Jump to content

hen34

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

About hen34

• Birthday 05/04/1977

Recent Profile Visitors

4,555 profile views
  1. 1 לסאבח אם אני מנספורד בסוף המשחק אני שולח מעטפה לאזרים ולוקח להם את הקיצוני השמאלי מס' 20.
  2. חצי שנה במכבי ורובי לא נותן לו לראות סגל,זה לא מספיק לך? בכל מקרה זה דיון עקר הלוואי שהוא יהיה כוכב ואשמח מאוד לאכול את הכובע. עצה חברית אל תצפה שזה יקרה.
  3. אך אני גומר אותו בדיוק? רושם מה אני רואה, פשוט. לדעתי הבחור לא מתאים לרמה של מכבי.
  4. שומע אחי אדו מתאים לליגה השנייה אולי מגרד חדרה,אבל במכבי אין שום סרט שהוא יכול להיות. סקאוטינג ברמה עלובה.
  5. מי שהביא את אדו למכבי צריך לשבת בכלא! הוא לא מתאים לכפר שלם שחקן ברמה של מסתנן באליפות תחנה מרכזית בקט רגל. פארטיה לא נורמלית.
  6. יופי נקבל 5 מיליון כאילו שאנחנו רעבים לכסף.. וכרגיל נעשה עם זה חמוצים. טמבלים.
  7. יש בלם/מגן זר,צריך אחד נוסף עם רגל שמאל במקום סאבו שעזב. יש הסבר לחידוש חוזה פנסיה לניר ביטון? וחידוש חוזה עוד יותר מוזר לאבישי כהן?
  8. באמת שאני לא מבין את השיקולים של מיטש,לדעתי זאת שנה קריטית ואישית הציפיות שלי הם לעוד 4 זרים איכותיים שיובילו אותנו לליגת האלופות. בכל מקרה הכתובת היא בקנדה.
  9. להשאיל את אדו,להביא 4 זרים איכותיים ואת יחזקאל כבונוס זהו. כל כך קשה? כל זר שמגיע זה כמו לידה.
  10. אפשר להבין את הרצון שלו להתקדם, ואת העצבים שלנו האוהדים על המעשים שלו. אבל מכאן ועד לשלוח לו ולאישתו הודעות נאצה, זאת חציית האמא של הגבולות. מאחל לערסים השרמוטות שעשו את זה, שיעבדו כל החיים שלהם בשביל שכר מינימום. לאוהדים כאלה באמת שמגיע את האחים ניסנוב...
  11. אחינו רשמתי בציניות.. היו כאלה שהאשימו את רובי שלא נתן לו הזדמנות. אחרי שראינו אותו אפשר להבין למה הוא לא ראה סגל במשך חצי שנה.
  12. העיקר האשימו את רובי. הביאו לו זר מתחנה מרכזית.. אשכרה פארטיה לא נורמלית.
  13. מקווה מאוד שלא בונים על אדו זר שמתאים לליגה השנייה.
  14. חולצה שעושה פלאשבקים לצפרירים חולון משנות ה90
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.