Jump to content

Ronaldo De Lima

משתמשים רשומים
    31
  • Last visited

Everything posted by Ronaldo De Lima

1. ראיתי ת'משחק נגד בני יהודה,אף שחקן אבל אף שחקן שהיה ב11 של מכבי לא משחק היום בקבוצה : אובארוב ,בן דיין,פליקס חלפון,מרקו בלבול,גדי ברומר,ונג'ינסקי (פולני בלונדיני),קוסולאפוב,בן לוז,כפיר אדרי,גיא צרפתי,לירון בסיס http://www.one.co.il/stats/gamestats.asp?c...=1&matchid=2729
  2. מהכתבה הזו ועד שהוא יחתום יעבור הרבה זמן ומלחמות,במסגרת הכלכלית אם בית"ר רוצה אותו הוא שלה בלי בעיות,הגדאימק המג'נון יכול לזרוק לו 300 אלף דולר לעונה ואז דריקס יכול לשיר בתאילדנית. נקווה שההנהלה היו חכמים ויראו לו את ההבדל - שבמכבי הוא יהיה מוביל בניגוד לבית"ר.
  3. לפי התקציב של העונה אם נביא אותו בשכר שהוא קיבל בעונה שעברה הוא לוקח מקום של 2 שחקנים (מבחינה כלכלית)
  4. חחחחח לאאא אז הוא יגיד שאנסומבו יותר טוב אחרי שהוא חתם בנתניה ? חחח יהיה בסדר :helpsmilie:
  5. 1.ארבייטמן - בעל הכישרון הגדול ביותר 2.תמוז - פיזי שורשים ניגרים 3.שכטר - שליטה טובה,בקרוב אצלנו,נקווה שיהיה מוצלח
  6. מעניין תתחת המערך,אני רוצה להנות מהקבוצה הזו כבר !!
  7. הוא ילד הוא בעצמו לא יודע מה הוא רוצה תגיד לו מכבי ת"א בית"ר ירושלים מכבי חיפה הפועל ת"א הוא יראה רק כסף מול העיניים יגיד כן להכל ברגע שתיהיה הצעה אמיתית אז נדבר..
  8. לוני היה צריך להשאיר את התקציב של העונה האחרונה,40 מיליון זה היה לא? אלי כהן היה עושה מזה קבוצה מצויינת עם זרים ברמה.
  9. מה בעיה בזה אח שלי ? זה מבורך,שתי הילדים הכישרוניים האלו 2 חלוצים ב4-4-2 עם נימני מאחוריהם
  10. טוב מאוד,כל המושאלים לא היו טובים והוא יחתוך אותם,בלי פשרות !!
  11. כפרה עליו ילד שלי מוצלח !! יובל שפונגין במכבי לעולם !!
  12. אני מחזיק ממנו שחקן טוב בליגה שלנו בגלל השילוב של הכוח המהירות והבעיטה ,אבל בחו"ל הוא לא מיוחד ,וטכניקה בניגוד ליוסי אין לו (לפחות לא ברמה אירופאית) אז אין לו מה לחפש שם.
  13. יותר טוב מכל חלוץ שהיה למכבי מאז קוביקה (ב98)
  14. 3 עונות ? אתה רוצה להרוג אותו ? 2 עונות בלחץ הוא מסיים.
  15. מה זה קשור לתרגילים? הוא שחקן ענק,עושה את הדברים בצורה טיפה אחרת,אבל עדיין עושה, את הגול של זו'לי נגד מילאן מי עשה? רונאלדינו,מסירה על חצי מגרש ששווה כרטיס לגמר,עשו טובה אל תדברו שטויות,מה יש לאנגלים שהוזכרו שאין לרונאלדינו?
  16. וזה בטוח כי לוני מספיק חכם כדי שהוא יבין שכדי לו לשלם לנימני עוד כמה לירות שהוא תוספת מקצועית ומנטלית ענקית,לעומת להסתכסך עם האוהדים יותר,ובעצם לא להרוויח את החוזה של נימני אלא להפסיד יותר,את כל המנויים שלא ייקנו,ומדובר בהרבה מנויים.
  17. לא סובל את מזרחי האידיוט הזה,ועוד יותר אני לא סובל אל גרנט הנוכל,אז זה בסדר
  18. לא מעניין,העיקר שתיהיה קבוצה שתתמודד בכבוד מול כל קבוצה בכל מגרש בארץ.
  19. כל שקל שנימני קיבל ממכבי אי פעם מגיע לו ,הוא הרוויח אותו ביושר..
  20. סתם טמבל הוא עושה צחוק מעצמו ,אין בנאדם בעולם שיאמין שיקחו אותו בליגה האנגלית.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.