Jump to content

just sharon

משתמשים רשומים
    79
  • Last visited

About just sharon

• Birthday 09/03/1990

Recent Profile Visitors

2,705 profile views
  1. אהוב שלי המון המון מזל טוב! זו יום ההולדת ה4 שאני חוגגת איתך, אין דברים כאלה! אתה בחור מדהים שנותן הכל בשביל החברים, תמיד שם כדי לעזור ולתת יד. אני לא ארחיב כאן, אני רק יאחל לך את כל הטוב שיש, תמשיך להיות הבן אדם האופטימי ביותר, תעשה רק מה שהלב אומר ואל תפסיק לחייך! אני אוהבת אותך הכי בעולם!
  2. עוד כתבה מעניינת שראיתי עליו : http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=51825 ונאום שלו על האיסלאם : http://eye-on-the-world.blogspot.com/2009/...to-america.html
  3. מרגש לראות שבמדינה הדפוקה שלנו יש הרבה אנשים שמוכנים לעשות משהו, גם אם זה משהו קטן.
  4. אלון יא מלך !!!!! שיהיה לך מלא מזל טוב, תשאר כמו שאתה, אחלה גבר (: אוהבת
  5. אחרי החודשיים האחרונים שהיו עמוסים והשבוע האחרון בפרט, סופסוף יוצא לי להגיב פה. זו הייתה חוויה בלתי נשכחת, היה כיף ואני לא מתחרטת לרגע שהלכתי לשם, הכל לטובה! זו אומנם נראית תחרות שטחית, אבל הבנות שם איכותיות ברמות. באמת שלא חלמתי לתמיכה כזו... אני באמת מודה לכל מי שהתקשר, כתב, סימס, הגיב ופירגן אין עליכם!!!!
  6. אלי שלי רק אתמול חגגת 20, הזמן טס וכבר יום הולדת 3 שאנחנו חוגגים יחד. באמת שאני לא רוצה להרחיב כאן. אתה יודע כמה אתה יקר לי. אחרי כמעט 3 שנים יחד למדתי להכיר אותך באמת, להכיר אותך כמו שאף אחד לא יודע. אתה מדהים. אופטימי, עקשן, דעתן, חייכן ורגיש, תמיד נאמן לעצמך ולעקרונות שלך, תמיד שם בשביל החברים,תמיד מחפש איפה לעזור. תמיד תסתכל על האור בקצה המנהרה, ולאורך כל הדרך תשאף גבוה ואל תפסיק לחייך. אני מאחלת לנו עוד המון חוויות בלתי נשכחות יחד. אין עליך. אני אוהבת אותך קטן
  7. שוב אני מוצאת את עצמי מחפשת את המילים ואת האיחולים לבן אדם כמוך. אני לא מתכוונת לחפור כי את הברכה האמיתית תקבלי ויש לי צבא ללכת אליו (: אלמוגי שלי, אני לא צריכה להסביר לך מה את בשבילי, וכמה אני מעריכה אותך ואוהבת אותך. באמת שלא יכלתי לבקש חברה טובה ממך, אחות! נכנסנו לתקופה אחרת בחיים שלנו, תקופה משמעותית.. הרבה דברים השתנו, הרבה דברים כבר לא אותו דבר.. אבל דבר אחד אני יודעת, שלא משנה מה יקרה תמיד יהיה לנו אחת את השנייה.. ועכשיו אני כבר יכולה להיות בטוחה, אחרי שנים של חברות ששום מכשול לא יפיל אותנו. אחות יקרה, המון המון מזל טוב! את יודעת שאני פה בשבילך תמיד. לנו אני מאחלת שנדע לשמור אחת על השנייה, ושיתווספו לנו עוד חוויות כדי שנוכל לספר לילדים נשמה שלי, אני הכי אוהבת אותך בעולם! :
  8. תודה רבה לכולם! לפחות הנושא הזה ביום הולדת שמחמם את הלב. אוהבת את כולכם!!
  9. נסיכה שלי !! אני לא מאמינה, קשה לי לעכל שאת משתחררת.. נראה לי שאני יותר מתרגשת ממך (: אני לא אשכח את השישי הראשון שחזרת הביתה מהטירונות, קורנת מאושרת ומחוייכת, והיית כל כך יפה ! לא להאמין שעברו שנתיים מאז, שנתיים בהן התחפשנת על ימין ועל שמאל ועשית טרור למפקדים שלך, אפילו היה לך פטור משמירות כי פשוט לא רצו שתשמרי מרוב ששיגעת אותם.. ולא נשכח את כמות הגימלים שהוצאת, חלקם בזכותי ובזכות ההרפס ועכשיו ברצינות (: נשמתי היפה, את יוצאת מתקופה משמעותית בחיים שלך ונכנסת לחיים האמיתיים.. ותאכלס זה נשמע מפחיד, אבל אני בטוחה כל כך שאת תסתדרי.. עכשיו זה הזמן לפרוש כנפיים ולהגשים את כל החלומות שלך ! אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, ובטוחה שתגיעי רחוק.. והכי חשוב, שלא תורידי לרגע את החיוך שלך מהפנים! את יודעת שלנצח אני פה בשבילך! מי יתן ורק תיהי מאושרת.. אני אוהבת אותך אחותי !!
  10. דרבי של יומולדת 18 עבר בשלום.. מה יהיה עכשיו? איכשהו, אולי גם כי אין לי ברירה, אני משתדלת להאמין.
  11. אלון.. באמת שאני לא מכירה אותך באופן אישי כל כך טוב, ובכל זאת אני חושבת שאתה מדהים. זה לא סתם שכולם אוהבים אותך ואלירן יכול לחפור לי כמה אתה גבר. פשוט בחור זהב. שיהיה לך המון מזל טוב, תמשיך לחייך ולגרום לעולם להיות מקום קצת יותר טוב. מקווה שמכבי לא יהרסו לנו אוהבת
  12. שניר (: בתאכלס שאנחנו לא מכירים יותר מדיי, אבל אתה שיא החמווווד (: מותק שיהיה לך המון מזל טוב! תהנה מהגיל ותנצל אותו כל עוד אפשר..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.