Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. קודם כל לא מבין למה בכל משחק ומשחק. האירגון מגיע באיחור?! למה להיתמקם אתמול מאוחרי השער ולא שמאלה יותר בכדאי לשלוט בכל הקהל ושכולם יבינו מה שרים?! ישבתי אתמול קרוב ליציע המערבי ופשוט לא שמענו כלום ולמשחק עצמו: הרכב גרוע מאוד של בוס ברגע ששמת את שפונגין מגן שמאלי ביטלת לגמרי את אגף שמאל ולמה לעזאזל לתת לדור פרץ לפתוח במשחק כזה אחרי שכמעט חודש הוא לא רואה דשא ולעומת זאת להושיב את אזולאי על הספסל?!? למה קרלוס האיטי פותח על חשבון טבח שידוע שלביתר יש סילונים שיעקצו במתפרצות.
  2. אוהב את איתן הוא בוודאות הבלם הכי טוב שלנו אבל אתמול המשחק שלו היה על גבול המכירה
  3. טווטאחה מתאים בול למשחק הלחץ ולהיצטרפות המגנים חיזוק אדיר לשנים קדימה נותן להם את בן בסט לגבי ריקן העניין קצת יותר קשה כי אנחנו יודעים שהוא כן ישדרג את העלובים האלו אבל אחרי שמדוניאנין הצטרף טווטאחה יצטרף איפה ומתי בדיוק אתם רואים את ריקן משחק ומקבל דקות?
  4. בהצלחה!!!! יש לו המון מה להוכיח!! סומך עליו!!
  5. מאחורי הספסל של הקבוצה האורחת בשער 13ילד זין מחכים לך ,תבוא יהיה כיף!!
  6. ומה נראה לך שמ׳יץ פראייר?!?ברור שבתמורה כספית או בטרייד. אני מעדיף טרייד על טוואטחה
  7. טוב לפי הרישרושים מכתבי החצר בחיפה ורמוט עובר לשם לפי הרגשתי זה כלול בעיסקה עם טוואטחה והחלום הרטוב שזה בעיסקה כוללת עם בן בסט
  8. רוצה ניצחון של הפועל מסתפק גם בתיקו עם הרוגים
  9. היה קפוא ברמה מטורפת ראיתי הורים שפורשים הביתה בהארכה יחד עם הילדים
  10. אני מסתכל על זה ופשוט לא מאמין כמה הוא טיפש ולא אחראייכל להיפצע בקלות מהשטות הזאת
  11. ריקן ואזולאי מאכזבים באופן לא צפוי
  12. חבל שהוא לא זר וכך היינו מקפיאים אותו מצטער אבל כשאני נכנס לאיצטדיון ואני רואה את הבלוף הזה על הדשא פשוט נהיה לי רע אין מה לעשות יש לו פרצוף נאחס כזה שאני לא יכול להסביר
  13. מכבי ב׳ עומדת יפה מול רעננה איפה יונתן כהן למה הוא לא משחק?
  14. לא הייתי קורא לזה אסון אבל לבוא מראש בגישה כזאת זה לוזרי ולא מכביסטי וזה מראה על שבעות ובגלל זה אנשים באים למגרש ומתנהגים כמו דגים בלי תשוקה ובלי רעב אמיתי לאליפות
  15. טוב יאללה לנעול את. הנושא הראש ביצה עלה לשידור ברדיו של ערוץ הספורט ואמר במפורש שרוני לוי לא רוצה את ורמוט בחיפה ואנחנו יודעים כמה הוא מעורבב בחיפה
  16. אתה לא באמת מאמין לזה זה בטח לא יקרה ,אבל אם זה בטעות יגיע למו״מ אין לי ספק שרוני לוי ידרוש גם את יואב זיו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.