Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. קל לזלזל בזה אבל זה ייצר לנו לא מעט פוזשינים בתוך חצי היריב, גם אם אצילי הוא לא האחראי על יצירת המצב אלא שחקן אחר, בלעדיו המצב הזה לא היה מתרחש כלל
  2. בוא נתחיל קודם מלבדוק אם הייתה בכלל עבירה של ייני, לדעתי השחקן התוקף איבד שיווי משקל בגלל הגלישה אבל ייני לא נגע בו בכלל, גם אם כן, הליכה לכדור 40 מטר מהשער לתת עליה אדום ישיר זה ממש מוגזם, לא מניעת מצב וודאי לשער ולא עבירה גסה/מכוונת
  3. תפסו יום רע, קורהבמשחקים הקודמים שיחקת טוב ואיימת מלא היום פחות
  4. השחקנים נתנו עונה גדולה והיו המוכנות לכל משחק כמו שצריך עד המשחק נגד ב"ש בסיבוב השני, מאז הקבוצה בניוטרל ועדיין מנצחת כל התלונות פה הזויות בעיני לגבי מיכה ואופאדו, אתה לא תשווק שחקנים שחוזרים מפציעה בשביל משחק גארבג' בסוף עונה עונה הבאה יש מטרות חדשות ותרצה אותם כשירים
  5. הייתי שמח שיגיע חלוץ ושכטר יתחיל בספסל(חושב שהוא שחקן טוב אבל הגיל מהווה פאקטור)לגבי שאר הקבוצה אנחנו מסוף דצמבר בים, עדיין מגדילים את הפער ולאנשים עוד יש תלונות מעניין מה היה קורה אם לא היינו בעונה היסטורית אלא טיפה פחות ואיך אנשים היו מגיבים
  6. אבל לי אכפת ממכבי,לא מהפלייאוף התחתוןועם כל הכבוד למימונה גם ככה היה מחזור באמצע שבוע כי החג דחה את המחזור שבוע שעבר
  7. כי בתקשורת היום מה שחשוב זה קליקבייט ולא אמינות הפרסוםכל עוד זה יימשך ככה וכתבים ימשיכו בעבודתם גם אחרי פרסום פייק ניוז, אתה תמשיך לקרוא ולצרוך חרא טהור במסווה של עיתונות
  8. דווקא שעה קלאסית, אתה חוזר מנתניה בצאת שבת בדיוק למופלטה הראשונה
  9. יודע שזה לא ממש קשור אבל אשאל פה בכל זאת האם קרה למישהו מאז המעבר לייצור עצמי, שהחולצות הורידו צבע אחת על השנייה? אני מדבר גם על מצב של אחרי כמה כביסות ולאו דווקא אחרי הכביסה הראשונה
  10. הוא טוען שזה היה כל המשחק, לכן אם היו 3-4 שהושתקו מהר, אז האם שלך לא רלוונטיקיצר סתם אפס שלא ידע להתמודד עם הקללות הלא גזעניות של הקהל וניסה לעשות פרובוקציה כדי שיתאימו מהמשחק האלים שלו אתמול וזה שהוא נוטרל פעם אחר פעם
  11. אני הזמנתי מהאינטרנט עם הדפס והגיע לי בלי שלחתי מייל ואמרו לי לבוא לחנות ויעשו בלי בעיה עכשיו אני רק צריך למצוא זמן כדי להגיע לת"א במיוחד בשביל זה
  12. אני לא חושב שמה שנעשה או נגיד ישנה משהו, להפך, במקום להתייחס לנושא ברצינות יגידו משהו בסגנון של:תראה את אלה לוקחים אליפות בפער עצום ועוד בוכים שדופקים אותם, איזה בכייניםזו הגישה, הגישה היא שמכבי חזקה אז מה קרה אם קצת ידפקו אותה כדי לאזן את זה, יגידו מכבי חזקה היא לא צריכה שופטים כדי לנצח את בני יהודה הקטנה אתמול אמרתי לחברים שאיזה מזל שהביאו את הvar עכשיו יוכלו לעשות ניסויים חיים באילת לדפוק את מכבי מניח שמכאן יהיה רק פחות טוב
  13. אחרי הפנדל על שכטר, באותו בוקר אולי 12 שעות אחרי תום המשחק הייתה כבר כותרת יפה על זה שהפנדל שנפסק היה שגויאולי הם עוד מחפשים את הזווית
  14. כל נגיעה שלו שרקו בוז אבל הוא מנסה להביא את זה לפן העדתי וטוען שנהמו לו
  15. מרגיז אותי שמנסים לטעון שהצהוב הראשון הוא הזוי אולי לא כל שופט מוציא צהוב אבל זו כן כניסה מסוכנת
  16. אם הוא לא היה מוסר במצב הזה איביץ' היה תולה אותו על איזה עץ עד סוף העונה
  17. הרצתי הילוך איטי כמה פעמים, אני לא רואה שום נגיעה ברגל שמאל
  18. תחשוב איזה שת"פ נהדר יוכלו לעשות איתו ועם הוגו בוס המלבישה של מכבי dress like a boss with boss
  19. בשנת 2019 אני לא מבין למה יש צו איסור פרסום על שם, זה דולף כ"כ מהר החוצה מה גם שרומזים לך כל דבר אפשרי מלבד לומר את שם השחקןהחריגה היחידה מבחינתי לצו איסור פרסום, זה אם מדובר הקטין(לאו דווקא בעבירה שקשורה לאנשי ספורט)
  20. הטענה היא שזה גם שלילת האליפותאבל דווקא השנה זה מצב מעניין, כי אם פרצת הורידו לך ועדיין אתה ראשון איך יעבוד שלילת האליפות? תסיים ראשון ויתעלמו ממך? בטח גם אם פונים לאופ"א/פיפא/ קאס זה מבוטל
  21. ששון, מה שהם מסבירים לך זה שהקוון לא התערב בכלל, הוא הלך לכיוון מרכז המגרש, לא הרים דגל, מבחינתו גול חוקיאין כזה דבר לא להתערב לפני הואר, אם שופט חושב ששינה נבדל הוא מרים דגל בסוף המהלך, כאן השופט לא זיהה נבדל, לכן רק הואר ביטל אותו כי הוא היחיד במגרש ששינה אותו
  22. לא יודע לגבי נבדלים, אבל לגבי פנדלים, לדעתי בטוח החוק ישונה, המצב הכי אבסורדי הוא הפנדל שהעלה את מנצ'סטר לשלב הבא בליגת האלופות, החוק החדש לדעתי, צריך במקרה כזה לתת בעיטה לא ישירה ממקום העבירהספציפית לגבי אתמול, לדעתי אם הכדור לא פוגע בסילבה הוא מגיע לשחקן הגנה של טוטנהאם, אין יותר נבדל מזה מעצם זה שהשחקן היה אקטיבי בפעולה שלו
  23. זה אופסייד ברור, אבל הפרשנות שלך לטעמי לא נכונה, הכדור פוגע בסילבה, אין לו שליטה בוזה כמו שאם כדור כזה פוגע במגן ומגיע לשוער של המגן זה לא החזרת כדור
  24. אמת הקוון לא ראה את הנבדל, תראה את התגובה של שחקני טוטנהאם, היא מספרת את זה הכי טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.