Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. נכון שהוא חתום על חלק נכבד מההצלחות שלנו אני אומר את זה בלב שלם פיני גרשון אתה שרמוטה מסריח ותאכל את הלב שלך
  2. שוער חלש ביותרלא אשכח את המתנה שנתן לנו בדרבי כשנתן לקאשנצב הנמוך קומה לעלות לכדור גובה לפניו ולכבוש שער ניצחון אם כבר זרים טובים אז קודריצקי אוליאנוב רוסו והחלוץ הארגנטינאי המרגש של בני יהודה משנת 90 אלחנדרו גונזאלס
  3. אוהב את זה שבוס חושב התקפה אבל למען האמת החשיבה הזאת גורמת להפקרות בצד ההגנתי אין חזרה מהירה לעמדות מוצא ההגנה משחקת בקו גבוה מידי אלברמן נמצא המון פעמים מופקר לבד לדעתי אחד מהדברים שישפרו את הנושא הזה זה שנוסא ישחק את האמצע ימין שלידו אלברמן ואריס ישחק את האמצע שמאל טיפה יותר קידמי לא יתכן שנקבל גולים של גן ילדים ועוד מאיזה נתניה שלא נתנה גול שנתיים אם אנחנו רוצים רוץ עד הסוף בליגה ובגביע חייב לעשות שינוי בפן ההגנתי!!!!
  4. הסשי של הרכב שלי מקבל שם מכות לא נורמליות וחוץ מזה אחלה איצטדיון יציע של 4000 מאחורי כל שער וזה איצטדיון מושלם בשבילנו
  5. כל כך כואב לי ומרגיז לי לראות את קרלוס זה כבר נהיה מביך בן הרוש טיבי טבח ודסה זאת צריכה להיות הרביעייה האחורית
  6. טוב יש ליובה הגנת ברזללל ואוו
  7. פוגבה במשחק הכי חלש שראיתי אותו אי פעם
  8. נולדתי וגדלתי בתל אביב, 19 שנה ביד אליהו ומשם עברתי לראשלצ מערב ,ששם חי כבר כמעט 21 שנה
  9. ביסטר בבקשה תחזור אין לך לב?!? יחזור גם יציע המהמר והפער יעלם במהירות
  10. אני מדבר נטו על שער 10 שנראה כמו בית קברות וכן הפאנטיקס יכולים להגדיל את האירגון ולפרוס את הגוש גם לשער 10 ולעורר אותו בוא נגיד שאם זה יצליח במקצת אז דיינו
  11. לדעתי יעשה האירגון בשכל עם יקבל עליו אנשים נוספים ובמקום לעשות גוש מעודדים לפרוס את כל האירגון לאורך שער 10-11 עם דגלים וכך יבינו אנשי שער 10 שזה שער עידוד ולא רק שער זול לשבת בו פריסת האנשים לאורכו יכולה לגרום לאנשים לפתוח את הפה
  12. ההבדל ביננו לבינם זה נטו מזל ארבייטמן דקה90 מול הפועל חיפה אוגו דקה 95 מול קש ואביחי ידין גול עצמי נגד הפועל ולעומת זאת אנחנו את מרבית המזל בזבזנו כנראה על העלייה לאלופות אין ספק שהיכולת שלנו לא בשמיים אבל באר שבע בכמה משחקים שראיתי אותם ניצחו עם הרבה מאוד מזל
  13. בחייאת ראבק לשיר שיר חדש בדרבי ועוד בדקות כאלו קריטיות?!?
  14. ללא ספק השופט השנוא עליי בכל 27 שנותי כאוהד כדורגל ראיתי המון שופטים מסריחים אבל יפת זה שיא הסירחון
  15. ללא ספק הטוב במגרש עם חלוץ נורמלי וערן שעושה תנועה הוא מסיים את המשחק הזה עם בישול קל
  16. מישהו יכול להסביר מה שרו ב7 דקות מפתיחת המחצית השנייה? במקום להוציא את הקבוצה כמו מלוע של תותח שרים לי שירים מרדימים שחוץ מהגוש אף אחד לא מכיר וכל זה בפאקינג דרבי ושער 13 אוי שער 13 איזה לחץ אלוהים בא לי לתת פצצה לאנשים לידי שנובחים כמו שרמוטות על כל מהלך שלא הולך או על הנעת כדור מסודרת נהיינו קהל שבע ובמקום שאנחנו נמשוך את הקבוצה תוך כדאי עידוד מאסיבי אנחנו מחכים שהקבוצה תעורר אותנו אכזבה
  17. זאת בדיוק היתה השלישייה
  18. לא הספיק לך משחק הגביע מול ראשלצ כדאי להבין שהשלישיה הזאת חלשה?!?
  19. מחר המשחק הכי חשוב השנה וזה הזמן להוציא את כל התותחים הכבדים כי הפועל יבואו להיתבנקר ראייקו בן הרוש---טיבי---טבח--דסה אלברמן----מדוניאנין--- טבח----זהבי---מיכה יצחקי לא לתת להם לנשום ולאנוס אותםםםם
  20. ראייקו --בן הרוש---טבח---טיבי---דסה-- ----אלברמן----מדוניאנין----- ---טבח--זהבי---מיכה ------סה/יצחקי----
  21. גק אתה לא נראה לי טיפש ואם אתה אוהד שמגיע לכל משחקאתה בטח יודע למה אלירן לא במכבי אז בחייאת די להיתמם
  22. ממשיכים עם השיאים אשכרה הצליחו להביא סנטר יותר גרוע מאונאקו לא מאמין ששמעון מעורב בחרא הזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.