Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. אם זיכרוני אינו מטעה אותי גם ביתר עברה את אותו התהליך בזמן שבנו את טדיולא התאפשר יותר לקיים משחקים בימקא הם שיחקו בבלומפילד לקחו אליפות ועל הדרך הרחיבו באותה השנה את מעגל האוהדים שלהם באזור המרכז
  2. האווירה בו מסריחה אבל לראות משחק אתה רואה בלי בעיה מהיצע המערבי עליוןהמזרחי זה כבר סיפור אחר
  3. זה אם אתה גר בנתניה או באזור השרון ולא בת״א או בראשלצ כמוניכל הפלוסים שציינת ואני ומסכים איתם אגב די מתבטלים כשאתה צריך להגיע בפקקים נוראיים ,לזרוק את הרכב בכל מקום העיקר להגיע בזמן למשחק, לריב עם שוטרים בכניסה וביציאה ועוד ועוד קיצר אחי זה סיוט סיוט
  4. אחי בתור אחד שגדל על הבטונדה המסריחה בשער 4 והמחשבה על האיצטדיון הזה גורמת לו לחלחלה בגוףאין מה לעשות!!! אם לא המושבה אז הגועל הזה הוא האופציה הבאה כי נתניה בשבילי ובשביל הרבה שהם אנשים עובדים ובעלי משפחות זה בעיה נוראית ושלא ישמע כאילו אני בכיין כי בשביל מכבי אני יגיע כל שבוע גם לקרית שמונה, אבל זה מתיש!! ומי ששכח כמה זה קשה שיזכר בשנה שעברה ששיחקנו בנתניה יותר מחודש רצוף כשקיבלנו רדיוסים אחרי הדרבי זה היה סיוט שלא נגמר וזה במיוחד לאנשים כמוני שהולכים לכל המשחקים ללא מוצא מן הכלל ולא רק פעם בשבועיים למשחק בית
  5. סיוט מארץ הסיוטים להגיע מאזור המרכז+ חנייה לוקח כמעט שעתיים מכבי חייבים למצות את נושא משא ומתן על המושבה עד הסוף כי אחרת כל האופציות הנוספות הם בגדר סיוט אם כמה שהמחשבה מעבירה בי צמרמורת ורצון להקיא מעדיף את האיכסטדיון ברג על נתניה
  6. שמע לי אחי רטטוי והספייס מקומות מעולים יותר טוב מכל מה שתחפש ואני אישתי וחברים מבקרים שם לפחות פעם בחודש אישתי אוהבת את הרטטוי אני את הספייס חובה להזמין מקום מראש
  7. הבן אדם הזייה אבל ענקקקאשכרה שמעתי את המשחק על ווליום 11 בגללו בודירוגה שאלוהים ישמור עלייך אמן
  8. כמעט מתתי מהלחץ וואלה כבר שנים שהלב לא דפק ככה על מאתיים לא מתאים לי השטויות האלו עוד רגע אני בן 40
  9. בעה שסכנין ינצחו ובחזור יתהפך להם האוטובוס
  10. אמרתי במפורש שגם אם נחליף את כל הזרים יש לנו בעיה כי הישראלים שלנו חלשים
  11. גם אם נחליף את כל הזרים זה לא יעזור מכיוון שהישראלים שלנו פחים לצערי פניני גמור שגב נגר לנדסברג זה שחקן של יום אסל יום באסל יבזורי מרגרינה ואוחיון סתם שחקן חלש
  12. סומך עליו יותר מאשר על בן הרוש
  13. קונצרט של כדורגל כמובן בקנה מידה ישראלי מילה שלי יצחקי מנצח את באר שבע בטרנר
  14. דבר ראשון תמות אדלר דבר שני טבח דביל מארץ הדבילים ודבר שלישי והכי חשוב: תרשמו יצחקי מנצח את באר שבע
  15. כמובן שהייתי מגיע בלי שום קשר לכלום אבל במיוחד אתמול ההגעה היתה שווה במיוחד, הכל כדאי לשבת למימר על הראש כל המשחק ולשגע את הנבלה הזה
  16. מס׳ אחד על המגרש גם היום שימשיך כך
  17. הגענו למספיק היזדמנויות לכבוש לפחות 3 שערים חוסר מזל נטו. מה שמפריע לי זה שההגנה משחקת בקוו גבוה מידי אה ובן חיים זה שחקן לדקה 60 שהיריבה עייפה
  18. ראיקו ריקן טיבי בן חיים דסה אלברמן מדו מיכה זהבי בן חיים אורלנדו
  19. בדיוק!!אפילו עולה איתו בנוסף לסה ומוותר על נוסא מעדיף לגמור את המשחק עד דקה 30 ולא למשוך עד דקה 70 עם בעיטה וחצי לשער עד מתי בן בסט?!? מביך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.