Jump to content

גלעד כחלון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by גלעד כחלון

1. מסכים איתך שהיה קשה לקבוע ממה שהראו אם היה נבדל או לאוגם שלקוון יש הטעייה כי הוא ראה שחקן בנבדל וגם את ראייקו בסביבה שלו אז החליט לשרוק לנבדל חבל שלא נתנו זווית אחורית למהלך
  2. לא מסכים איתך, אם שחקן נמצא במצב נבדל והפירוש של צוות השיפוט הוא שהשחקן מסתיר לשוער זה צריך להישרק לנבדלנכון שאנחנו רוצים לראות גולים אבל יש חוקים
  3. היה לי דיון עם חברים אוהדי מכבי על הצהוב של גלזר והם ממש התעלסנו עליו ואמרו שמכבי לא צריכים לשחק מלוכלך הייתי בהלם ואז הסברתי להם לאט למה עדיף שהם קיבלו צהוב הערב
  4. איש המשחק שלי התנועה שלו בשני השערים הייתה גדולה
  5. גם אני חושב שלא, השחקן הרחוק יותר שובר את הנבדל
  6. אני אוהד בארסה הייתי שמח אם הגול הזה היה מאושראבל בחייאת בתור אוהד מכבי שאוכל כ"כ הרבה חרא משופטים, על הזין שלי מה אומרים ככה או ככה יגידו שופטים בצהוב טעויות זה לא רומנטיקה, היום שאני רואה טעות אני חושב על מכירה כבר ככה מהראש הגול של ב"ש נגד רעננה נבדל של 5 שחקנים לא נשרק האדום לשכטר שלא היה צריך להיות ועוד טעויות רבות
  7. הvar אתמול הוכיח כמה הטכנולוגיה הזו הייתה חשובה למשחק הזה שום סיכוי בעולם שהקוון היה תופס בעין נבדל כזה קטן מסוג הטעויות שהתרגלנו שמתרחשות ובתקווה לא יהיו יותר
  8. גם בליגה עודף תחרות לא תמיד יקדם אותךאני חושב שזה עלה באמצע עונת פאקו שאם תהיה לנו יריבה הרמה שלנו תעלה, בפועל בשלוש עונות אליפות של ב"ש רק באחת היית באמת ברמה ופאקטור הרבה בזכות זהבי
  9. לגבי סעיף 3 בטח שהפער שלנו כ"כ גדול מהמקום השני, אני לא מוצא את לסיים עונה בלי הפסד, כמשימה קלה , מנטלית קשה לבוא באותה דריכות למשחק שאתה יודע שליריב יש יותר מה להפסיד ממה שיש לך
  10. סבוריט וצ'יקו הם אחלה לאירופה ראייקו כנראה לא יהיה פה בלי קשר ניקוליץ עוד לא ראינו אז אי אפשר לדעת, וכמובן יש לו חוזה היחידי שכרגע נראה לא לרמה הוא יאיר וגם אז תצטרך למצוא לו קבוצה קיצר לא מסכים עם ההודעה שלך בכלל
  11. מאוד מקווה שאחרי המנוחה של סבוריט הוא יולחם להרכב מעכשיו עד סוף העונה(יכול לקבל מנוחה גם הגומלין בגביע) איזה הבדל בינו לבין דוידזאדה
  12. דווקא חשבתי שנכנס למשחק טובחבל על הטעות הזו מקווה שהוא יידע להרים את עצמו, עד הפציעה הוא היה נראה בינגו רציני בעמדת הבלם
  13. יפת הוסיף דקה שרק אחרי 55 שניות זה משחק גביע עם שני משחקים, וסכנין לחצו, איזה ביזיון, מישהו צריך לרדת ולתת ליפת כאפה רצינית אבל מה אכפת לי העיקר ניצחנו, משחק טוב של הקבוצה חבל על הגול אבל לא נורא
  14. אמאדור יכל לעשות הרבה דברים אחרים עם הכדור למשל להעיף לחוץ, אבל לדעתי אין לו בטחון והוא נלחץ ומסר מסירה מסורבלת לגלזר שכמעט תיקן את הטעותאני חושב שעדיף במקרה כזה למסור לשחקן עם יותר בטחון במשחק הרגל, במקרה הזה פיבן
  15. לדעתי זה השוער של סכנין שנתן הצגה במדי ראשון בגביע נגדנו
  16. לא מבין למה לתת כדור כזה מלכתחילה,לשחקן שנמצא במצב של אמאדור, בלי בטחון בכלל
  17. בבלומפילד החדש זה יהיה גרוע יותר, עקב כניסת קהל חדש שרוצה מכבי שמוליכה 3-0 בדקה 20גם היום יש כאלה בצדדים של היציע המזרחי, דבילים שבאים לפרוק את אומללות חייהם על אנשים אחרים, שלא יכולים להגיב להם
  18. זה לא היה רמי וייץ עם דן לאון? אם כן מה הפלא שהוא שומע ומעביר לקהל בבית מה שבא לו
  19. אמנם עד כה לא הזדקקנו לו כמעט, אבל השנה הוא בהחלט מביא נקודות ומראה יכולת יציבה וטובה
  20. חייב לציין בהקשר הזה שני דברים, הורג אותי לראות שיש שידור ישיר מהיכל מנורה מבטחים או כל חברה פרסומית אחרת לא עוקב כ"כ אחרי כדורסל כמו פעם, אבל הייתה תקופה שהמשחק היה בין אלקטרה תל אביב למגדל י-ם וכו' מה זה החרא הזה?
  21. אולי זה חוק מטופש, אבל זה החוק, וכל הקבוצות צריכות לעבוד לפיו.אגב אני לא חושב שזה נהי רגיל כמו של כץ, אלא סה"כ תלונהה על זה שיש חוק ועשו לו תרגיל מסריח, במקום לבוא לומר שמנהלים מו"מ, בזמן שהוא מחפש לו קבוצה בליגת העל, הוא חותם בחשאי בחיפה ורק שעה לפני מעדכן על המו"מ
  22. אל לנו להיתמם לא שורקים לו כי הוא שחקן מכביאני זוכר כמה משחקים העונה שפשוט בעטו בו בלי שריקה אני מנסה להיות ממש אובייקטיבי ולא זכור לי הרבה צלילות שלו העונה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.