה)אתה אכלת יופי את השטות הזו שביבי האכיל את המצביעים שלו
  16. בדר"כ זה מה שאתה שומע בבית ההוריםאצל סבא שלי בבית למשל אם היית מעז לומר שאתה לא מצביע ליכוד, אז היית מוחרם ע"י סבא שלי בגיל 13 הוא לא דיבר איתי יום שלם רק בגלל שאמא שלי תלתה שלט של מפלגת העבודה בחצר
  17. אגב בחירה קבועה של אנשי הדרום, זה קיים גם לצד השני, הקיבוצים באופן קבוע מצביעים לשמאל לא משנה כמה לא שמים עליהם ביום יוםאצלנו בקיבוץ מרצ קיבלו 109 קולות, זה המון ביחס למפלגה שכל פעם שיש בלאגן דואגת לאוכלוסייה בצד השני על פנינו
  18. בטוח שחלקם חושבים שהאלטרנטיבה גרועה יותראני לא הצבעתי ליכוד מימי, אני גר העוטף עזה, ועדיין חושב שביבי עושה עבודה לא רעה אבל כן רציתי שיוחלף, בעיקר כי אני מאמין שראש ממשלה לא צריך להיות יותר משתי קדנציות
  19. פעם אחרונה שעמית סגל עדכן בטלגרם שלו דובר על 3200אבל אני מניח שאם המפלגה האחרונה לפני אחוז החסימה עולה המצביעים שלה, גם אחוז החסימה עולה
  20. אני לא חושב שהזלזול של אנשים המצביעים ליכוד הוא שגורם להם לצאת בהמוניהםמצד שני שאת רואה את אחוזי ההצבעה לליכוד במקומות שאוכלים חרא מביבי כמו ישובי עוטף עזה(לא הקיבוצים) זה רק מחזק את הסטיגמה של הצבעה של טיפשים
  21. לא בקטע רע, אבל מיצ'י נשמע כמו שם חיבה לאחת הלטאות שלך
  22. אם זהות היו נכנסים לכנסת, ונהיה אופטימיים ונגיד שהיה להם 8 מנדטים, כמה כח היה להם באמת להשפיע לדעתך?ככל שאני זוכר אין אהבה בין ביבי לפייגלין, וביבי היה יכול להחליט שבגלל שהצעת חוק מסויימת מגיעה מזהות אז הוא מפיל אותה
  23. מאמין שיגיע חלוץ בכיר במקומו שנה הבאה, העונה הזו מוכיחה שריאל לא יכולה לסמוך רק עליו ברגעי האמתויניסיוס אולי יהיה כוכב בעתיד, אבל כרגע הוא עדיין בוסרי ומחמיצן לא קטן, וגם צריך לראות איך יחזור מהפציעה קיצר רק עיוור לא ישים לב שצריך חלוץ בכיר בריאל
  24. לרוב הגשם מגיע מכיוון מערב, הגגון הזה(במידה ויהיה קיים) לא יעזור מפני הגשם
  25. לא חושב שזו הבעיה, הוא החליט ישר שאין כלום, הסתכלתי על הש.ח של זה מלא פעמים, ברגע שיש זעקה של שחקן מכבי הראשון הוא מסמן לא עם הידמפה זה כבר האגו המנופח שלו, שלא מוכן להתמודד אולי עם טעות אגב במקום שבו גרינפלד עמד הוא לא היה יכול לראות בבירור אם הייתה נגיעת יד כי היד הפוגעת הייתה רחוקה ממנו וסורו עמד בקו ישיר אליו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.