Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. מאז עונת הלא מוסרים לאלון הוא פיתח שינאה אלינו וההצלחה שלנו תמיד הוציאה אותו מדעתו קיצר פטת טיפש ומכוער ברמות
  2. צודק שאצילי מאסטולא צודק שאתה חושב שעוד שנה שנתיים הוא יהיה כי כבר היום הוא השחקן קו הכי טוב בארץ לא בפער אבל הכי טוב בוודאות
  3. אני מרוצה מאוד מהשמות שרצים וכנראה יוחתמו לשנה הבאה אבל חוץ מזרים אנחנו צריכים להחליף חלק מהישראלים ולהביא אחרים במקומם ראשון שהייתי מביא הוא דאוסן מראשלצ או את צוברביץ ממכבי חיפה או זליקוביץ מבני הרצליה. שוק הישראלים כזה חלש שחוץ מהם אף אחד לא עולה לראש כי כספי וטיוס בטח לא ירצו לחזור
  4. מליניאק הזה חלאת המין האנושי אחד כזה שבא לך לתת לו פצצה לישר לו את הפרצוף העקום שלו והללי סתם טיפש
  5. הכי מצחיק זה אוהדי ביתר הפתטים שעד לפני שבועיים עשו חישובים וחשבו שיש להם סיכוי לאליפות ודראפיץ כזה בובה על חוט שזה מקומם
  6. בזיון נורא ומזדיינים בתחת בפעם האלףכנראה אתה לא בעל משפחה או שאתה גר קרוב לנתניה או שבא רק למשחקי הבית אבל כאחד שיש לו משפחה קריירה והולך לכל משחק,זאת יריקה בפרצוף וחוסר התחשבות מצד ההנהלה!! למה לא לבנות יציע במושבה? וכאחד שגדל בבטונדה המסריחה בשער 4 והאיצטדיון הזה מעלה לי זיכרונות טובים ופחות טובים מעדיף בלב כבד את ר״ג
  7. ביזיון דיכאון הנהלה של מזדיינים בתחת אטומים אשכרה משחק בית שצריך לצאת אליו שעתיים לפני ולחזור יותר משעה אחרי
  8. למרות האהדה לריאל יש קצת תחושת באסה בגלל גורדי
  9. לא יאומן איזה חלש נהיה אחמד עאבד כאילו זה שחקן אחר.
  10. זהו ברגע זרקת את טבח מהקבוצה?!?טיבי יחתום על חוזה וישאר בן הרוש שיחק כבלם אצל בוס והוא יהיה חלק חשוב ברוטציה בעתיד רשמתי טוואטחה עם סימן שאלה 1.8 על אצילי? מאיפה אתה מביא את הנתון הזה? ואין מה לעשות על שחקנים ישראלים ברמה צריך לשלם כשיש מגבלה בזרים ואת אלמוג כהן ראיתי קצת יותר מחצי עונה בהפועל (שדרך אגב באותו רגע לא היתה כל כך מפורקת) וממש לא התרשמתי ,לא הייתי נותן לפלופ הזה להחזיק לי את הקישור האחורי
  11. לא הבנתי למה צריך עוד בלם כשיש את טיבי טבח בן הרוש ולבטח עוד בלם זר?!? בן ווהבה או דנינו יותר טובים מבן הרוש? (מי שרשם את השמות של קינן וגביש שישעה את עצמו לשבוע) לדעתי יחפשו קשר אחורי זר במקום נוסא, כי אני לא חושב שילכו לעונה שלמה עם אלברמן כקשר אחורי יחיד ,ואני לא רואה תחליף ישראלי טוב ,ויסלחו לי פה מחבבי אלמוג כהן הספיק לי חצי עונה בהפועל להבין שהוא לא שחקן שאני רוצה אצלי ,וממש לא מובן לי אך הוא משחק בליגה גרמנית יותר מהזוי. הרענון הרציני שחייב להיות הוא בחלק הקידמי אם כל האהבה ליצחקי הוא ובן בסט צריכים לעזוב אישית אני תמיד ירצה שחקנים שמשחקים בקבוצה היריבה שכשאני משחק נגדם אני פוחד מאותו שחקן ומעדיף שהוא לא ישחק לכן הייתי רוצה את אצילי רוקאביצה מאוויס עטר שחקנים כמו מוגרבי עזרא או שאר שמות של שחקני פח שנזרקו פה לא באים בחשבון בכלל!! שינויים שלדעתי יצטרכו לקרות ולהערכתי גם יקרו: קרלוס-בלם זר אחר נוסא-קשר אחורי זר טוואטחה?-להעביר את בן הרוש לעמדת הבלם יצחקי ובן בסט- אצילי (יצחקי לביתר+כסף ובן בסט לחיפה בתמורה לעטר ) מאוויס/רוקאביצה כישראלים בלבד(מעדיף את רוקאביצה כי הוא יכול לשחק גם חלוץ חוד כשאורלנדו לא ישחק)
  12. כמובן שהזה שלא משתווה לחוויה בלונדון פורטו ואפילו בפרנקפורט אבל אין ספק שהנסיעה לרודה(אמסטרדם) היתה הכי כייפית שחוויתי בחיי
  13. לפי הרגשתי החייל יקבל עונש חמור ,ויהיה כאוס עצבני במדינה. הפגנות אלימות ,ובקשות של חיילים להשתחרר משרות קרבי
  14. דעתך מגובה מדברים המפורסמים בתקשורת?בתקשורת? הישראלית? מי מהם ? צניצפח? טוכמן? או אולי אשר גולדברג ובן זוגו אורי משיח? מצטרף ל udisea גם אותי שכנעת
  15. גבר אין ולא היתה לי בעיה של הבנת הנקרארק אומר לך שכל מה שפורסם כולל העונש כביכול של אצילי זה תהליך של משא ומתן אז או שאתה נאיבי או שאתה ילד תאמין לי שראיתי בחיי כבר הרבה כאלה ואצל טביב הכל כשר במשא ומתן
  16. יש מצב שאתה אצילי או הסוכן שלו שאתה קובע זאת בנחרצות?כמו שהרגשתי בקיץ בעניין דסה ואזולאי כך גם עכשיו הכל עניין של משא ומתן והערכתי לא תהיה לטביב ברירה אלא לשים תג יציאה לחול או למכור אותו אלינו קיצר ימים יגידו
  17. טביב ימכור לך את אמא שלו רק תביא את הכסףובהודעתי הקודמת כתבתי שרוקביצה כישראלי או אופיר מזרחי מק״ש מישהו כאן רואה סרט שישחררו זר ולא יביאו אחר במקומו?!? או ישראלי בכיר(מעמד/שכר) כדוגמאת יצחקי או בן בסט ולא יביאו ישראלי בכיר אחר?!?
  18. ימים יגידואבל להערכתי בוס ירצה לרענן ולשדרג את הסגל ידרוש ויקבל
  19. לא רוצה לא לזכור ולא לדבר על רוב שחקני הפח שהיו בתקופתו של לוניואני אישית מעדיף להיות פנטזיונר מאשר לחשוב על שחקנים בינוניים לקבוצתי ואני לא חושב ש 2 שחקנים זרים במקום קרלוס ונוסא זאת פנטזיה או אצילי ורוקאיבצה/אופיר מזרחי במקום בן בסט ויצחקי זה כל כך בשמיים אם רוצים לשדרג את הסגל רוב הזמן זה עולה כסף אלא אם כן קוראים לך טביב
  20. אין לי ספק שבסופו של דבר בלומפילד לא ישופץ כי עריית תל אביב תבין שלא שווה לה להשקיע 500 מיליון ומכבי ואולי הפועל יעזבו לאיצטדיונים אחרים ואין ספק שתכולתו כרגע מתאימה להפועל וגם לבני יהודה הרגשה/הערכה שנשאירים בבלומפילד עד שיבנה חדש בר״ג או באחר וכל אלה שרושמים פה שעדיף נתניה על טדי אתם מודעים לזה ש60% מהמנויים הם תושבי ראשלצ חולון ודרומה ובשבילם להגיע לטדי+החנייה לוקח להם שעה בגג בזמן שלהגיע לנתניה לוקח שעה וחצי?!?!
  21. הזוי שאנשים פה רושמים מוגרבי הבינוני שנע בין הרכב לספסל בסכנין באותו נשימה עם אצילי שאין ספק שהוא אחד הישראלים הצעירים הכי טובים והכי מבטיחים ואין מה לעשות בדרכ מה שטוב עולה כסף והרבה!! משחרר בכאב את קרלוס בן בסט יצחקי נוסא זיו( נותן לו תפקיד במערכת) דור פרץ(משאיל וזה רק במקרה אם מצליחים להחזיר את רועי קהת) ובמקומם: בלם זר אצילי קשר אחורי זר קהת חלוץ ישראלי (רוקאביצה כישראלי או אופיר מזרחי מק״ש ומחזיר 2 שחקנים מרמלה כגיבוי לסגל גלזר ויונתן כהן בעדיפות ובמקסימום להשאיל אותם שוב בינואר שמות כמו מוגרבי ועזרא זה כל כך התקופה של לוני
  22. מחלה ארורה זכינו שאחד כזה שייך למשפחתנו הצהובה יהי זכרו ברוך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.