Jump to content

תמיד מכבי

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

1. אז אחרי כמה שנים עם HTC עברתי לשיאומי MI6. מכשיר מצוין אך יש לי בעיה אחת שלא מצליח לפתור. נגן המוסיקה עובד אצלי שעות נוספות וב HTC כל שיר שהורדתי היה יורד אוטומטית לנגן ויכולתי לעשות פעולות נוספות במכשיר במקביל לשמיעת המוסיקה. ב MI6 השירים אינם יורדים אוטומטית לנגן מה שפוגם לי קשות בהאזנה למוסיקה. ניסיתי להוריד נגנים חיצוניים ולא הצלחתי לפתור, מישהו יודע מה עושים?
  2. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4980348,00.html
  3. התפנה כרטיס לצפוני תחתון מחיר עלות כמובן 054-7960744
  4. עברו למעלה מ 20 שנים ולדעתי קוזנייצוב עדיין מסוחרר... כמה שאברג'יל תרם לנו באותה עונה.
  5. פרסומת גדולה של יס שירדה מהר מאוד בלחץ החרדים
  6. משיחת טלפון לרכבת - בחזור עוצרת רק בסבידור. אין עצירה בהגנה.
  7. אם כבר פריצת קהל איאפשר שלא להיזכר במשחק האליפות בבאר שבע 94/5... החל מדקה 7:10
  8. בשלושים שנותי כאוהד מכבי לא ראיתי חלוץ עם עוצמות ויכולת כמו קוביקה. פריצה ענק ולדריקס מקום של כבוד בהיכל התהילה, אבל קוביקה היה מפחיד. 1.90 מטר של טכניקה ויכולת כיבוש אדירה.
  9. והיום? תופר אותם בכל דרבי ונהנה לראות אותם סובלים. מספיק, עבר תהליך גיור ויותר צהוב מצהוב אז חאלס עם השטויות.
  10. בשניה הראשונה חשבתי שזה אנטוניו בנדראס
  11. השאלה הגדולה אם כשיר להמשיך עוד עונה. כולם יודעים ששחקן ענק אבל בינתיים אם להיות אמיתיים מדובר כמעט על מקרה יניב עזרן 2 מבחינת התפוקה הכוללת. אולי עדיף להביא חלוץ שלא מועד לפציעות. עם כל האהבה אליו וההכרה ביכולת הפנומנלית שלו רק שנה שעברה נהנינו ממנו וגם זה רק עד פברואר.
  12. רק צריך להזכיר לבחור שהפועל פ״ת פיגרה 2:0 מול חיפה לפני כמה שבועות ולא הפסידה
  13. לא יאומן. אני מחסידיו הגדולים (וגם של פריצה כמובן) אבל אוטוטו מגיעים לפלייאוף כמעט בלי לשחק עם חלוץ אמיתי שני סיבובים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.