Jump to content

Ronaldo De Lima

משתמשים רשומים
  • Content Count

31
  • Last visited

6 Followers

About Ronaldo De Lima

• Birthday 20/08/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,007 profile views
  1. אף אחד מאיתנו לא יודע באמת מה קורה בקבוצה מבחינה מקצועית ורפואית (קרי, איזו יכולת כל שחקן מציג באימונים ומהן חוות-הדעת הרפואיות לגבי חזרת הפצועים). במילים אחרות, ייתכן וקארצב, שעל היותו פוטנציאל אדיר, בטח ביחס למצב שוק השחקנים הישראלים, נתפס בעיניי איביץ' (שלהזכירם, מאמן אותו במשך 3 חודשים אינטנסיביים של פתיחת עונה) כבוסר שטרם בשל להיזרק למערכה. לאור העובדה שאנחנו בעונה נטולת מסגרת אירופית, ולמרות הפסימיות שמאפיינת אותנו האוהדים לגבי חזרתם הקרובה של ניקוליץ וגולסה - ככל הנראה שהצוות בראשותו של איביץ' הגיע למסקנה שחבל "לשרוף" לילד הזה עונה שקריטית מאוד להתפתחותו, שכן הוא לא צפוי לקבל דקות משמעותיות ולפיכך, נכון להשאילו כדי שישחק עונת בוגרים מלאה כשחקן הרכב לגיטימי. היבט נוסף הוא לגבי "השובע" המדובר שמקרינים השחקנים עד כה בכלל, ובחוליית הקישור בפרט. המעלה הגדולה ביותר של איביץ' הוא לזהות שחקנים שאין ביכולתם לתת 100%, הן במשחק נתון והן תקופתית, ועל-כן, אני בטוח שהוא חושב ששחקני הקישור שנותרו בסגל מסוגלים לתת את המצופה מהם גם העונה, לאחר עונה של אליפות ב-31 הפרש והדחה מוקדמת מאירופה. שיהיה לקארצב בהצלחה ושיחזור אלינו בוגר וטוב יותר ביוני 2020.
  2. העובדה שהוא לא הפסיק לשפוט אותנו אחרי דרבי זהבי-פואד היא תעודת עניות לכל מי שקשור למועדון מכבי תל אביב. מיטש, מנכ"לים, ג'ורדי, צוות משפטי ובמיוחד אנחנו הקהל.
  3. אספתי עכשיו את המנוי מהקופות מאחורי שער 4.
  4. נציג לאן אמר לי אתמול שהמנוי יגיע עד יום חמישי (לא מאמין לו) ובמידה ולא יגיע, אקבל כרטיס אלקטרוני במייל למשחק נגד בני יהודה (ואת סיפור המנוי יהיה זמן לפתור לאחר מכן, יש פגרה וכו'). מכבי השיבו לי היום בתשובה הבאה במייל: המנוי נרכש והכרטיס נשלח בדואר 24 וצפוי להגיע בימים הקרובים , ובמידה והמנוי אינו מגיע עד תאריך ה29.9 יש למלא את הטופס בקישור הבא: https://forms.gle/tKyqrzHxLqGRBV6G6 תודה ויום נעים. אני מוכן לנסוע ללאן/מכבי מחר/מחרתיים על-מנת לקבל מנוי, השאלה האם הדבר אפשרי ולאיפה עליי להגיע. אני לא מוכן לעמוד בתור ביום ראשון, לא על-מנת לקבל מנוי ובטח שלא על-מנת לקבל כרטיס. במקרה הגרוע, מוכן להתפשר על כרטיס במייל ולקבל את המנוי לאחר המשחק נגד בני יהודה ולפני משחק בית הבא.
  5. יש מישהו מראשל"צ שטרם קיבל? הזמנתי ביום המכירה הראשון למחדשים.
  6. דאבל, כמה מנויים (סה"כ) מכרנו עד כה?
  7. ההכנסות הרלוונטיות לעניין מאזני הפייר-פליי הם רק ממכירת שחקנים.
  8. גילוי נאות, אני בחו"ל ולא ראיתי את המשחק בשידור ישיר. הבוקר קראתי את כל הכתבות העוקצניות באתרי הספורט השונים וכמו כן, עברתי על מרבית הנושאים החמים בפורום. מודה, היום שלי התחיל בצורה לא טובה בגלל כל מה שקראתי וכמעט שויתרתי על צפייה בתקציר. לאחר צפייה בתקציר נרגעתי, בראש ובראשונה, 2 הגולים הם ללא ספק לא באשמת השוער. מדובר בהעתק אחד על אחד, בעיטה של שחקן יריב שפוגעת בשחקן שלנו ומשנה את כיוונה כך שלשוער אין סיכוי להציל. התקפית, קורה של יוני, פסילת שער חוקי של יוני והצלות שלהם מהקו במחצית הראשונה הם סימנים טובים להמשך. הקבוצה רחוקה מלהיות אימפוטנטית התקפית. אנחנו צריכים את אצילי, שרן וכושר טוב של סבוריט בחזרה כמה שיותר מהר, יחד עם שכטר, בלקמן ומיכה אני באמת ובתמים מאמין שאנחנו הפייבוריטים בכל המסגרות הישראליות. *לג'ארלדס יש טאצ לא רע בכלל, הוא ייתן אחלה פייט לקנדיל שייתכן והרגיש עד לא מזמן שהוא הגיע לנחלה. *ההבדל בין השוער היווני שלנו לזה שהיה בב"ש הוא שהם חתכו את שלהם מבלי שנתנו לו תקופת התאקלמות אמיתית + לחזור לכושר אחרי שנה שלא שיחק. אצלנו זה לא יקרה ואני בטוח שזה מה שיציל את הסיפור איתו, הלחץ של אירופה ירד, תוך חודשיים הוא יתחיל להיראות כמו שהוא מסוגל (אם הוא לא היה טוב איביץ לא היה נעול עליו) ואפשר לחיות עם זה בליגה שבה בועטים לנו למסגרת 3-4 פעמים במשחק.
  9. כמה מקומות פנויים נותרו בשער 11 מתוך 4800?
  10. האם מישהו יודע בוודאות האם עתידה להתקיים חלוקת כרטיסי מנוי חדשים למחדשים, או שמא ממשיכים עם הכרטיס משנה שעברה?
  11. יש אישור רכישה במייל, נעים להכיר אזור 334!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.