Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. אין לכם מושג איזה בן אדם נפלא היה צבי גוצאייט ז״ל!!!! בתחילת שנות ה90 היינו אני וחברי צובעים לצבי את המשרד והוא היה משלם לנו כפול כדאי שיהיה לנו כסף למנוי ולחופשה באילת אין היום אנשים כמוהו
  2. חחחחחח פיפי בתחתונים שמע בודירוגה אתה אל
  3. מוזר שאף אתר באינטרנט עדיין לא פירסם את זה עם כותרת של ״אוהדי מכבי מחפשים נקמה בשלמה שרף ״
  4. נראה לי צלצול באמצע הלילה יטריד אותו מאיזה שטות ענקית כזאת בשידור שאפו אדיר לך בודירוגה האיש הזה צריך לסבול והרבה אנחנו נסבול אתה תסבול כפליים
  5. בפעם האלף תבואו למשחקים ולא תצטרכו. לשמוע את החרא הזה
  6. אחד מהשלושה הכי חשובים לדעתי שם
  7. בפעם השנייה שאני רואה אותם וואלה לא עף מהם בכלל אכן קבוצה טובה אבל לא אחרת כזאת שאי אפשר לעבור לדעתי אם שלישיית הקישור שלנו תעמוד בלחץ שיפעילו עליהם הקישור של באזל יש לנו סיכוי טוב מאוד לעשות את זה
  8. מבאס שוב המקום שלי נלקח אחרי יותר מחצי שעה בטל עם לאן ויתרתי והיתקשרתי למשרדים של מכבי לקבל הסבר עדכני הכי מצחיק שבסיום השיחה עם הבחורה הנחמדה היא שאלה אותי אם גם אני רוצה שהיא תמסור לגורדי שצריך להחליף את מיטרוביץ וקרלוס
  9. אח שלי כאחד שכמעט לא הפסיד משחק משנות ה90 אתה טועה לחלוטין!! אין ספק שקבוצת הדאבל היתה מוכשרת מאוד אבל הקבוצה של ה3 שנים האחרונות יותר טקטית ולכן לדעתי היא היתה גוברת על קבוצת הדאבל אבל בקטנה
  10. עשה טובה כריס ותבדוק בבקשה בפורומים של גראסופרס אם יש שם איזה מקורבים שיודעים אם דאבור עשה להם ויברח או שזאת נסיעה שמיועדת למשהו מסויים?!
  11. המגן השמאלי הזמבי של רעננה יכל להיות הברקה של גורדי הוא מעולה
  12. שורה בלו- אבי כהן ז״ל- טבח- אבי כהן ירושלמי בנין - קלינגר נימני זהבי - זוהר פריצה
  13. אח שלי גבאי זה דחליל מארץ הדחליליםלא מבין בכלל אך אתה משווה בן דסה לדחליל הזה ודסה זה המגן הטוב ביותר בארץ ומה לעשות זה העולם רוצה טוב תשלם רק חבל שבצד שדורש נמצא טביב שהוא אלוף עולם במשא ומתן
  14. שמע לי אחי אך ורק את המגנט!! מוכרים אותו בכל מקום וזה מגיע. עם מגנט שנדבק לאן שתירצה לשים ברכב ומגנט שנדבק לפלאפון יציב פרקטי ולא בולט לעיין כמו האחרים אה וגם חצי מחיר קיצר אחרי שהיה לי 2 סוגי מעמדים ממליץ על המגנט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.