Jump to content

דריקס

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by דריקס

1. תקשיבו, עונת 2002-2003 הפועל כפר סבא מבזבזים מולנו זמן כמו משוגעים. בסוף מוסיפים איזה 8 דקות תוספת זמן ומכבי באמת עולה ל 2-1. הבעיה שתוספת הזמן הייתה בסוף לטובת כפר סבא כי הם עשו נגדנו 2-2 בסוף. אלון מזרחי אם אני לא טועה. חחחח עכשיו התוספת זמן עזרה להם לנצח את חיפה חחחחחחח חיפה אתם הכי לוזרים בארץ! חחחחחח
  2. הגול באוויר. מאמין דקה 95:40 זה נכנס
  3. מישהו זוכר מתי אנחנו קיבלנו תוספת זמן של 6 דקות?
  4. אנחנו כאלה פראיירים. כמה מצבים אפשר להגיע ולא לשים את הכדור ברשת. אגב, מיכה מאז שנכנס כל מסירה לשחקן ב״ש
  5. הגול הזה על יונתן כהן. הוא חושך מאז סמי עופר. איזה איבוד מיותר.
  6. לא מאמין שהוא לא נתן צהוב לבן שהר עכשיו. הזוי על גבול המכור
  7. אחת התמונות הכי חזקות שקיימות למועדון הזה. עכשיו צריך לראות את התמונה שצולמה שכל השחקנים מסתכלים למצלמה חוץ מפיבן שמסתכל למצלמה הזאת.
  8. השלט לחילוף של מספר 7 כבר עלה להאוויר. 25 מחליף את 7 שויינפלד את אצילי. אצילי כבר היה נראה עייף מאוד ואיביץ רצה לשמור על ה 3-2. ואז גולסה מסמן שלא יכול להמשיך ונופל על הדשא. החילוף מבוטל. אצילי נשאר על המגרש. שויינפלד חוזר לספסל ונכנס פיבן. לא עוברת דקה ומכבי סופגת 3-3 - כוס עממק. דקה 93 מספר 7 מקבל כדור על קו ימין ופורץ קדימה, משם משחרר רוחב מדוד..... השאר היסטוריה. מדהים.
  9. אחלה שוער. משחק רגל מעולה. קיבל 3 קורה לטובים ביותר. איביץ הלך על מדחק סופר התקפי וזה מה שקורה שמשחקים התקפי. הלוואי על כל משחק בליגה להיות כזה. ישששש
  10. כאילו יונתן כהן. ישששששששששששש!!!! משחק שנכנס לדפי ההיסטוריה! הילדים שלי (שעוד לא נולדו) יראו את כולו! וואי וואי וואי
  11. היתרון - משחק חוץ. ובחוץ (בליגה) אנחנו טובים. החסרון - משחק בית בתכלס...... והשנה בבלומפילד.... לא היסטריה
  12. לא שאני מאמין להוציא רעל. אבל אנחנו מכבי תל אביב. בספרד אנחנו הריאל מדריד של הכדורגל. בגרמניה הבאיירן מינכן. אז כן, שאנחנו עפים מהגביע מול קבוצה מליגה שניה. זה לא יעבור באהלן אהלן וטוב שכך. אנחנו לא הפועל
  13. איביץ האשם העיקרי. עלה היום עם הרכב שחצני והזוי.
  14. בתור מסתנן לשער 8 ישבתי עם אבא בתוך אוהדי הפועל. אני יכול להגיד לכם שהקהל שלהם פשוט שונה משלנו ברמות אחרות. זה לא אותו dna. לראות אותם מובסים 3-0 ויוצאים מהאיצטדיון שהם מחויכים, שליווים ונינוחים. הזוי פשוט. הם נועדו למסכנות והם אפילו נהנים ממנה. כל המשחק הם מסתכלים בטלפונים לראות מה התוצאה בחיפה משום שזאת התקווה היחידה שלהם שלא ניקח אליפות. כאלו לוזרים זה מדהים. אבות באים עם הילדים הקטנים שלהם וזה מה שהם מקבלים... ההכרה בהפסד בדרבי, בתבוסה.. הכל בסדר.. הפסדנו לילד החזק יותר... אתה צריך להיות שם בתוכם בדרבי כדי להבין את גודל הטרגדיה.
  15. עוד מעט אעלה סרטונים משער 8 טירוףףףףףף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.