Jump to content

דריקס

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by דריקס

1. חייב לציין שהבד השחור שמסתיר את החור הכל כך מיותר ומכוער בין 7-8 (שעד היום לא ברור לי איך לא סתמו אותו בשיפוץ ממש בכייה לדורות) זה הרע במיעוטו.
  2. למה להרחיק? בואו נארגן התאבדות המונית.
  3. חחחחח יש לך מנדט על מה ה אוהד מכבי ילדון? אי שאתה מכלל לא יודע עוד מה זה מנדט…
  4. בקיצור כוסיות. אני לא אגיב לכם יותר. אני גדלתי על קהל שרק מחכה לדרבי ולא בוכה כי יש דרבי. זה מתאים לקהל האדום. אגב, לא כולם יפתחו לחיפה רגליים. זה לא עובד ככה צאו מהסרט שאתם חיים בו. יש לקבוצות מטרות של אירופה, כבוד וספורטיביות. רק (אולי גדול) הפועל תפתח. אבל זה מה יש כמו שאנחנו פתחנו לחיפה שהפועל לקחו אליפות. להתראות בכיינים. אני הולך להנות בכל דקה בפלייאוף הזה. צאו
  5. אחי עזוב אותך. קהל של בכיינים. סוף סוף יש פה ליגה של 6 קבוצות ראויות ואנשים אשכרה בוכים בגלל זה. לא להאמין. אחרי זה אנשים לא מבינים למה אנחנו לא עוברים סיבוב באירופה אחרי שלקחנו אליפות ב 40 הפרש. שהרמה תחת זאת התוצאה. תנו לקחת אליפות מול הקבוצות הכי טובות בארץ. זה שווה הכל.
  6. לא להאמין שאוהדי מכבי מתבאסים כי הפועל יפתחו רגליים מול חיפה ולנו ״ישברו רגליים״. קהל של כוסיות גדל לנו במועדון. בחיים לא שמעתי אוהד מעל גיל 30 ומעלה שמתבאס כי יש דרבי תענוג של פלייאוף, ואם נהיה טובים ניקח אליפות. זה הכדורגל.
  7. אחי אני אוהד מכבי ואוהד כדורגל. בשבילי להגיע לאיצטדיון מסריח בלי קהל מוציא חלק מהאווירה. אם נהיה הכי טובים ניקח אליפות וזאת תהיה אליפות גדולה בפלייאוף כזה. זה התענוג שלי כאוהד כדורגל. שנה שעברה לקחנו אליפות ב 40 הפרש וראית מה קרה לנו באירופה תן לי ליגה חזקה ואווירה של דרבי וטדי מאשר לנצח את חדרה מול יציעים ריקים. מה לעשות. אני כבר לא ילד בן 20.
  8. עזבו אתכם שטויות מבחינת פלייאוף עליון, זה הפלייאוף הכי מטורף שהיה ויהיה לנו כנראה... איצטדיונים הכי טובים בארץ עם כמות הקהל הכי גדולה שיש לקבוצ׳ות בארץ להציע. 2 דרבים של חיפה ותל אביב מאבקים מטורפים. תענוג.
  9. אחד המחדלים הגדולים ששיפצו את בלומפילד והשאירו את החור שלא קשור לכלום הזה. עוד קצת בטון, עבודה של בדיוק שבוע ומאמין שלא בכסף גדול ומשלימים את החור הזה ליציע רצוף ומחובר של 8 את 7. במקום זה השאירו את החור והחזירו את בלומפילד לימי קרית אליעזר עם הפרסומים המכוערים האלו באמצע המגרש. מרתיח כמה אנחנו מדינה חסרת סטייל שהכל מנוהל שכונה כמו פני הכדורגל הישראלי שלנו. איכס.
  10. אין מנוס מהקמת רשת כמו בסן סירו על שער 11 ו 4-5.
  11. עטר חזר להיות עטר של תחילת העונה במכבי. חלש מאוד. רוצה מאוד אבל פשוט זה לא זה.
  12. אני מניאק אם הוא יודע מה זה נבדל
  13. מה? אחלה שוער. משחק רגל מצויין. אולי יש לו בעיה בכדורי גובה אבל מודבר בילד עדיין בואו לא נשכח את זה. הוא בנוי נהדר, לדעתי יש לו פוטנציאל להיות אחד השוערים הגדולים שהיו בישראל. הוא פאקין ילד. חות מזה, אין דבר כזה ״בגלל ההגנה״ הוא לא סופג. הוא חלק מההגנה לא לשכוח את זה לרגע. אחלה של שוער. אני מבסוט. כנראה שכם איביץ מבסוט וזה מה שחשוב.
  14. אשכרה עבד... מרוב שהייתי בטוח שחיפה לוקחים את זה שמתי 200. פעם הבאה מסתפק ב 50
  15. אם איך שעטר נראה, לא ברור למה לא קיבל מאיביץ קרדיט. הוא הכי טוב בביתר. רמה מעל כולם. לא שיש לנו בקבוצה 3 זהבי במקומו. מעניין
  16. הם שרים את ההמנון לפני כל משחק של ביתר? או רק במשחק המרכזי... אגב שרים להם ״יאללה לזיין את מכבי״ נעלבתי
  17. שמתי 200₪ בווינר על חיפה. לא משנה מה קורה היום אני מבסוט.
  18. לא הבנתי משהו.. ההכשלה הייתה על הקו ה 16 לא בפנים. לדעתי אפילו הייתה בחוץ.. רמי וויץ אמר שעל הקו זה פנדל לא יודע אל הוא צודק או לא, אבל אם כן מה ההיגיון? אם ״על הקן״ זה פנדל זה אמר לצורך העניין שקו אחד בנבדל זה נבדל, וכדור שנוגע בקו החוץ זה חוץ. מה כמובן לא נכון. מישהו יודע מה התקנון אומר.. מעניין
  19. וחיפה הפסידו לכפר סבא. הנצחון הזה לא אומר כלום. הפועל פח זבל יותר מזה לא רואה את חיפה מנצחת בטדי כל כך מהר אנחנו נתנו שם 4 לביתר. גם זה לא אומר הרבה. הקבוצה שתעשה הכי פחות טעויות תקח את האליפות הזאת. לא 1-0 קטן ולא 5-0 גדול יכריע את האליפות הזאת. אתם יכולים להירגע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.