Jump to content

טלדו

משתמשים רשומים
    22
  • Last visited

3 Followers

About טלדו

• Birthday 12/02/1908

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,477 profile views
  1. חחחח למה שאני אתאמץ ככה וואלאק יש פה אנשים שזה עבודה שלהם
  2. יא אנשים ארורים הרסתם את הנושא היחיד שבשבילו אני נכנס לפורום הזה במקום לבלבל את המוח תביאו ציטוטים של אוהדים אומללים
  3. אז למה בעצם אנחנו מדברים על זה בנושא שקשור לארגון? פתח נושא חדש תקרא לו פרוייקט פרח ותבקש מאוהדי מכבי תל אביב השונים לגנות סמחטות ויריקות ומוחטות
  4. אולי גם הארגון יהיה אחראי שהעמדת קטצופ וחרדל של הנקניקים תהיה מסודרת ונקייה לאורך כל המשחק, או שיעשה שק קמח במדרגות לאוהדים עייפים (אני) ??? ובקיצור תשאלו את עצמכם כמה פעמים אתם כאלה אקטיביסטים ביציע או בחיים בכלל ומעירים ומתערבים בכל דבר שמפריע לכם. בן אדם אחד ידפוק סמחטה בן אדם מהארגון יעיר לו, הראשון יגיד לו יאללה השני יגיד מכבי זבלה והופ בלגן ביציע. תבואו בטענות להורים של אנשים שיורקים עליכם על חינוך גרוע... באמת, או שתעירו בעצמכם... מה לארגון ולזה?
  5. לא חשבתי שאגיע למצב שאגיב פה שוב אבל זה נושא שמגיע עליו הסבר מאחר ואני לרוב יושב מתחת לגוש ממש על הגדר ואני רואה את מגוון הארטיקים נופלים ללא מעט מכם על הראש. מה שקורה שהארטיקים האלה מגיעים מהחלק הרחוק והגבוהה של היציע העליון מאוהדים שמשוכנעים שהם יצליחו להגיע עד הדשא בלי לאמוד נכון את המרחק והגובה שהארטיק עושה מהרגע שהוא יוצא להם מהיד ממרומי היציע ועד שיגיע לדשא. מדובר באחים שלנו ליציע, אוהדי כדורגל מטומטמים כמוני וכמוכם לא בהכרח אנשי ארגון, שבדחף הרגע זורקים מה שיש ביד. הארטיקים חולפים מעל הראש שלנו בשורות התחתונות ופוגשות את הקרחות שלכם, ואז אתם מסתכלים למעלה ורואים אותנו ונוצר מצב מביך... לך תסביר את זה עכשיו.... אז היוטה לא תעזור, והמבט המאשים שלכם למעלה לא יעזור כי הוא לא מופנה לאנשים הנכונים, בגדול זה חלק מהמציאות שנצטרך לחיות איתה עד בלומפילד. חשוב שתדעו שזה לא בכוונה אתם קורבנות של אנשים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקת ארטיק למרחקים. תסתכלו על הצד החיובי עדיף שזה יפול עליכם מאשר במגרש ואז אולי גם נקבל רדיוסים וקנסות והרחקות ומחאות וכוכוכו
  6. המציאות מבעד לנתונים פשוטה הרבה יותר. הקהל שלנו חרא, פשוט של האחרים אפילו יותר חרא.
  7. סתם כי אתה העלית כדוגמא את שיר האונס. אני מבין שאתה נגד, אני אפילו יכול להבין למה אתה נגד, תתפלא, יש בי היגיון, זה פוגע בקבוצה (נשכח מהעובדה שהקהל עצמו הביא את זה על המועדון אבל ניחא) זה פוגע בנשים, זה פוגע ברגישים...אוקיי מקבל. האם אתה מבין שישנם אנשים אחרים שהם לא נגד? שהם אפילו בעד, וגם להם יש איזה שהו היגיון שעומד מאחורי זה? אין קונצנזוס, אבל כפי שהארגון לטעמכם אטום, אתם שרואים דרך אחת בלבד אטומים גם כן. אם לומר את האמת כמעט כל נושא שהיה לגביו מחלוקת ביציע עלה לדיון ולאחר ששמעו א וב החליטו על דרך להמשיך, כי אין מה לעשות כשאתה מנהיג כשאתה מוביל אתה צריך לקבל החלטות גם אם לפעמים לא יקבלו אותם באהבה. הבעיה של הקהל הרחב היא שהוא חושב שהוא תמיד צודק גם אם לפעמים בתגובה העוקבת בפורום או בכיסא הצמוד ביציע המערבי מישהו חושב שונה ממך, אתה פשוט לא מייצג כלום, אז אתה לא חייב כלום, אתה בא, הולך, מבקר, מפרגן, היום ככה מחר ככה, אתה קהל רחב..... אני כבר תקופה ארוכה מאוד קהל רחב ואני חייב לציין שזה סופר כיף, אין לכם מושג מה זה לוותר על הכיף הזה ולהתמסר לארגון אוהדים ולהתחיל לראות את המשחקים כעבודה ולא כהנאה...אין לכם מושג לא כי אני מזלזל כי באמת אין לכם מושג. רוצים להפסיק להיות פאסיבים? תהיו אקטיבים, צאו תפעלו. קומץ עמה עושה את זה כבר 2 משחקים, קופץ על הרימון מבין את הסיטואציה ובמקום לבלבל את המח בפורום דוחף את הקבוצה. הגיע הזמן שלכם לבחור מה אתם רוצים להיות אוהדים פסיבים וטרחני פורום או אקטיבים ושומרי האימפריה. צאו ותפעלו
  8. אתה וקומץ החנונים שלך תמיד תהיו חוד החנית של היציע אתם כמו הבונים החופשיים! לא רחוק היום שבכל המדינה יסתובבו עם קופוצון מסביב למותניים
  9. שויימר, צריך יחסי גומלין בין קהל רחב לארגון זה נכון. ביציע שלנו יש יותר מדיי קונפליקטים שכל החלטה שתבחר תוביל פלג מסויים לצאת נגדך. תוסיף לזה שהקהל הרחב של מכבי הוא מפונק מאוד, ונורא טרחן, אני לא בא במטרה להעליב פשוט, בואו, זאת האמת אה. תוסיף לזה שצריך יחסי גומלין בין הארגון לעצמו. יחסי גומלין בין הארגון לבין ההנהלה. יחסי גומלין בין הארגון לבין כל מיני חבורות דומיננטיות ביציע. בכל אחד מהמישורים האלה איןספור מחלוקות אפשריות בכל רגע נתון. רוצים לשמוע את האמת? לעולם לא יהיה פה ארגון נקי מההאשמות, אמרתם השחקן ה12, גם אותו תקפו בלי הפסקה פה בפורום הזה ולא נתנו לו גב אתם מוזמנים לעיין בהודעת הסגירה שלהם. מי שהקים את הפנאטיקס אלו הם פלגים מכל היציע, אנשים מאוד חיוביים שניקו את כל האגו וכל המשקעים שהיו, כן הם עשו טעויות, כן לדעתי הקהל הרחב טעה הרבה יותר. להגיד לכם שיתאפשר מודל טוב יותר ביציע שלנו? אני לא חושב... זה על הראש של כולנו בקיצר
  10. מה אתה מבלבל את המח יא טרול מרעיל ומסריח. כל מה ששרו באמצע בשקט זכה לליווי חזק מהגוש שבצד.
  11. היה ברור שזה יגיע לזה. הצעקה הייתה צריכה לקום הרבה קודם בימים שהארגון זיהה לאן נושבת הרוח וניסה להילחם בזה לבד עכשיו זה מאוחר וזה עדין לא סוף התהליך, אמריקה זה פה
  12. כן אני מוכן. יכול לציין מידה מדוייקת של כל קונפט?
  13. גם אם הארגון טעה 400 פעם במשך הזמן שהוא קיים והוא אכן טעה לא מעט, עדין הצעד הזה של ההנהלה הוא חציית כל הגבולות הערכיים בין אוהדים להנהלה. תתכופפו לזה, לא תהיה דרך חזרה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.