Jump to content

kikoman

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by kikoman

1. מועדון בזוי, רק לחשוב שלפני חודש ועד אתמול אנשים הצטערו על השנאה בין המועדונים, ירוק זה צבע של חמאס, אני מדבר על התגובה של המועדון, ועל האוהדים שמגנים עליהם.
  2. הקסקט ישן עדיין? על ז'וסוואה היה לו מה להגיד לא? רוצים להיות מכבי רוצים להיות הקבוצה של המדינה חחחחחח קבוצת כימיקלים בזויה.
  3. לא מאמין שבנוסף לכל מה שקורה במדינה צריך גם לחשוב עלזה והתגובה של חיפה היא התמצית של המועדון הרקוב הזה, וחליאלי שעוד בלי בושה לבש חולצה של הנבחרת? חלאות ירוקות, על הכלב הזה לא כתבו בשום אתר. ועוד כרזה על החטופים לא אימרה פוליטית, איכס
  4. ''הזרים'' לא החזיקו, אחד ישראלי בהוראת הקסקט הבן זונה, ואזרח ערבי ישראלי בן זונה
  5. 6 שחקנים לא נגעו בשלט בושה וחרפה, העיקר מזיינים תשכל על רובי קין, מדינה פח אשפה אם לא ייענשו
  6. לגמרי, גם בזמנים כאלה הם חייבים להיות מגעילים,
  7. חתיכת בן זונה מסריח, ממש הלם שאנשים שנמצאים פה בקושי 3 חודשים לא רוצים לחזור למלחמה
  8. מכבי פועלת למען משפחות העוטף https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-24/1,1,3,52545/447512.html?ref=hp
  9. אנו קוראים לכל אוהדי מכבי להגיע היום יום א' בשעה 15:30 לבית העלמין בקיסריה להלוויה של חברנו ליציע גיל אבני הי"ד שנרצח בעוטף עזה. המשפחה יצאה בקריאה לכל אוהדי, שחקני ואנשי מכבי להגיע להלוויה. גיל ז"ל הגיע גם למשחקי קבוצת הכדורעף ונציגות של הקבוצה תגיע מחר ללוותו בדרכו האחרונה. https://x.com/MaccabiTLVVC/status/1713268033601274326?s=20
  10. זה קטע אמיתי, חוץ מהפניה אליך, של ארנון איתיאל, איש ערוץ 14 ארנון איתיאל: אני מבקש סליחה ומתנצל בפני העוקבים שלי. אז, בעולם הישן, ישבתי וכתבתי פוסטים. פרסמתי טורים בעיתון. קראתי לעצמי ״פובליציסט״ והכל היה סבבה. נהייתי כוכב. התארחתי בערוץ 14, ישבתי שם עם הטבעות שלי והרגשתי שאני הדבר הבא. אנשים זיהו אותי ברחוב, אמרו לי ״כל הכבוד״ ואני עפתי. מזהים אותי ברחוב! ישבתי בפאנלים וחיכיתי שיהיה שקט לפני שארנון איתיאל מדבר.הייתי חוזר הביתה וצופה בעצמי בתוכנית המוקלטת שוב ושוב. ישבתי כמו מאניאק מול צופי ערוץ 14 ומכרתי להם שהכל בסדר. שאנחנו חזקים. שאין באמת סכנה קיומית. שצה״ל וחמאס זה כמו לקחת צעצוע מילד. התאהבתי בפוזה. וואי כמה נהניתי ממנה. הייתי הימני הזה, המגניב. מצד אחד חילוני עם טבעות ומצד שני לאומי ולא מתפשר. מהמם. הייתי החתיך של החיים שלי, תמיד יותר חכם מכולם וכדאי שכולם יבינו את זה. כמה נהניתי. אימאלה. שיקרתי לכולם ועל כך אני מבקש סליחה. שיקרתי. מה שעניין אותי לא היתה ארץ ישראל. לא עם ישראל ולא תורתו. הכל היה זיוף, רימיתי את הצופים. היום אני יודע שכל מה שעניין אותי היתה הפוזה. הרווח האישי שלי.הנאה חולנית של אדם שמסתובב עשרים וארבע שבע כשהוא מחזיק בידו מראה. הייתי השמוק הנפוח, הטיפש, השחצן הזחוח והרשלן בדיוק כמו כל אחד אחר שהחזיק את השקר הגדול בחיים. הייתי בורג במכונה שהביאה עלינו את האסון. השתתפתי בפרוייקט שטני של עיוות האמת ושיווקה להמון. אני ועוד כמה מאות אנשים, דאגנו ערב ערב, שאיש לא יראה. שאיש לא יסיט את מבטו ויסתכל בעינים תמימות על השטן שקם עלינו מעבר לגדר.
  11. שמאלנים מצדיקים את החמאס? הכי קיצוני שראיתי זה כאלה שבוכים על ילדי עזה
  12. לכאורה עבד קשה הדובר של חיפה להוציא הודעה למלמית כדי להוציא את השחקנים שלהם בסדר מול דעת הקהל
  13. כל היום חושב על החטופים, הילדים ללא ההורים שלהם, על הנשים ומה שהן עוברות, על חוסר האונים של הגברים, על הכאב שעובר על הזקנים, הרגשה של שואה. והכי גרוע מנקודת המבט שלי ההורים שנשארו כאן ולא יכולים לסייע ליקירים להם, שואה.
  14. אתה טועה, כל הדיבורים של הימין הוכחו כדיבורים בלי שום גיבוי, מי שבמשמרת שלו קרה האסון הכי גדול במדינת ישראל כדאי שישמור על צניעות ויבין שכל מה שאמרנו 4 שנים לפחות נכון מאי פעם, איפה המשילות? איפה הבטחון? הילדים שלנו מובלים כצאן לטבח במשמרת שלכם, מי החליט שאיוש יותר חשוב מהגדה השמאל? הממשלה הזאת הביאה עלינו את האסון הגדול ביותר מאז השואה. מכבד דתיים הרבה יותר מביבסטים אגב, אבל להגיד ש50 אחוז מהחיילים דתיים כאילו שהחילונים יושבים עכשיו בבתי קפה זה ערוץ 14.
  15. תקרא שוב ותבין שכל הרעל שלך הוא אצלך בראש. לכתוב ש50 אחוז מהחיילים הם דתיים זה ערוץ 14, בתגובה החלטת לעשות כל מה שאתם עושים בשנים האחרונות ולהחליט שאני בוגד שונא ישראל , שצריך לבוא איתי חשבון. אני אודיע לילדים שלי שלא יהיה להם אבא כי עצבנתי אותך בפורום השחקן. תחזור בשלום מהמלחמה.
  16. אתה מבין מה זה דף מסרים? שום דבר ממה שייחסת לי לא כתבתי, איפה ראית שכתבתי מילה נגד הצבא? הדתיים במילואים אולי 20 אחוז, אל תקטין את אלה שלא חובשי כיפה כדי להעצים אותם. זאת משנתו של ביבי כמו גבלס רק להקטין ולשנוא ולהטיל רפש. ניקח מכם חזרה את המדינה כי עשיתם במכנסיים והורדתם את המדינה על הברכיים מול שונאינו. שתחזור בשלום מהמלחמה.
  17. הגנתם יפה על התחת של העוטף, אתה מדבר על בזוי לך תשב על הברכיים של ביבי יא אפס, רק לפתוח ולנבל את הפה אתם יודעים, חבורה של אפסים שהרסו את המדינה יום יבוא וביבי שלכם ייתן את הדין, צמשיכו לסגוד לו לבן גביר סמוטריץ גפני אמסלם ורגב, איכס חולים.
  18. דף המסרים של מכונת הרעל, בדיוק כמו שהשמאלנים בוגדים, אין לי שיח איתך ראינו לאן הבאתם את המדינה.
  19. רוב חיילי החיר בסדיר ובמילואים הם דתיים. כן ברור, ערוץ 14
  20. מה מפריע להם עכשיו? פסיכים לגמרי
  21. אצלנו בווטסאפ השכונתי, משהי שאלה אם להיכנס לממד לשלושה ימים הלילה או ממחר בבוקר
  22. טוב נו פייק אני מדבר על כל מי שמגן על ביבי וממשלת הסהרוריים והגנבים שלו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.