Jump to content

אורי-גירור

משתמשים רשומים
    811
  • Last visited

About אורי-גירור

• Birthday 25/11/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. לא נגעתי מתוך השחקן ה12==>מי אנחנו: ארגון השחקן ה-12 הוא ארגון התומך בשיתוף פעולה עם ההנהלה, אך עם כל זאת הארגון ידע לעמוד ממול להנהלה, כאשר ההנהלה לא תדע איך להתייחס לאוהדיה ותפגע בזכויות הבסיסיות של האוהדים כגון: מחירי כרטיסים, יחס משטרתי כתוצאה מבקשת בעלי הקבוצה וכדומה. בכל מקרה שום דבר לא ישתנה גם אם אני ואתה נתווכח עד אור הבוקר,ובאמת שאני רואה בכל הויכוחים האלה בפורום דבר מטומטם,בגלל זה אני נמנע מלהגיב כבר חצי שנה,כי דיבורים כאן לא ישנו כלום ולא יובילו לכלום. לא אכפת לי לשלם 50,100,200 שקל בשביל לבוא ולראות את מכבי,כי זה מה שגורם לי להתחיל שבוע כמו שצריך,גם כשמפסידים. לילה טוב שיהיה לך ובהצלחה בבניית התפאורה והפיכתה למעניינת ככל שאפשר.
  2. דבר ראשון טוב לדעת שכל מה ששמעתי בפגישות האלה היה זיון שכל,חבל שלקח לי כ"כ הרבה זמן להבין את זה. דבר שני,אתה טועה בדבר אחד בכל ההודעות האחרונות שלך שמופנות כלפיי:לא אני הוא הלוחם שצריך להלחם למען פשוטי העם שרוצים לבוא לראות כדורגל. מכבי ת"א לא תיפול אם אני לא אבוא למשחק,בטוח שגם הפועל ת"א לא. אף אחד לא יפספס את המשחק הזה בגלל שאורי גירור לא הגיע למשחק,הרבה אנשים ישקלו זאת אם השחקן ה12 לא יגיע,ואני מבטיח לך שאני לא הייתי מגיע אם הייתה מחאה או סוג של הפגנת חוסר רצון על המחירים האלה. אתם מייצגי האוהדים,אתם מייצגי שער 11.לכם יש את הכוח,את האתר,את הקרבה לתקשורת הרצויה. על התפאורות חתום הסמל של השחקן ולא השם שלי. בקיצור,אני מדבר פה בשם אנשים שתורמים כסף כל שבת לתפאורות ויש אנשים שיכלו לקנות 2 כרטיסי מבוגר לדרבי עם הכסף שתרמו לתאפורה שלכם,אך השחקן ה12 לא מחזיר להם. ואני לא נלחם כי לי כבר לא אכפת,אני לא מצפה שתלחמו בשבילי,לא אכפת לי לשים גם 200 שקל בשביל לראות את מכבי משחקים ולחזור לצבא,אך ב13 העמ' הראשונים תמצא הרבה אנשים שכן אכפת להם לשלם 100 שקל למשחק. וד"א איך אתה אומר שהמחאה צלחה אם בעצם אמרתם שלא תגיעו למשחקים שמחירים מעל 40 ו80 כשמחירם של המשחקים כמו הדרבי ועוד משחקים שהיו במהלך השנה כמו בית"ר חיפה משחקים אטרקטיביים גבוה מ40 ו80 שקל?
  3. חבל שלא הצעת שתדאגו גם לשלום עולמי... תגיד לי מה אתה נורמלי? זה אני קבעתי את הדרך של השחקן?אני מדבר ממה ששמעתי וממה שאני יודע(או שאולי בשנה האחרונה הספקתם להשתנות ולהפוך את העקרונות). בשביל מה הייתה המחאה הזאת אם לא בשביל אותו אבא שצריך לבוא עם הילד למשחק ולשלם 250 שקל לכרטיסים וזה בלי אוכל שתייה וכל מה שמסביב? הרבה פעמים שמעתי את המילים האלה בכל המפגשים שאורגנו.ואת זה אתה לא יכול להכחיש. אז מה? אז השחקן ה12 כן היה לשכת סעד? ביטוח לאומי? כן היה צריך לדאוג לילד שלאמא שלו אין 100 שקל לתת לו לכרטיס? את העקרונות שלי אני אטפח במשהו שהוא קצת מעבר למשחק שנכלל בקטגוריית התרבות,יש דברים חשובים מזה. ב100 שקל אני יכול לעמוד,אך ודאי שבתור חייל שמסוגל לבוא למשחק שבת בשבועיים הייתי שמח לו הייתי משלם קצת פחות. הפכתם לארגון שדואג לעידוד,אך לא דואג למעודדים.העסקונה אצלכם חוגגת לא פחות.
  4. כשאני הצטרפתי לשחקן זה היה משתי סיבות האחת היא באהבה למכבי שבאה מהארגון והשנייה היא הדאגה לאוהדים והפיכת הכדורגל לעשירים לכדורגל של העם כמו שזה צריך להיות בשנה שהצטרפתי נפתחה המחאה,לזכויות האוהד הקטן שלא מסוגל לשלם 100 שקל לכרטיס. אז מה קרה עכשיו? דרבי? אז עוזבים את העקרונות? גם 50 שקל לנוער זאת לא הייתה אחת ממטרותיה של המחאה. אני לא האוהד שצריך לנסות ולמצוא מי יכול להרשות לעצמו לקנות כרטיס ומי לא,בשביל זה יש את השחקן ה12 עם כל הכוח והאתר הגדול הזה. אולי במקום לנסות ולהדוף את הדברים שלי תנסה לחשוב עליהם,אולי אני צודק? בכל זאת אני מדבר מתוך היכרות של שתי הצדדים,האוהד שבשער 11 שלא בשחקן ה12 והאוהד בשער 11 שכן.
  5. אם במקום לדאוג לילדים בני 16 שעדיין חיים על חשבון אבא'לה הייתם דואגים לחיילים שמקבלים משכורת מצחיקה אז אולי כל הפרוטקציות האלה היו נשמעות טוב. מעניין איך השחקן היה מסתדר בלי אותם 2500 צופים שמגיעים כל שבת לשער 11,לא שייכים לארגון ולא מעודדים. הלוגיה של השחקן ה12 לדורותיה,לחימה למען האוהד,הצופה,היא הדרך שבגללה הצטרפתי לשחקן והיא הדרך שבעזרתה אתם מגייסים אנשים,אך זאת לא הדרך בה אתם נוהגים. ניחא אני,אני עוד אסתדר,אך יש פה אוהדים משכונות מצוקה,חיילים,אנשים ש100 שקל כבד להם למשחק בליגה הזאת,אבל אתכם מעניין רק איך להמשיך ולהראות שהשחקן ה12 הוא השולט ביציע ומי שלא שם לא קיים. אם זה יימשך ככה בעתיד הלא רחוק נצטרך להיות חברים בשחקן ה12 בשביל לרכוש מנוי לשער 11
  6. אם הייתם מצליחים להבין שכל מה שאתם גונבים לצבא פוגע בסופו של דבר בכיס של ההורים שלי וההורים שלכם אולי הייתם חושבים פעמיים לפני שהייתם גונבים משהו
  7. המוסלמים מתפללים לפני זריחת השמש ואחרי רדת החמה מכיוון שהם לא רוצים שיחשבו שהם מאמינים באל השמש ומאמינים בשמש או משו כזה לסיבה למה זה בקולי קולות אין לי תשובה,אבל תהיה בטוח שזה לא בכוונה,כי זה ככה בכל מסגד
  8. מראשון לתחנה מרכזית בי-ם יש לך את 433 כל חצי שעה מהחדשה.... שעה וחצי נסיעה בערך
  9. אתה הגעת בתקופה טובה בתקופה של הרגיעה יש פה אנשים שלא זוכרים את המום הזה לטובה בגלל כל הרקטות ששיגרו לעבר המחנה... בדיוק לפני שנה נפל שם קסאם שפצע 70 חיילים שהיו לקראת סיום הטירונות שלהם מקווה שאתם תסיימו את הטירונות הזאת בשלום ושהרגיעה הזאת תמשיך
  10. יש פה הרבה אנשים מראשון עם מנוי ושדואגים לעצמם להסעות בין עם זה הסעות עם אבא/אמא או מכוניות פרטיות מאמין שאם תפתח נושא לפני כל משחק תמצא מי שיסיע אותך... סיכוי גדול שגם אני אוכל לעזור מדי פעם...
  11. סוף סוף תשובה לגיטימית,אבל עדיין לא מספיקה כי הכוונה היא שלא נריב ביום השבת ולא נתווכח כי הוא הרי יום קדוש אם זה היה אש במושבותיכם אז זה היה יותר הגיוני
  12. חחח איפה אמרתי דבר כזה? ד"א ביום רביעי יום אחרי שעיצבנתי אתכם(יכול להיות כי לא היו לכם תשובות לתת לי) נסעתי להר מירון לקברי צדיקים(בכפייה,אבל לא דתית הפעם). קיצר כל האוטובוס היו מלא בדתיים שומרי מסורת ושומרי מצוות כאלה שאומרים שאלוהים הוא אחד אבל דוקרים יום למחרת... היה שם אחד שאיכשהוא כן הצליח לתת לי חלק מהתשובות למרות שכשחשבתי עליהן הוא נתן לי תשובות שסותרות את התורה שאלתי אותו למה אסור להדליק אש בשבת אם דבר זה לא צויין בתורה הוא ענה לי שאלוהים כשהוא נתן את התורה למשה לא ידע שבעוד 3000-4000 שנה יהיו מכוניות או סיגריות ושטויות כאלה,אז אנחנו שומרים על זה כי מחכים למשיח שיבוא ויסביר לנו את כוונתו של אלוהים(או של הרבה שפירש את זה לא נכון) ואז נדע יותר טוב ונהיה יותר חכמים אבל עד אז לא רוצים לעשות טעות שיכולה לסתור את דבריו של אלוהים.. אני חזרתי הביתה וחשבתי על דבריו ואז הבנתי שתשובתו הגיונית אבל סותרת את דברי התורה ואת דברי הרבנים הגדולים והמהוללים איך אלוהים לא צפה את העתיד ול ידע שיהיו בעוד 3000 שנים מכוניות אשר יחריבו את השבת הגדולה..שבת הקודש,אם הוא כל יכול? וד"א הוא כבר לא ילד בן 16 שזורק הצהרות לאוויר כי זה מה שסיפרו לו בבית כנסת כמו רוב גולשי הפורום פה..הוא נראה כמו בנאדם שלמד וטיודע ולא סתם חזר בתשובה אלא יודע לתת את התשובות
  13. אני כבר ארזתי את המזוודות כדי לטוס לברזיל למשפחה שלי שם רק בגלל שהחוק אומר שבמגרשי כדורגל אפשר לעצור כל מי שברדיוס של 10 מטר מאבוקה,רימון עשן.. חוק של אבו וילן שכולנו מכירים אותו טוב ולא מסכימים איתו ולא חיים איתו מבחירה אז יאללה כולנו לא מסכימים עם חוקי מדינת ישראל בוא נפתח את הפורום באנגליה
  14. תכליל,אני אצדיק אותך...אחת מטענותיי בלי קשר לנושא זה שאנחנו רצחנו את תאיר רדה בכך שיש לנו חברה לא מתוקנת ומגעילה בקיצור יש לי עוד מלא מה להגיד ועל דיון כזה אני יכול לשבת שעות אבל מחר יש צבא וצריך לישון אני אשמח לראות שהנושא הזה ימשיך לפעול גם בסופ"ש כשיהיה לי יותר זמן להגיב. לילה טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.