Jump to content

דריקס

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by דריקס

1. קניתי ל 8 יש לי אחד ליציע העליון ואחד לתחתון. מעניין מה יהיה שם, מקווה שיהיה גוש של מכבי באיצטדיון צמוד ל 11
  2. לא מבין למה אני לא מצליח להזמין לשער 8 נכנס למנוי של הפועל הכפול. מסמן 2 כרטיסים. ואז אני נתקע על השלב של השיוך מנוי. מסמן 2 שמות שונים ועדיין הוא עושה לי בעיה כי המנוי על אותו השם… מישהו נתקל בשיט הזה?
  3. הזווית אולי כן, אבל משהו בזום כל כך מדוייק. בקיצור צילום ברמה העולמית הגבוהה
  4. ריינשרייבר ממציא פה שריקות. הוא כל כך גרוע זה לא יאמן. איזה בושות.
  5. לא הבנתי כלום. תסביר שוב מה רשמת
  6. הכל מושלם חוץ מהשיפוט הישראלי המסריח הזה. קבאני עוד שניה הרביץ לריינשרייבר וסוארז כמעט היכה את הקוון. בלומפילד אשששש צילום אדיר ככה זה ש מקצוענים לוקחים פיקוד על הכדורגל בארץ
  7. סוף כל סוף מצלמים את בלומפילד בזווית נורמאלית מי אחראי לזה?? צוות צילום זר?
  8. אךך השופטים בליגת האלופות.. חוויה! איזה שליטה במערכת ואר! הכל קורה מהר לא ממתינים כמעט להחלטות. אהבתי איך השופט במשחק של אייאקס צ’לסי ברגע שאושר בואר שלא היה אופסייז שולח סימן של אגודל לקוון על זה שעשה עבודה טובה. הדברים הקטנים והאנושיים שפשוט כייף חראות בכדורגל. חוויה!
  9. הפועל אחת הקבוצות הכי חלשות שאני זוכר בליגת העל מזה הרבה מאוד שנים
  10. תגידו מה זה אומר עלי אם תפסתי את הראש עכשיו בהחמצה של הירש וכמעט דפקתי ״ישששששש״ בקול רם שהכדור התגלגל לשער…
  11. הרבה ליקויים יש בבלומפילד המשופץ החור באמצע ההגבהה של הקהל בשערים 5 ו 11 לטובת מתחם של הצלמים. גג תאורה לבנה וקרה חוסר אחידות בצבעי הדשא (היברידי/סינטטי) מצב הדשא אבל הביזיון הכי גדול, זה שקבוצות חוץ מקבלות את כל שער 5/11 באיצטדיון של 29 אלף. בכל איצטדיון אחר בעולם שמים את הקהל בפינה של הקרן ולגובה. מת לאיצטדיון פרטי רק למכבי בלומפילד אותי קצת מבאס. איצטדיון שחודש בשנת 2019 מרגיש עדיין כמו איצטדיון של שנות ה 80
  12. לגמרי. הזווית צילום מזעזעת. צריך לשלוח את האחראים על המצלמות להשתלמות באנגליה. הזוויות צילום שם זה בית ספר לאווירה.
  13. כמה הודעות ציניות ומתלוננות. במדינת היהודים אף אחד לא יודע לפרגן. אירוע נחמד מאוד. הגיעו כוכבי עבר שחלקנו עוד זוכרים בתור ילדים קטנים. 7 אלופי עולם ומותגי על שבאים למדינה הקטנה שלנו ואנחנו עוד מתלוננים. בתכלס אנחנו המיץ של הזבל של עצמנו. סוף סוף במדינה הזאת קורה משהו חיובי ומהנה. מברוק למארגנים.
  14. נראה לי היום נדע סוף סוף אם הוא שוער ברמה חחח לא להאמין שהוא עדיין תעלומה אחרי 8 מחזורי ליגה עם 0 שערי חובה.
  15. ספר את זה לאנגלים שממלאים תוך 10 דק איצטדיונים של 60 אלף איש.
  16. לא מבין מה היה רע בדשא של בלומפילד הישן? היה דשא בטופ העולמי.. למה לא לשחזר אותו, למה להתעסק במשהו ניסיוני שלא בטוח מתאים לאקלים הישראלי. כל האיצטדיונים החדשים בארץ הדשא פשוט מסריח. בלומפילד זה השיא.. וזה שלא שיחקו שם איזה חודש חסרי מושג כל המדינה הזאת
  17. אם זה לא פנדל אפשר לקבל את הואר הזה ושלוח אותו עמוק לפח לשופטים בארץ אין שמץ של מושג. נשבר הזין מהם. למה לא מרימים מחאה והפגנות בעניין. זה ברמה כל כך נמוכה שזה צועק כבר
  18. בנתיים היו משהו כמו 4-5 ימי גשם עד היום. ואנחנו עוד לא בנובמבר. איצטדיון משופץ בלי גג זה חייב ועדת חקירה. לא לאמין שהמנוי הכי יקר בארץ ויש מצב בחורף אנחנו הולכים להפסיד בין 3-4 משחקים בגלל גשם…
  19. סלביה פראג נתנה הצגה היום מול ברצלונה. זה הספיק לה כדי להפסיד רק 2-1. אבל באמת שהייתה טובה יותר מברצלונה לאורך רוב דקות המשחק.
  20. זה בדיוק מה שכבתי לחברים שלי בקבוצה הוואצאפ. דקה אחרי הפנדל. הפנדל הכי הזוי שראיתי מאז ישראל כהן.
  21. בוני גינזבורג הזה כזה מטומטם! נדב יעקבי אומר לו ״יש בריאל מדריד אלופי עולם מ 3 נבחרות שונות״ בוני גינבורג ״ברזיל גרמניה ו...?״
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.