Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. שלח לי פרטית אני יקח אותך
  2. איפה אתה גר בראשלצ? מי האפס שיקח ממך כסף לדלק שהוא מגיע מראשלצ?!
  3. שבי כמה עולה רביעי-ראשון? מה זה כולל? ומתי ואך אפשר לסגור 2 מקומות?
  4. חובה הסבר אך זה שמרגוליס לא בבוגרים? שחקן אדיר
  5. אין מצב בעולם שזה יהיה ההרכב! מיכה חייב לפתוח בכל מצב השחקן הכי משפיע על המשחק שלנו מתחילת השנה. אין לי בעיה עם זיו כמגן אבל כקשר אין מצב ואם כך יהיה הדבר זה מאוד מזכיר את משחק ההפסד לחיפה שנה שעברה שזיו פתח בקישור ולא מצא את עצמו
  6. וואלה אני לא ימני קיצוני אבל קשה לי להיזדהות עם הנבחרת הזאת כאשר יש בה כל כך הרבה ערבים
  7. אני יושב ב13 ורואה משם אך אנשים עושים צחוק מהעניין הזה חברה הבא בתור שבא עם חולצה אדומה צריך לקבל איזה פצצה רק אז אנשים יבינו שלא באים עם אדום למשחק של מכבי!!!! וחוץ מזה מכבי אששששששששששששששששש
  8. מזל טוב רכש חדש בלם נבחרת קרואטיה הצעירה יאללה בהצלחה
  9. hello to all fans of stoke city and welcome to hell yellow
  10. שאבי אתה באמת מגזים יש לאישתי משפחה באיסטנבול שאפילו לא עשו עלייה לארץ המצב שם עכשיו טוב מאוד ואין שום בעיה. הם גם אוהדי בשיקטש ואוהדי בשיקטש הם הרגועים שבטורקיה מין אריסטוקרטים שכאלו המגרש נמצא קרוב מאוד למרכז טקסים ששם נמצאים כל המלונות אז בקיצור תרגיעו הכל שם בסדר
  11. מגן שמאלי דחוף מגן בסגנון משחק של מסיללה ששורף את האגף השמאלי עולה יורד ולא עושה חורים ושטויות ואז תהיה לנו עונה חלומית
  12. ברוך השם שזה נגמר ונפטרנו מהילד+אבא זיינים האלו עכשיו רק נותר לדור מלול לשבור לו את הרגל והשמחה כפולה ומכופלת
  13. למה כל אחד כאן חושב את עצמו איזה מאמן דגול אתם כל יום בקרית שלום שאתם יודעים למה הוא לא בהרכב או שחלק כאן מנחשים וזורקים קונספירציות לאויר יאללה כבר דלגו בחייאת יש מאמן וזה מה שנראה לו וזה מה שיהיה מה עוד שכולם רואים שיש יותר טובים ממנו וכשהוא על המגרש המשחק נהיה כבד ולא זורם והוא משחק רק לרוחב ולא מצטרף מספיק להתקפה
  14. חייבים להיתחזק בבלם מחליף ומגן שמאלי הגועל שבאיצטדיון הזה גובר על כל הימים היפים שראינו בו ממש ומחליא להיות בו
  15. יופי נפטרנו סופית מהילד זין הזה לפי הסוכן המהולל דודו דהן העיסקה סגורה סופית ועכשיו יאללה לבלומפילד לזיין את פאו
  16. סבבה לי עם לוגסי דהן ואלברמן מעדיף ב300 אלף מגן שמאלי ובלם מחליף
  17. המשחק הזה מדגיש את הבעיות שיש לנו ויהיו לנו במהלך העונה אין לנו מגנים והשוער לא מרגיש לי טוב ולא מקרין ביטחון אבל הזוועה הכי גדולה זה ישראלביץ פשוט אין לי מושג אך הוא קשור לענף לעזאזל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.