Jump to content

מכביסט בדם!

משתמשים רשומים
  • Content Count

10
  • Last visited

1. גם ליס וגם להוט הערוץ פתוח? כי ביס עדיין הערוץ סגור.
  2. ללא ספק. עד עכשיו מכבי משחקת כדורגל טוב עם המון מחויבות לקבוצה. אני מאוד מקווה שהם יצליחו לשמור על היכולות האלה לאורך זמן. כי אם כן? העונה יכולה להיות סיפור הצחלה.
  3. מה הלחץ להעיף את השחקן הכי מוכשר שיש לך בקבוצה!? (חוץ מיצחקי) דווקא ששמחתי לשמוע שהבסיס הטוב של הקבוצה נשאר מתחיל הבלאגן!! בוזגלו עטר ויצחקי יכלו להיות שלישיה קטלנית בחוד של מכבי. אבל לצערי אין לנו הנהלה וצוות מקצועי שחושבים בהגיון.
  4. יאלה מספיק לבלבל כבר ת'שכל. השחקן הוא בורג מרכזי ומשמעותי בכל העונות עד עכשיו ששיחק במכבי. ואין על זה ויכוח. גם מבחינת יכולת וגם מהבחינה הסטטיסטית הוא עושה את שלו. עובדתית. שחקן בינוני? הוא בטח לא. אלא אחד הטובים בארץ. סה''כ ביקש קצת הערכה. לא נראה לי שצריך לתלות אותו על זה.
  5. יש לי תחושה טובה לגבי ההחלטה הזאת. מוטי הוא לא מאמן עם ניסיון. אין לו קבלות. אבל יש לו את מה שאין להרבה מאמנים אחרים. וזאת התשוקה להצלחה והמכביסטיות שלו שיכולה להוציא אותנו כבר מכל האכזבות של העונות האחרונות. שיהיה בהצלחה מוטי. סה''כ מאמן סימפטי מאוד. למרות הכל.
  6. לא מעניין אותי איך הפועל שיחקה אתמול. וגם לא מעניין אותי שיש להם חרא הגנה. מכבי לא הציגה כדורגל גדול. לא הציגה כדורגל של דרבי. אם קצת יותר ריכוז וקצת פחות סירבול ופאניקה בהתקפה היינו יכולים לתפור להם את הרשת לפחות 3-4 פעמים אתמול. פספוס, כי אם מכבי הייתה באה עם יותר אמונה עצמית אתמול היינו נותנים דרבי מהסרטים. תסכול, כי זה דרבי 8 ברצף שאנחנו לא מנצחים. נקודת אור? יש לנו חרא של ליגה. חיפה והפועל לא פחות גרועות ממכבי. ועם רגשות מעורבים אני חושב שמכבי כן יכולה לעשות משהו השנה בליגה. אם מישהו יקח את השחקנים האלה פעם אחת ויעשה להם שתיפת מוח רצינית. אנחנו יכולים לאנוס קבוצה קבוצה בלייגה
  7. מה אני יגיד לכם. מזמן לא נכנסתי פה לפורום. אבל באמת שאין מקום טוב יותר בשביל לפרוק בו את כל התסכול על הקבוצה הזאת. הקבוצה היום וביום שבת הזכירה לי את השנים הכי מבזות שהיא חוותה בעשור הקודם. בשנים שהשחקנים לא הצליחו לחבר דאבל פאסים פשוטים. הבעיה במכבי עמוקה יותר ממה שחושבים. ואני האמנתי עד יומו האחרון של אבי במכבי שהוא זה שידע לאורך הזמן ולטווח הארוך להוציא אותנו מהמשבר הזה. אבל הוא כבר לא כאן לצערי. וזרקו אותו לכל הרוחות יחד עם הצוות אימון הכי טוב ומקצועי שראתה קבוצה פה בארץ לדעתי האישית. לדעתי אבי היה היחידי שנשם וחווה את המועדון הזה לאורך כ''כ הרבה זמן בתקופותיו הטובות והג
  8. עכשיו סופסוף אנשים יבינו שנימני לעולם לא היתה הבעיה של מכבי תל אביב. זה יקרה עד סוף השנה אחרי עוד כמה בזיונות בדרך.
  9. כל החיים שלהם הם ירגישו נחותים. גם אחרי עונה היסטורית שלהם במונחים של קומוניזם בלבד כמובן.
  10. צריכים לפתוח ברגל ימין עונה כזאת. במיוחד שכרגע שמח בצד השני של הכביש.
  11. לא קשור לליגה. פשוט שחקן שיכל בקלות להיות בקבוצה מהדרג הראשון באירופה. ורואים את זה בכל נגיעה שלו בכדור. גאון מי שהביא אותו לכאן.
  12. שנים אני מחכה לראות כזאת מכבי! שנים!! וסוף סוף מכבי נראתה כמו שמכבי צריכה להראות. נלחמים על כל כדור. רואים רק ניצחון בעיניים. משחקים בשביל הקהל. ב-1-0 מחפשים את השני. שחקנים שלא רועדים להם הביצים. ונימני משודרג על המגרש. מה יותר מזה? מהQ@?? גאה יותר מתמיד להיות צהוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.