Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. את אוהדי מכבי מעניין תארים והישגים, פחות פיתוח כישרונות צעירים. אם זה בא יחד אז זה עוד יותר טוב!!אבל אי אפשר להתמקד רק בפיתוח כישרונות צעירים, ופחות להשקיע ברכש איכותי מבחוץ..אנחנו לא מ.ס אשדוד והציפיות שלי ממיטש הם שידאג שנחזיר את הצלחת למקום הראוי לו. אם זה פחות מעניין אותו הישגים ותארים,שיקח על עצמו את מחלקת הנוער וישחרר את הבוגרת לבעל בית איכותי אחר שכן רעב לתארים. חייב לציין שאני מעריך מאוד את מיטש ומוקיר לו תודה כל יום!
  2. צריך להגיד את האמת והאמת היא שלא ממש מעניין את הבעלים להחזיר התואר למכבי. מי שרוצה אליפות בכל הכוח צריך להשקיע, ואצלנו מחפשים רק למכור ולצמצם עלויות וככה לא לוקחים אליפות כשיש לך מתחרה רצינית מאוד. באמת שציפיתי לבלם ול10 ברמה גבוהה ובהשקעה כספית גדולה. גודל הציפייה... נקווה לטוב.
  3. אשכרה לא רוצים להחזיר את התואר! אפשר להשתגע מההתנהלות ההזוייה של מקבלי ההחלטות במכבי. בלמים בינוניים,אין קשר אחורי מחליף,אין 10 ראוי ואין חלוץ מחליף במקרה וחס וחלילה מישהו נפצע.
  4. ידברו אחרת רק אם השוער הזר יהיה ברמת שורה/אניימה. הכעס רק על זה.
  5. לא חושב שקין היה מסרב לירדן שועה בתמורה לאלמוג,מזרחי ואולי נחמיאס. ביתר זקוקה למגן ימני נוסף ושחקן כנף ולנו יש מה להציע במקום/כסף.. מנספורד לא רואה שחסר לנו עוד שחקן התקפה אפקטיבי?
  6. חוץ ממילסון חלון זוועה. נחלשנו!! מהמרים על עונה בלי בלם ו10!! כל כך הרבה כסף ממכירת שחקנים וכלום השקעה על זרים איכותיים..ככה לא מחזירים את התואר. חבל
  7. בכסף הכל רלוונטי. מי שרוצה את התואר בכל הכוח.. מוכרח לפתוח את הארנק.
  8. לדעתך להביא שוער זר במקום שוער ישראלי אחר(אם טננבאום לא כשיר) זאת החלטה טובה? מה יתן לנו שוער זר טוב ככל שיהיה אם אין לנו אפילו לא 10 אחד נורמלי וניר ביטון זה הבלם הפותח שלי? קיצר אחי זאת החלטה שערורייתית, אני מקווה מאוד שאך שהוא זה ישתנה, אחרת אני לא רואה אותנו לוקחים אליפות עם צמד הביטונים.
  9. מה רוחבית אחי? תראה את כל שוערי הליגה,משפתי וטננבאום זה בהחלט מספיק..אבל כשיש לנו בעיות כל כך גדולות בהגנה ועמדת ה10 שלנו אנמית מאוד,להביא שוער זר זאת החלטה תמוהה מאוד בעיני. אולי האינטרס לקנות בזול ולהרוויח גובר על הרצון לקחת אליפות.. מאכזב מאוד סיום החלון.
  10. אז תביא שוער ישראלי כגיבוי למשפתי,לקחנו אליפויות עם משרקי כשוער מחליף.. להביא שוער זר כשגבי ודן ביטון הם ה10 שלך זה מחדל! מי שהחליט ללכת על שוער, או שהוא בעל אינטרס, או שאין לו מושג בכדורגל.
  11. בפעם באלף איבוד האליפות שווה הרבה יותר כסף, כבוד ויוקרה,מאשר איזה כמו מליוני שקלים שישימו על החלפות והקפאות.. אליפות רביעית ברציפות למטונפים מחיפה זה יותר מידי ולא נראה שלמישהו אצלנו זה מזיז.
  12. נכון שזה לא מ'נגר אבל אם קורה תרחיש חס וחלילה שקיקו מושבת לתקופה ארוכה,מוכרחים לעשות מהלכים מהירים לחיזוק הקבוצה בזרים אחרים, גם אם זה אומר שיחרור מוסקרה והקפאת קיקו. איבוד אליפות שווה הרבה יותר כסף מהחלפת זרים..
  13. גבי עם מספרים השנה וזה דבר סופר מעודד.
  14. כל מילה!! מי שחושב שאפשר לקחת אליפות עם הביטונים בהרכב, חי בסרט או שהוא דביל מושלם. מקווה מאוד שאך שהוא יצליחו לאזרח את סאבו ולהביא בלם זר נוסף. מקווה לא לראות כאן את בלטסקה החלש.
  15. לקח גביע עם ב"ש. שחקן ישראלי טוב ומוביל קבוצה בצמרת כבר כמה שנים. מתאים מאוד לסגל שלנו,לצורך העניין הוא טוב מ3/4 שחקני הקישור שלנו(8-10)ומי שחושב אחרת משקר לעצמו. רכש קלאסי של גורדי או של ברק בכר גם בשביל להחליש את ב"ש.. להביא
  16. ספורי יכול להיות רכש מנצח הבעיה שמיטש לא ישלם לאלונה.. בעיטה אדירה מרחוק, וההשתחררות על המקום בשטח קטן, זה משהו חסר אלנו.
  17. עזוב עכשיו תאוריות ואג'נדות. אתה הולך לעונה כל כך חשובה למועדון ולאוהדים עם סאבו,ביטון/לוקאסן כבלמים הפותחים שלך,ואת נחמיאס ושרן כמחליפים? לדעתי זה פאק גדול וכולי תקווה שלא נפול על זה. להביא שוער זה הדבר הכי פחות חשוב כשאין לנו אפילו בלם אחד שאפשר להגיד עליו שהוא ממש טוב.
  18. הרכש הכי הזוי שראיתי בחיי כאוהד הקבוצה. נכון שאף אחד לא חייב לנו הסברים, אבל הייתי שמח מאוד לדעת למה שוער זר כשיש תפקידים הרבה יותר חשובים לחיזוק?
  19. חושב הפוך. אחרי הגעתו של קיקו שיכול לשחק ב10, עמדת הבלם היא לחלוטין הכי חשובה לחיזוק. חייבים בלם דחוף! תאר לך ניר ביטון עולה בסמי עופר..צריך לבוא לסמי עם קילו רפואי להרגיע את הגוף מהסיטואציה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.