Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. זה מעניין, כי הפיזיותרפיסט של מכבי שאני מכיר, דיי הוריד את רמת העבודה שלו בסקטור הפרטי, בגלל שהוא נכנס לתפקיד יותר רציני במכבימעניין מה עמד מאחורי זה יש לך רעיונות?
  2. אני לא מבין גדול בתחום, אבל לדעתי דווקא ההגבלה היום מונעת מאנשים לאבד את עצמם עם משכנתא גדולההורדת סף המשכנתא תכניס אנשים להרפתקה קשה יותר
  3. אלו יהיו אבנים של שלום ואחווה
  4. בקיץ היו אנשים בפורום הזה שטענו שג'ורדי השאיר קבוצה במצב גרוע יותר מזה שהוא קיבלותראה אותנו היום משייטים לאליפות בליגה שלנו כמה התאמות ואתה שוב על הסוס כמובן שגם יכול לקרות להיפך והם יתרסקו, פשוט גם האופציה שהם לא היא סבירה
  5. מעניין אם אפשר להגיע לנתונים כמה עבירות נשרקו לזכותנו וחובתנו בשלושת המשחקים האחרונים
  6. למעט אתמול, הוא דווקא היה ברצף משחקים יפה עם איומים לשער וגם שערים
  7. פיקנטריה: אחרי 20 מחזורים שכטר מחליט שזה זמן טוב להתחיל לנשק את הסמל של מכבי על החולצה, משום מה הוא בוחר לנשק את הסמל על החולצה של סבוריט
  8. אתה מדבר על משחק הוצאת החוץ המפורסמת על שם טב"ח מוח, ברור שלא דיברו על מה שהזכרתי, דיברו רק על כמה מכבי לא ספורטיביים חזירים
  9. בתור תושב העוטף נשאר לי או לצחוק או לבכותאז מעדיף קצת לצחוק, מצב דפוק
  10. בלי צחוק, אני חושב שהוא עוסק במאגיה או כישוף, אחרת אי אפשר להסביר את היכולת שלו להיות פה תמיד כאשר המצב קצת מתחמם
  11. אם אני זוכר נכון את העונש, אם היית מוכר את אלמוג עכשיו, הכסף היה נכנס לקופה של העונה הזו, כלומר זה לא היה משפיע בהרבה על רכש בקיץ אלא רק עכשיווקשה לי להאמין שהיה מגיע מוחמד וגם בלם זר עכשיו
  12. אם איביץ' מדבר,כמו קלינגר אחרי הגביע, הוא חוטף קנס רציני והשעייה לכמה משחקים טובים
  13. מעניין אם הטקטיקה לא להתלונן על האדום של שכטר נובעת מפחד שמה יזיינו אותנו יותר
  14. אני בודק לךאגב מצחיק שעדיין קוראים לזה ניקוב
  15. האם בכדורגל אי פעם עמדו לדין על שירי שואה? בכדורסל שמעון מזרחי נלחם כדי שיענשו, אבל לא זכור לי בכדורגל שנעשו על הקריאות האלה, ולכל גם לא מצפה להעמדה לדין על זריקת החפצים בטוח, אבל התובע יטען שאם השופט לא ציין בדוח אז לא ניתן להעמיד לדין או משהו כזה
  16. לא מספיק מה שהם ציפו אתמול במשחק?וברצינות עכשיו, אני ממש לא מסכים הם הגנו על חבר שלהם
  17. הגדיל פפיר לעשות והוציא צהוב לצ'יקו על אצבע שנכנסה לעין בטעות
  18. זה טוב שגם לשחקנים וגם לנו אין הרבה זמן לחשוב על מה שהיה וצריך להתכונן לקראת מה שיהיה
  19. אתה רואה את התמונות ולא ברור איך מכל זה מי שקיבל אדום הוא שכטר הזייה
  20. גועל נפש,לא מבין איך לא היה להם בושה להכות ככה אנשים מבוגרים בגלל שלט
  21. ועוד להוסיף חטא על פשע מוציא רק צהוב
  22. זה היה מסוג המשחקים שאם מנצחים אתה אומר העיקר ניצחנו וממשיכים קדימה השוויון הזה בדקה כזו עשה את הכל לחמוץ מאוד,והעצים את תחושת החולשה של השחקנים אתמול. הרי כמו שאמרת קצת ריכוז ואתה ב2 או 3 עם כל האיבודים שהיו להם באזור החצי שלהם אתמול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.