Jump to content

האחים לוי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. וואלה אחים שלי אני צריך ג'סטה ממישהו שמבין בסוני פלייסטישן בנוגע למחירים ושיהיה משהו טוב - בפעם הבאה שתרשום כותרת הודעה שלא משקפת את תוכן ההודעה, הנושא ינעל ולא תקבל תשובה. -
  2. - אצלנו בפורום לא מתבטאים בצורה כזו כלפי גולשים אחרים על רקע אישי. וזו לא פעם ראשונה שמעירים לך על זה. גם אתה נחסמת כרגע לשבוע. -
  3. מחינו במחזור הראשון בטדי בגלל המחירים
  4. וואלה כמה אוהדים הבאנו למגרש מישהו יודעע?
  5. ראובן המלאך- קר כל כך, חבר במשבר, כמו עיוור, את ילדה תמיר גל- מתחרט, שביל האושר, תאמר לה, הקלפים והשתיה, צודקת את אישה, גלגל כאב שמסתובב, כל לילה ליאת בנאי- למה אין אהבה, רוצה למות שימי מזרחי- למה אחי נקטפת, להיות חופשיה, לחיות בלי אמא, שבור מאהבה חזי פרץ-לא כמו פעם ניסים עוז- מאוול משה כהן- כמה כמה, נשבעתי בשתיי עיניי שראל- אותך תמיד אהבתי -שיר הכי קטלני שיששש עופר לוי- כל השירים שללווו ליאור נרקיס- נותרתי לבד, כמו פרפר, כמו זרה, מוכרת אהבה, אמא אל תבכי, רגעי עצבות, העולם כמו גלגל מושיק עפיה- גודל הכאב, גבר מאוהב, למה אלוקיי, גשם טיפטף,כואב אחי, כואב לי חבר, בתוך עצמך, כואב לעזוב, לא רוצה להתאהב, למה את הרסת את מה שיש חיים אל- סוף הדרך בלעדייך, מי שכאב אלי ועקנין-התמונה שהשארת השירים המובחרים תפדל נשמהה
  6. וואלה יש לנו סיכוי לקחת את המקום השני לא יגיד סיכוי גבוה אבל יש סיכוי מזה משנה וגם אם לא ניקח תתעסקו בעצמכם בחייאת רבאק שיזדיינו כולם
  7. אתה מאחל להם בהצלחה? איך אתה יכול לאחל להם בהצלחה על המקום השני שגם לנו יש סיכוי לקחת את המקום השני יאללה נימאסתם לכו תעברו לביתר סעמקק
  8. אללללללללללה אשדודדדדד !!!!!!!! וואלק שונא אותך ביתררררררררררררררר
  9. אתם יודעים טוב מאוד לחפור פה בשכל איפה אתם הייתם היום במשחקק? איפההה ישבתם בבית כמו כוסיות ויש לכם עוד זכות דיבור על השחקנים וואלק בושה 350 אוהדים למכבי גועל נפששש בחיים שלי לא נגעלתי ככה וואלה מילא אתם לא במשחק שבו בשקט ואל תתבכיינו פה
  10. איפה אתם מתעדכנים? למה וואן לא מתעדכןן
  11. האוהדת הנועזת והשוטר החלקלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח עלאק חלקלק
  12. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי אחי ולסיום סיומתתתתתתת מזרחית בדם ובנשמה-מי שלא אוהב אויב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.