Jump to content

אורי משיח

משתמשים רשומים
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About אורי משיח

 • Birthday 20/07/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

2,399 profile views
 1. לא כל יום אתה שומע על קבוצה שזוכה בענף שלה בארבעה דאבלים רצופים, והופכת לאימפריה בתחומה, בייחוד שמדובר בענף שולי על הנייר וזניח, ללא חשיפה ובהחלט אפשר להגיד שמיקומו במוסף הספורט היומי בעמוד הלפני אחרון, לא גורם לאף חובב ספורט ממוצע, להיאנח או להשתומם, לא כל יום אתה שומע על קבוצת כדורעף קטנה ודלת תקציב שהפכה להיות בעיני אוהדים רבים של מועדון ענק ושורשי , כמו מכבי ת"א, לעוגן ההזדהות ומקור הגאווה הבכיר של המועדון כולו. בעידן המודרני והממוסחר , בו כסף, פוליטיקה,עסקנים ואינטרסים, מתחככים זה בזה והופכים את עולם הספורט המיושן והתמים של פעם, לעוד תוכנית בידור ממוחזרת, נדיר למצוא שכיית חמדה בדמותה של קבוצת הכדורעף הצהובה, האנטי תיזה לקבוצת הכדורגל העשירה והאדישה של המועדון, או לאימפרית ההי טק המצליחה אך הממוסחרת של החברים מהכדורסל. על שרגא שמש, איש מבוגר למראה וחביב, באמצע שנות השישים לחייו, בעל שיער לבן מוזנח כלשהו ,המזכיר את הדוקטור אמט בראון מטרילוגית הסרטים "בחזרה לעתיד" , לא רבים שמעו בעולם הספורט, אך מאחורי הקלעים של ההצלחה הגדולה ביותר בשנים האחרונות באגודת מכבי ת"א, עומד איש חינוך וניהול מקסים ונעים הליכות, סוכן ביטוח במקצועו שקם אוכל ונושם את הקבוצה יום וליל, מכביסט מהדור הנכחד של ימי המכביה, שסירב להתמסחר , ושומר באדיקות על סמל המגן דוד שמתנוסס בגאווה בחזה החולצות של השחקנים. כמו כל אימפרית ספורט מצליחה, בנה שמש את מכבי ת"א כדורעף מהיסודות הנכונים,: רעב לתארים, לצד הגינות, רוח לחימה לצד תמימות ספורטיבית,וגאוות יחידה ומסורת, שהפכו את המועדון למשפחה אחת גדולה , עם הילה חזון וכוח הרתעה., שרגא עוטף בחום את ילדיו, כמו כל אבא טוב, יש לו דרך ויש לו סבלנות, את אריאל הילמן ושון פייגה הוא קלט בגיל צעיר, הדריך הבשיל וכיוון והיום הם עושים חייל באירופה, כל מהלך שלו הוא מהלך של יציבות ניהולית עם עין מקצועית חדה והרבה אמונה ובטחון בדרך, את עומרי שוורץ הנפלא הוא הביא עם תיק מבית הספר בקיבוץ, והיום הוא עוגן הנבחרת ובדרך לקבוצה מעבר לים, את ניקו אפרון הוא הביא מארגנטינה, יהודי שנשאר פה מתוך בחירה חיבוק ואהבה, את המאמן בר נצר הוא הפך למוריניו הישראלי ומאמן נבחרת טרי אך סוד ההצלחה העיקרי של שרגא הוא החיבור הבלתי נתפס עם קהל אוהדים אמיתי, שהולך עם הקבוצה בטוב וברע, אותם אוהדים שסבלו בכדורגל מיחס מחפיר ואטימות, זכו אצלו לאוזן קשבת ולב פתוח עם חיוך,אותו,קהל שרובו הגיע ממגרשי הכדורגל האלימים ,קיבל חיבוק אמיתי ומלא רוך משרגא, שגרם לו לשנות דפוסי חשיבה , להפוך למופת ודוגמא גורם מרכזי בהצלחת המועדון. כשרואים את השנים הקשות וחוסר ההצלחה של מועדון הכדורגל, שנה אחר שנה, ולא מבינים כיצד תקציבי ענק, משכורות מנופחות , מכוניות פאר ותנאים חלומיים במונחים ישראלים, מתנקזים בסופו של דבר לכשלונות, שערוריות,, אנרכיה כללית, וחילופי שחקנים,מנהלים, ומאמנים , כמו סרט נע, צריך פשוט להסתכל הצידה ,רחוק משאון ההמולה, בצל ובצנעה,שרגא שמש, המכביסט האולטימטיבי, , מדגים לכולנו יציבות ניהולית מהי, דרך ואמונה, אהבה וחום, שנמצאים אצלו עמוק בפנים, במגירות הלב והרצון, שבלעדיהם אין יכולה אף קבוצה לנצח, ולהגיע למקום הראשון. כסף קונה הכל, אך, מסתבר שהאושר האמיתי טמון בחינוך ובחיבוק חם של אבא ואמא, בכל מנגנון ספורט תחרותי , אחד בשביל כולם וכולם בשביל האחד, הוא מוטו מנצח.
 2. זו פעם 1 בהסטוריה שאני מתקשר אליך ביום הולדת בלי לדעת שיש לך. מזל טוב טמבל
 3. "אלון ברומר החלמה מהירה} 1995 מזל טוב דן.
 4. לא מעניין אותי כבר הרבה זמן מה אתם אומרים עלי,לטוב או לרע, פתחתם קמפיין, ניסיתם לבצע הפיכה, מצידי תסיתו לרצח נגדי, אבל אני לא אתן לנחש הזה לגרום לשנאה לבן אדם זהב ,שהוא יותר מכביסט מכולכם. מי שיסתכל בנושא יראה טוב טוב שהכל פה מתוכנן במילים שלו לגרום הסתה נגד אוהד, העיקר שהוא בא אחרי זה לנקות את השנאה. מי שיתקרב לאוהד, או יזרוק לו מילה, יהיה לו עסק איתי. ואני לא מאיים. שבוע טוב. ועוד משהו לך עמיעד, את ההודעה המצחיקה ששלחת לי אני אסכם בזה שכל המכיש יוכש. לא הייתי נכנס לרגע לפורום הזה,אם היה כתוב נגדי משהו, כבר שנים שהוא מרעיל פה ילדים תמימים נגדי, אבל ברגע שפוגעים בבן אדם זהב, ומסיתי נגדו בדמגוגיה, אני אגיד את דעתי. אם הוא יכיש שלא יתפלא אם יכישו אותו.
 5. שלא תדע צער,ניחומים למשפחה, וגם בשם עמית שליו .
 6. אדון נחש צברבר, הטלת פצצה כהרגלך, הסתת את הפורום נגד אוהד גרינוולד, ואתה נחלץ ל"הגן" אותו אחרי שמשכת בדמגוגיה כמה אנשים ללכלך עליו. כבר אמרתי לך בפורום השני, לך לפסיכולוג, יש לך חסכי ילדות, אתה זקוק לצומי ולסכסוכים אתה חי מזה. ואתה יודע מה קורה לנחשים בסופו של דבר. אוהד גרינוולד הוא אחד מעיתונאי הכדורסל הטובים בכל הזמנים, כותב ברמה אחת מעל כל הגדולים איש כדורסל בכל רמ"ח אבריו. בזכותו מעניין לקרוא על כדורסל, והוא עושה את העבודה שלו בצורה מעולה. אתר וואלה הוא אתר ביקורת ולא אתר ליקוק. מכבי ת"א אמפריה אבל כבר שנים לא הכל ורוד מבפנים, אני בדיעה שחשיפת המשכורות רק הראתה כמה חיוני שיש עיתונאים אמיתיים שלמרות שהם אוהדים בלב,הם יודעים לעשות משהו עם המשכורת שלהם ולהצדיק אותה. מכבי הפכה למועדון קצת מנוכר ולא עממי, והרבה אומרים שמכבי מכרה את הנשמה לעשירים. אני גדלתי בשער 11 ביד אליהו, בימים שהגולשים בפורום הזה שמדברים בכלל נגד אוהד היו בבטן של ההורים שלהם, את הצברבר הנחש אני לא סופר, הוא הרי צץ מאי שם והוא צפוי לחזור אל הפסיכולוג בקרוב שיבטל את ההיפנוזה המדומה שלו שהוא אוהד מכבי. אוהד אני אחוריך, וצבררנוני, איזה כיף לראות אותך זוחל ומכיש ארס. המכביה יפה שביקשת סליחה, גרינוולד מכביסט יותר מכל אחד פה, מה קרה יא אפסים, שרים שמעון מזרחי הוא המלך, אבל לא רואים שכבר 4 שנים הוא בובה. ואוהד היחידי שמראה את האמת. מכבי הייתה אמפריה לא בגלל הכסף רק,אלא בגלל הנשמה. עשרות שנים. היום הכל הפך למסחרה , הרחיקו את הקהל האמיתי מוני הלך שמלוק הלך בזמנו, וכסף לא תמיד קונה הצלחות. טוב שיש את אוהד שבתקציב נמוך עושה בית ספר לכולם. אני חושב שזה רק גורם למכבי להבין שצריך לתקן והכתבות של אוהד גורמים להם לשנות דברים. העונה מכבי בנתה קבוצה ותלכיד מצויין בחצי מחיר. לא צריך גארד מפונק בעל אגו ובלי הגנה ב3 מליון שהביאו שניים יותר מתאימים לארופה במליון ביחד. אוהד אוהב אותך דוד תתעורר מסביבך יש מכישים, לפחות אני הבנתי את זה על בשרי והתנתקתי מהם. ולמי שיש בעייה שיבוא אם הוא מסוגל. צבררברון, דחוף לפסיכולוג. דפוס הפעולה המוכר, דמגוגיה-הסתה-האשמה בעקיפין-זורק פצצה-בורח-בא להגן כבייכול= שטן.
 7. שעתיים לפני... ולמרות שתאריך זה מסמל גם תאריך חשוב לאוהדי מכבי הרי שהשמחה האמיתית היא ליום ההולדת של בן אדם שזכיתי להיות חבר שלו. בן אדם שמהווה סמל ודוגמא לחיים הכי מושלמים, בחור זהב עם לב גדול ורגישות ומתיקות ויש לו משפחה מושלמת ומצחיקה ואתה רואה מאיפה הוא קיבל את החינוך וטוב הלב והצניעות בעולם שלנו ,אגו וכח וקנאה ושנאה, כולנו בני אדם, כולנו אנושיים וכולנו עושים טעויות, בעולם שלנו קורים הרבה דברים רעים וטובים, בעולם שלנו יש תקופות טובות ויש גם קשות, בעולם שלנו יש אנשים טובים, רעים, וכן הלאה בעולם שלנו יש נשמות... אנשים טובים כאלה, כמו הגמדים מכיתה ג שהיו עושים לך את החיים קלים אז אומנם ניר בריימן הוא ההפך מגמד, אבל טוב הלב, הצניעות, הדאגה, האכפתיות , הם ניר בריימן שלנו. בעולם שלנו יש לכלוך ולפעמים הוא נדבק גם בטובים, כולנו עוברים דברים ולפעמים לצער כולנו דברים משתנים, ויש תקופות קשות, משקעים ומריבות אך יש בן אדם אחד בעולם שלא יוכל להתלכלך, בן אדם טהור לב טהור ברא לי אלהים, זה לא רק שורה מתפילה בתנ"ך, זה הכוונה לדמות שנקראת ניר בריימן. החבר הכי טוב שהיה לי בחיים, חבר כמו בן אח או לפעמים דמות אב. בהזדמנות הזאת אני רק רוצה להגיד לך שאני אוהב אותך כמו את היקרים לי ביותר, משפחתך היא משפחתי, ואני כל החיים לא אשכח מה נתת לי ,מה עשית בשבילי, ומה אתה מסמל בשבילי בחיים. אני מאחל לך שנה של הצלחה ןהמשך פריצה קדימה בחיים, אתה מוכשר יותר מכולם, חכם, ועומד בלחצים, הבחור הכי רומנטי שיש וחבר שסומכים עליו מרחוק, בעיניים עצומות. ניר, בזכותך נכנסתי לעומק המשפחה הזאת , לימדת אותי הרבה דברים.אני כל כך אוהב אותך להיות חבר, זה לא רק במסיבות אלא גם בצרות בהצלחה וחתונה בבוא היום, אתה מ"ס 1 כל מי שתתחתן איתך זוכה בטוטו לוטו וחיש גד ביחד. אוהב אותך , מכל הלב. אורי משיח.
 8. אכן כן, תשובה כמעט מדוייקת. שער 11 לא נפתח בשל שיפוצים אוהדי מכבי ישבו בשערים 4-5 ומרוב שהיו מלאים, ובשל העובדה כי רק 4 שערים נפתחו, מספר אוהדים של מכבי רכשו כרטיסים לשער 7 ! וישבו שם עם שוטרים מסביב. הפועל הובילה משער בעונשין של סיני, מכבי עשתה מהפך עם שערים של טבק ובראל, והפועל שכבר ראתה את הירידה, השוותה בשער של לנדאו, וניצחה משער של דוד שרביט הלודאי. בסוף... דני איזמירלי הוריד את הפועל ליגה,שבוע אח"כ בשכונה. ניתן לך מקל של תוף.......
 9. באיזה משחק דרבי, שער 11 לא נפתח, ואוהדי מכבי ישבו בשער 5 ? וזה היה משחק חשוב מאוד שיכל לקבוע אם אחת הקבוצות תרד ליגה. לפותרים יוענק תוף טם טם.
 10. הרבה מזל טוב והצלחה בכל תחום. אם כבר אגדות, לא הזכירו את הפעולה המוצלחת ביותר, המדבקה הענקית על הפגו 505 הישנה שלך "אלון ברומר מתגעגעים תחזור מהר"
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.