Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by hen34

1. היתה תקופה שהיא ממש היתה עויינת והיא קיבלה בראשותודה שהזכרת לי את שני הזבלים תומר לוי וזריהן שצריך לרדת להם לחיים ולעשות להם את המוות ושהם יחשבו פעמיים אם להוציא רפש עלינו
  2. חברים במדינה שלנו רק כוח עוזר דוגמאות: כשאוהדי ביתר עשו לשלמה שרף את המוות הוא הפסיק להיתעסק איתם שירלי היתה מציקה בשנים הראשונות שלה עשינו לה את המוות בקרית שלום ובבלומפילד והיא הפסיקה השנה אני וחברי עושים לפרימו קבלת פנים חמה כל פעם שהוא מגיע לבלומפילד והכלב די התמתן בקיצור צריך לעשות את המוות לשפיגלר, לשגיא כהן ,לפרימו ,וגם כן למכביסט הדגול מוטי איווניר ששמעתי שהוא גם כן מבלבל את המוח
  3. אני +5 חברים הסרנו את האפליקציה
  4. גם הקסדה של ברדה לא תעזור לאנשי הספסל של באר שבע
  5. שיהיה לו **** בגרון בעה ערבי עבד שלנו ,ובנוסף טיפש ,אשכרה חוץ מאין אליפות גם צועק אין גביע כמה מפגר בן אדם יכול להיות
  6. ובנוסף למשטרת ישראל השרמוטות שמפחדים מהכלבים האלה ומשתפים איתם פעולהוואלה לא יאמן שבסוף המשחק אוהד סכנין בא לכיוון שלנו כדי להתסיס והשוטרים רודפים אחריו הוא מסתלבט אליהם ואחרי שהם מצליחים לתפוס אותו הם משחררים אותו ליציע חזרה במקום לעצור איפה קיים עוד דבר כזה?!? במקום לקבור אותם חיים אנחנו נותנים להם להרים את האף
  7. להיכנס לכדורגל ב2016 דרך דרכי מילוט למקום שהוא עולם שלישי עם ריח תמידי של לג בעומר באוויר מאחל מחלה ממהרת לכרוז הבן שרמוטה לקוון קרסיקוב שכל כך שונא אותנו לכל הערבים ובמיוחד לכל תושבי סכנין ולך יוסי אבוקסיס שבזכות החג הזה תקבל מחלה שתגרום לך סבל איטי איטי עד המוות
  8. שיחיו ויסבלו כולם תאמינו לי תגיעו למשחקים ולא תצטרכו לשמוע את הגועל הזה
  9. שזריהן יקח את הפפיון שלו וידחוף אותו לתחת של בכר
  10. סנדלר עם מהירות.שבתאי מנסה לקבל אדום כדאי לא לשחק שבוע הבא נגד הקבוצה שבה הוא חתום
  11. אין סרט בעולם שריקן בריא ושפונגין עולה לפניו בהרכב חבל שבוס ביזבז חילוף ו60 דקות כדאי להבין זאת ואין לי ספק שאם ריקן עולה בהרכב אנחנו מסיימים את המשחק במחצית הראשונה כתוב השנה למעלה שאנחנו חוגגים דאבל על חיפה הם לא יתחמקו מזה!!
  12. מישהו ראה את מסי?!? המשחק הזה הוא ההוכחה לכל הזייני שכל שאומרים שמכבי תלויה רק בזהבי ושבארסה לא תלוייה במסי
  13. נכון מאודואחרי זה צריך לשלם מיליונים על דסה אצילי קהת שהיו שחקני בית שלנו ואני משוכנע שגם על שגיב יחזקאל יהיה הדיבור הזה (הלוואי ואני טועה) כי לדעתי הוא מתפתח להיות שחקן ליגה מעולה
  14. יסביר לי כבודו למה לתת ילד שגדל אצלך והוא הקפטן הנבחרת הצעירה,שחקן שהראה יכולת בשנתיים האחרונות והוא העתיד שלנו לטובת איזה קלטיס אחד שוואלה לא קרע זוג נעליים חבל שאי אפשר לעשות טרייד גם באוהדים ולנושא עצמו אצילי שחקן מעולה והלוואי שיגיע
  15. מנהלים לנעול הדבר האחרון שאנחנו צריכים אחרי היום המדהים הזה שדבר שטותי כזה יגיע לכתבים בתקשורת שמחכים לדברים האלו
  16. אגדה חיה וואו איזה משחק אדיר לגל ,כל כך אוהב ומעריך אותו
  17. שחקן של מאני טיים אהבתי היום שהוא עזב הרבה את הקו ובא הרבה לאמצע תמשיך ככה דור ואנחנו על הגל
  18. אדיר שחקן של הרמות הגבוהות,אם אריס מתחיל את העונה במכבי יש לנו עוד 5-6 נקודות בליגה ו2-3 נקודות לפחות באלופות
  19. אחלה ראדה בעולם ודרך אגב גדי קניוק שחקן מעולה ששווה לשים לב אליו
  20. מעדיף אותו בשמאל על גבאי העילג שנתן במו רגליו את המשחק לבאר שבע עם 2 טעויותבכללי הוא מגן חלש ומאמין בעה שמחר בן חיים עושה לו סחרחורת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.