Jump to content

yoniTHEman

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

1,187 profile views
  1. 150 שקל לזוג כרטיסי מבוגר יוני 0545-319111 איסוף באצטדיון
  2. כבד כבד המחיר הזה מחפש 2 כרטיסים לכל שער (במחיר של עד 100 שקל) לכרטיס במחיר עלות
  3. קונה 2 כרטיסים לכל שער במחיר עלות 0545319111
  4. מוכר 2 כרטיסים לשער 8 ב100 ( פחות ממחיר עלות ! ) בעקבות בוחן ביום שישי באוניברסיטה 0545319111
  5. מוכר 2 כרטיסים לשער 8 ב100 בעקבות בוחן ביום שישי על הבוקר באוניברסיטה 0545319111
  6. המקהלה שלהם פשוט מרימה תאווירה בקטע משוגע ! הם עפים באוויר 90 דקות איזה טירוף זה היה המשחק השני שלי שם , בסיבוב הקודם בבואנוס היינו במשחק של בוקה נגד אסטודינטס שנה שעברה , הם הובילו 1-0 ואז בוקה השוו וכבשו בדקה ה92 את גול הנצחון ! אני הקמע שלהם 2 משחקים 2 נצחונות
  7. לי יש נעליים בחברה בשם merrell , נעליים מצויינות !!!!! שרדו את הטורוסים , הפיצ רוי ואת הוואי וואש בפרו בכבוד רב ! גם שרדו את הראפטינג בקוסקו כי לא היה לי שורש באותו הזמן קיצור אם זה מעניין אותך אני יברר מה המספר דגם אבל באמת נעליים מספר 1 !
  8. עליית השחקנים במשחק של בוקה נגד סן מרטין בתחילת החודש אני וחברתי הארגנטינאית קצת שיכורים מהקילמס לפני המשחק אז לא לשים לב לגימגומים המפגרים היה אששש !!
  9. בדוק אנחנו מקבלים את אודינזה מהדרג השני !!!!!!
  10. תגידו .... חיפה יכולים לארח בקריית אליעזר ?
  11. פשוט לא מבין איך אפשר להיות נגד המחאה המבורכת הזאת .... קשה להתסדר במדינה אחרי הצבא , לא הגיוני שאחות של חבר עשתה תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות באוניברסיטת תל אביב שעובדת באמדוקס תרוויח אחרי כל המס וביטוח לאומי הרבה פחות מאיזה משתחרר צעיר מהצבא שעובד על אנשים בארהב באיזה עגלה . לא סתם כולם יוצאים לחו"ל לעבודות פשוט בגיל שלי ( 23 ) הרבה יותר קל להצליח בגדול בחו"ל . ואני עוד "מהמפונקים ומהשבעים" מרעננה , מה קורה עם משפחות קשות יום מקריית שמונה , דימונה , חצור הגלילית וירוחם ? תצאו כבר מהסטיגמות , המחאה היא בכל הארץ לא רק בתל אביב , המחאה נוגעת בכולנו כלומר כל מי ששירת 3 שנים בצבא ועומד לשלם מיסים וימממן כל מיני טפילים למיניהם על קופת המדינה כגון ערבים וחרדים .... תפנו את הזעם שלכם והכעס שלכם למקומות טובים יותר ...נגד מי שבאמת צריך להפנות אותו
  12. לכל אוהדי הפועל בפורום תפתחו על זה נושא או שתביאו לבחור מהנושא הזה : http://shedim.com/bb/viewtopic.php?f=9&t=48548 את המספר שלי . מחליף 2-3 כרטיסים שער 7 תמורת מספר דומה של כרטיסים לשער 13 . פלאפון : 0545319111
  13. מי שיש לו 2 כרטיסים ל13 , ורוצה תמורתם 2 כרטיסים ל7 0545319111
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.