Jump to content

Eli basa

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Profile Information

Recent Profile Visitors

705 profile views
  1. זה מעיד עלינו יותר מעל אלטמן. אין לנו מי שיתן גול. תיאורטית רק יונתן כהן שבדרך החוצה וגררו שלא נראה משהו בינתיים. אפשר לשחק עוד 10 משחקים עם הסגל הנוכחי ולא יבוא גול אלא אם כן זה במקרה לגמרי. אם ההגנה שלנו מתפקדת כמו שהיא יודעת לתפקד אז לפחות לא מפסידים אם היא נכנסת להלם כמו היום אז זה נראה ככה.
  2. יש דברים שאהבתי ויש דברים שלא, בסה"כ אני עדיין מרוצה יותר ממה שהיה קודם אבל זה יורד אני חייב להודות.
  3. @Krishi אומנם הממשלה הקודמת גם את זה לא הייתה עושה אבל כן יש תחושה של חרטה בלאפה גם עכשיו עם התקיפות תגובה לבלונים. מקווה שאני טועה אבל זה מאכזב.
  4. לגמרי. ומעבר לגניבת דעת זה גם מגעיל להפיל את זה על שחקנים שבכלל לא שיחקו ואם כבר להפך שחר ופרץ היו מהיותר סבירים על הדשא.
  5. אומנם ההגנה היום הפתיעה אותי ממש לרעה אבל עקרונית יש לנו קישור אחורי והגנה טובים מאוד במונחי ליגת העל. תיאורטית אתה יכול להביא עכשיו 4 שחקני התקפה מעולים (2 ישראלים (נניח קניקובסקי ודן ביטון\צ'יבוטה), 2 זרים על חשבון ניקוליץ ויאניוטיס) ואתה עם חומר למאבק אליפות, מה הסיכוי שזה יקרה? אני לא יודע. כנראה שלא גבוה אבל אי אפשר לדעת.
  6. שלי או של מי שטוען שהפסדנו כי הרצנו צעירים? (שחקן וחצי בקושי חח)
  7. "מריצים צעירים, עונת מעבר, קורה שמפסידים כשמשלבים צעירים". מי הצעירים שהצטרפו השנה ששיחקו? דניאל פרץ בגלל פציעה של טננבאום ועידו שחר. אבל מריצים צעירים... כשחנציס, פארפה, בר כהן, תורג'מן ועוד ישחקו נגיד שהרצנו צעירים ואם הפסדנו הפסדנו, "בגלל הצעירים" זה בטח לא.
  8. לפחות הוא מתקרב לגיל פרישה אחרי פציעה שזה בכלל נס שהוא הולך, מה התירוץ של אלמוג להראות לא פחות מביך ממנו כשהוא צעיר ובריא?
  9. אני כנראה קיצוני אבל עם יונתן כהן במכבי עדיין הייתי מביא עוד 2 ווינגרים ו-2 חלוצים, כדי שיהיו לי 2 חלוצים טובים בסגל + חלאילה, ו-4 ווינגרים טובים ברמת הרכב: יונתן, גררו ו-2 זרים.
  10. הנשיא הגיע לגיל 80 וחסך הון על חיתולים חד פעמיים במרוצת השנים, בכסף שנחסך רכשו מגן מוכשר מאוסטרליה. אז מה אם התחתון רטוב?
  11. איש יקר, מהסוג של היכל התהילה של מכבי ללא ספק, לצד שמעון מזרחי האגדי. החזיר את הניצוץ למועדון הגדול הזה שכבר היה בפרפורים, אחראי על המון רגעי עושר מהגדולים ביותר שידעתי (הנגיחה של זהבי מול באזל, העפלה לליגת האלופות, השפלת הפועל באינספור דרבים ואת חיפה באינספור משחקים, איביץ', סוזה, פריצה, קרלוס גרסיה, כל ה"ילדים" גלזר, כהן ועוד, איזו תקופה. גם אני פחות מרוצה ממה שקורה לאחרונה במועדון ועם זאת צרם לי מאוד לראות את התגובות המזעזעות כלפיו אישית בפייסבוק של מכבי, אני חושב להפסיק לעקוב אחרי מכבי כדי לא לראות את זה, אם יש דבר נפלא שנקרא מנגנון הדחקה אז אולי הגיע הזמן שאתחיל להשתמש בו). אחלה גולדהאר.
  12. שוחט את מי? אמרתי משהו על גולדהאר? לכלכתי על פטריק? (אחסוך לך זמן לעבור על התגובות: לא עשיתי את זה). רק אמרתי שיש פער בין התפיסה של איך מכבי מתנהלת לבין איך שהיא מתנהלת בפועל. ומי שחושב שזה ניהול של גוגל או צ'ק פוינט חצורך העניין יכול לחשוב שהכל מתוכנן ואין רכש כי בונים על הצעירים. וזאת החלטה שהתקבלה לאחר דיונים והצגת מידע והתייעצויות. בוא נגיד ככה, נחשפתי להמון סיטואציות של "קרה איקס? נעשה וויי/ אם כך אז כך" וכו קשה להעביר את הנקודה בלי להיות ספציפי, הכוונה שההתנהלות היא מובלת על ידי המציאות/זורמת יותר מאשר יוצרת מציאות/שוחה, אם הבנת את הכוונה. ולכן אני "חושד" שלא באמת תכננו על הנוער. וזה עלה אולי כאופציה לאחר שלא הביאו רכש מסיבה כלשהי או שחשבו על זה ואז התחרטו וכן ינסו להביא רכש והם יחזרו להשאלות שלהם. בפועל לא הכל מתוכנן וייתכן מאוד שאין רכש מסיבות אחרות יהיו מה שיהיו, והנוער זה עלה וברגע שהגיע הזמן לשחק ראינו שלא נתנו להם צ'אנס אז זה מוביל אותי למחשבה שלא באמת בנו עליהם. אבל אמרת נכון 90 דקות, בוא נראה כמה מאלו ש"בונים עליהם" יושאלו ומי ישאר, אם בכלל ורז נדע סופית. בינתיים אני עם חששות שהסברתי מאיפה נובעים, שלא סגורים מה רוצים מעצמנו העונה וזאת בעיה.לא הכן או לא אליפות. אן לא הייתי יודע מה קורה שם אז ייתכן מאוד שהייתי שקט עכשיו וחושב שהכל מתוכנן מראש ואין מה לדאוג אולי חבל שזה לא ככה אגב, אסור לערבב אהבה וקריירה כנראה. לא שתכננתי שם קריירה, התחלתי בדרג הכי נמוך וטיפסתי למעלה די במהירות האמת ואז כבר זה עולם אחר זה הופך להיות הרבה יותר קרוב להתרחשויות
  13. אני מעדיף בכל יום להיות נאמן למציאות מאשר לדבוק לתיאוריה שלי לא משנה מה, כך בהקשר למכבי, כך בפוליטיקה, אם המועמד שבחרתי בו עשה דברים שלא לרוחי אני אגיד שלשעתי הוא טעה ולא אסנגר עליו בכוח למרות שיודע את האמת. (כנס לנושא בחירות ותראה תמיכה בבנט ולא מכן ביקורת גם, אני מעדיף בעשרות מונים אנשים כאלו מאשר כאלו שיגידו 'הוא מושלם כשהם יודעים שלא או שילכלכו עליו בכוח כי לא אוהבים אותו למרות שמרוצים מהחלטות מסויימות, כל דבר לגופו). אם טוב לך להצמד לאמונה שאינה נכונה העיקר לא להודות בטעות אז לבריאות, כך אחד חי את חייו כפי שמוצא לנכון. אני מבין שאתה באסכולה השניה וזה בסדר וזכותך, בהשאלה לפוליטיקה, זה לגיטימי להיות ביביסט או רק לא ביבי לצורך העניין ולתמוך באג'נדה לר משנה מה, ביבי הוא 100 אחוז רע/100 אחוז טוב תמיד, גם אם זה אומר לשקר לעצמך כי לא יכול להיות ףכל מה שהוא עשה זה רע/טוב, במציאות הוא עשה גם אני לא בטוח כלל שאתה יודע יותר למעשה בטוח שלא (לך תתחרה עם שעות על גבי שעות של ישיבה במשרדים כשהכל מתרחש סביבך מטרים ספורים ולעתים אתה ממש בתוך זה במושב הכי טוב בקולנוע) אבל זאת לא תחרות, מאחל לך לדעת כמה שיותר, אין שום דבר נגדך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.