Jump to content

Ronaldo De Lima

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by Ronaldo De Lima

1. בהצלחה. עיבוי לא רע לעמדה שזועקת הצילו. עכשיו, זר לכנף, זר ל-10, בלם זר במקום לוקאסן/גיל כהן בנוסף ללוקאסן ושבירו חלוץ שלישי ואנחנו בכיוון.
  2. זה מאצ אפ של 50-50 מי שתמקסם את הביתיות תעפיל
  3. משתוקק לראות את רביבו פותח ותופס את החולצה.
  4. ממה שזכור לי, בחילוצים/דיפנס - אולי. בדריבל, לא מתקרב למוחמד.
  5. נגד היריבה הזו, נצחון ב-2 הפרש בסמי עופא זה ריאלי לגמרי.
  6. במיוחד שהשריקה רגע אחרי תום צום תשעה באב.
  7. רוי רביבו שחקן בן שחקן. נותן לו בשקט את החולצה.
  8. קורה לי גם עכשיו. מאמין שיסתדר תוך כמה שעות. תעדכן אם הסתדר לך ואם עשית משהו בעניין.
  9. איזה קפריסאיות במפעל? מה הסיכוי לקבל אחת מהן בסיבוב השני?
  10. עם קראנקה יש לנו מה למכור רק במשחקים שהיריבה לא מתבנקרת, משמע נגד 2 וחצי קבוצות בליגה. הלוואי שהוא לא יהיה פה בעונה הבאה.
  11. רק אני חשבתי שנפתח כבר נושא לקראת חיפה?
  12. לאור התוצאות האחרונות, המשחק הכי חשוב בסיבוב (בשבת אנחנו כבר מסיימים סיבוב בבלומפילד ואנחנו ננצח את הפועל חיפה). 1:0 מחר עם העכוז של לוקאסן זה אחלה מבחינתי. אסור לצאת לפגרת המונדיאל עם פער של יותר מ-4 נק.
  13. רק לחשוב באיזה לחץ חיפה עכשיי היו אם היינו מנצחים אתמול
  14. דניאל סבוריט ביטון לוקאסן קנדיל פרץ גבי/גולסה (תלוי כמה פיזי הקישור ממול) אוסקר גיאגון יונתן יובאנוביץ ערן במקום יובאנוביץ בדקה 60 + - ויפה שעה אחת קודם זה שאין מחליפים לכנפיים למעט חוזז זה לא באשמת איביץ אבל אפשר וצריך לשחק כך כל עוד יונתן ופארפה כשירים. יש לנו סרייה של 10 משחקים בזירה המקומית (בלבד) להריץ את זה עד חיפה בבלומפילד.
  15. אם חיפה עושים תיקו בסמי נגד בנפיקה ויובה מפסידים לפסז, חיפה מסיימים מקום 3. מצד שני, בנפיקה באים לסמי כשהם יודעים שהמשחק שלהם יותר קל (על הנייר לפחות) מאשר של פסז, כך שניצחון יכול להעניק להם עליה ממקום ראשון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.