Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. טעות הוא זכה בגביע. וגם אליפות העולם לקבוצות
  2. ברוב המשחקים אכן מאוד קשה לעודד ולרוב מושיבים אותך. בדרבי היה היוצא מהכלל, מוכיח שלשער הזה יש פוטנציאל. אולי יש אנשים טובים שירימו את הכפפה?
  3. מגיע מאזור אשקלון יש מקום גם הלוך גם חזור
  4. טלאי העברית למנג'ר שוחרר תבלו http://www.fmisrael.com/Article.aspx?id=1109
  5. במסירה הראשונה לפני שהכדור פוגע בורד הוא בנבדל בדוק
  6. מה שאתה הבאת זה הדירוג ומה שעומר הביא זה רשימת המשתתפות בליגת האלופות השנה הסיבה ששם ברצלונה מובילה היא כנראה בגלל הנצחון שנה שעברה, אבל מבחינת הניקוד מנצסטר ראשונ
  7. אני הייתי קובע שמגיע לו פיצוי אבל מטיל עליו אשם תורם של 100%
  8. המכירה מוגבלת לשני מנויים ויש לי מספיק שכל כדי לבדוק עסקאות לפני שאני לוחץ אישור
  9. גם לי זה נתקע באתר של בהצדעה ,נתתי לו להמשיך לעבוד הוא נותן הודעת שגיאה, אח"כ שהולכים לסל הקניות זה מופיע שם אם בפעם הראשונה זה לא עבד תנסה שוב עד שיצליח לך לי זה עבד
  10. בהצדעה המועדון של משרתי המילואים גם מציעים מנויים מוזלים שער 2/13- 1374 שער 8- 1046 יחסית לעובדה שזה מועדון חדש יחסית אני חושב שההנחה ממש יפה יש גם מנויים לאב +1 לשער 8 ואב +1 ואב+2 לשערים 13/2
  11. עם כמה שזה הזוי הפועל הועמדו לדין על התפרעות אוהדים(זריקת הכוס), משום מה במדינת ישראל יש הפליה מתקנת לשיר מוות לערבים-אסור לשיר שואה למכבי(היהודים)- מותר מה שיותר הזוי זה שמשום מה למכבי תמיד מפעילים את העל תנאי ולהפועל לא, אם היה להם על תנאי כמו שכתוב בכתבה, אני לא מבין איך הם קיבלו רק קנס, איפה פה השיוויון???
  12. זה לא בדיוק עונש, טכנית הוא אולי מושעה מפעילות, מעשית הוא כרגע בנבחרת, אז עם מכבי הוא לא היה מתאמן השבוע במילא. בנוסף נאמר בהודעה עד לקבלת החלטה בנושא, כלומר החליטו כאילו לצאת גברים בפועל לא עשו כלום שוב פעם הבדיחה היא על הגב שלנו הנהלה ביזיונית
  13. אל תיתן לעובדות לבלבל אותו בארסה הפסידה 3-1 ואף אחד לא התלונן ממש כמו מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.