Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. וואי וואי מה שעשינו בפרנקפורט זה כלום לעומת מה שיהיה בבוקרשט
  2. עכשיו דקה 20 וספרתי עד עכשיו 15 איבודי כדור למליקסון וראדי לא מורגש בכלל
  3. רוב הזרים שלנו לא מתאימים גם לקבוצות קטנות כמו כפר סבא ורעננה לדעתי זה על גבול המחדל שהם נשארו יש בי את האמונה שעם לחץ של המאמן גורדי יעשה פרסה עם חלק מהזרים
  4. אוקי הגמלים חיברו לו שיר מה איתנו?! ידוע כבר ששים לי חומוס בצלחת ובוא שפץ לי תאמבטיה תפוסים כבר יש רעיונות נוספים?!?
  5. למען האמת לא עכבתי אחריו ברומניה והזיכרון האחרון שלי ממנו הוא מהדרבי האחרון שהוא שיחק נגדנו והוא נראה כמו שק תפוחי אדמה שלוקח כדור ורץ איתו כמו סוס עיוור ואפילו פעם אחת לא הצליח לעבור שחקן הגנה שלנו בכל מקרה אם גורדי יחליט לקחת אותו תפדל אני חושב שדאבור עולה עליו ב2 דרגות לפחות
  6. אין לי מושג על איזה איקסים אתה מדבר?! אכן חגורת נפץ רצינית הבחור הפרצופים של עדן זה כלום לעומת מה שטוטו יעשה אם הוא לא ישחק
  7. דאבור זה אמא של המפלצות ללא ספק הליגיונר הכי רעב להצלחה מבחינתי הוא זהבי הערבי
  8. תודה על כל מה שנתת למעננו, לא נשכח את זה לעולם, אתה חלק מההיסטוריה ומהמהפכה!! כשנגיע לטרנר/טדי בתחילת העונה תקבל כפיים לפני המשחק אבל ברגע שהמשחק מתחיל אתה אוייב כמו כולם ותקבל את הבוז/קללות
  9. למה פרשת אחי?לכל המעוניינים היום הלכתי לחדש דרכון , יש בכל כניסה למשרד הפנים מכונה ממוחשבת שבה אתם יכולים לעשות את כל התהליך ולשלם דרכה אחרי שמסיימים יוצא טופס מודפס עם כל הפרטים שלכם לוקחים מהשומר או הפקידה מעטפה שמים את הדרכון הישן + 2 תמונות ותוך שבוע הדרכון אצלכם בבית בדואר רשום שיהיה לכולנו טיסות טובות ושנזכה בעה השנה להיות עם הקבוצה בהמון משחקים בחו״ל
  10. אין אפשרות להציע לטביב את רייכרט ובן בסט עבור דסה ואזולאי וכך להיפתר במכה משני מכות?!
  11. דסה או אזולאי לא יותר טובים בהרבה ממה שיש לנו אלא יכולים לתת גיבוי הולם לסגל. אם רוצים לשדרג את הסגל צריך לעשות את זה אך ורק דרך זרים ופה יש כעס קטן על גורדי. הלוואי ואני טועה ועם הזרים האלו נזכה שוב באליפות ונגיע גם לאיזשהו שלב בתים באירופה
  12. התשובה די ברורה:דאבור שחקן הרבה יותר טוב עם עתיד יותר טוב!!! כשאני חושב על טוטו אז הדבר הראשון שעולה לי זה שבדרבי האחרון נגדנו הוא נראה כמו שק תפוחי אדמה שמנסה ללכת ראש בקיר וכמובן הגועל נפש בשידור חי עם טביב
  13. אולי נארגן איזה קמפיין נגדי ונקרא לו בן צריך למות
  14. הם קבוצה טובה שגם השנה תלך איתנו עד הסוף אבל לדעתי הם נחלשו בעמדת השוער אומנם גורש שוער נחמד לליגת העל אבל יש לו בעיה גדולה מאוד במשחק הרגל
  15. מכל הארנשאו גורי מאנה ומארבל השגיאה הגדולה של גורדי לדעתי היא הויתור התמוה על עטר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.