Jump to content

דריקס

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by דריקס

1. מצד שני אלתמן נשמע כאילו הוא עוד שניה בדרך לברסה.. אני במקומו אומר שהחלום להגיע לבוגרים ולא לאירופה (ילד בן 16). אבל נקווה שישאר צהוב.
  2. מכבי תל אביב-הפועל חיפה -- 1 בית"ר ירושלים-מ.ס אשדוד -- 1 מכבי נתניה-הפועל אשקלון -- 1 מכבי פתח תקווה-הפועל רמת גן -- 1 בני סכנין-בני יהודה -- X עירוני ק"ש-הפועל עכו -- X הפועל באר שבע-הפועל תל אביב -- 2 מכבי חיפה-הפועל פתח תקווה -- X
  3. נכון שהפועל לא נראו משהו, אבל הם נראים הרבה יותר טוב מאיתנו... זה מדאיג
  4. אבישי מתיה הזה אליל. איך בן אדם שלא מוכר בעליל, הפך להיות הדבר הכי חם בפורום. אליל פשוט אליל.
  5. אני מציין את החשיבה. אנחנו רוצים איפות כאן ועכשיו, אבל אנחנו מוכיחים משנה לשנה שלשלם על שחקן שעוד לא קרע זוג נעליים מליון דולר לא מביא אותנו לכלום. בוזגלו עוד לא ניצח לנו דרבי אחד. עטר אומנם כובש ושחקן טוב מאוד אפילו אבל במבחן הסופי יש לנו 1 נק מול 12 אפשריות מול המועמדות שלנו לתואר, ואת הגביע כבר הפסדנו. ממה שאני הבנתי יש לנו שחקנים באמת מוכשרים מאוד בנוער. שתבין, אני לא מצפה מהם להכנס לתמונת ההרכב ולהביא לי אליפות ישר. אבל אי אפשר כל שנה להפגיז את מכבי בשחקני רכש במליוני דולרים. כי עד היום זה לא עבד בשום מקום. אלרואי גדל בנוער שלנו, ועזב, היום אתה בוכה על זה שהוא לא במכבי ולא מחתימים אותו ב מליון דולר. פה הבעיה ידידי. תספור את השחקנים שהעיפו אותך מהגביע לפני שבוע, תספור כמה מהם גדלו במכבי... שתבין אחי, אני לא אומר שאייל שן וצרפתי זה המכביסטים שאותם אני רוצה לראות, אבל אין ספק בכלל שיש לנו בעיה עמוקה הרבה יותר מאשר אם אלרואי כהן יחתום במכבי או לא.
  6. הנוער שלנו רץ לאליפות השנה. הוא במרחק 5 נק מחיפה שבמקום השני. בנתיים, אני לא רואה כל כף שמכבי מצליחה עם 10 שחקני רכש. לא הגיע הזמן לתת לצעירים של מכבי להנהיג אותנו קדימה? ולהפסיק לשפוף כספים על כלום ושום דבר? מכרנו את מאיוקה כי רצה להתקדם כלכלית, הבנו בכפול 8 ממנו את קולאטי הסוס המת, יש למישהו ספק בכלל איך היינו נראים עם מאיוקה? מספיק לשפוך כספים! להתחיל לתת לצעירים מוכשרים ורעבים לשחק במועדון הזה, לתת לשחקנים שאכפת להם מהקבוצה לשחק. עד מתי נבכה על טעויות? אני לא זכור לי שלקנו פעם אחת אליפות עם מהגרים.
  7. סתם לדוגמא... דרבי גביע לפני שנתיים. ליאור ג'אן קיבל כדור על קו אחד עם ההגנה של הפועל, לא היה נבדל בחיים, אבל בחיים לא, ליאור גאן היה באחד על אחד ואפילו הכניע את אניימה (1-1 משחק פתוח) אבל אז אתה רואה בשידור חוזר, שהקהל של הפועל שישב בשער שבע אותו משחק, פשוט הלחיץ את הקוון, והוא נלחץ והרים דגל (עדיף להרים דגל מאשר שיקללו אותו כל המשחק ויקרו עליו ומה לא). חובה חובה חובה (שער 7 במיוחד) לחץ על הקוונים (13 גם אתם!).
  8. זה שהשופטים פה בארץ מרמה נמוכה מאוד (איפה הפנדל לחובת חיפה? מתי לחיפה בכלל היה טעויות שיפוט? מישהו זוכר?) זה כבר ידוע. אבל מה שהיה היום בדרבי של פ"ת זה פשוט ביזיון שאין כמותו וצריך ועדת חקירה בעניין. חוץ מזה תראו מה זה מומנטום חיובי וגאווה של אוהדים. הפועל פ"ת עוד שניה יורדת ליגה, אבל השחקנים שלה מנצחים בשבוע אחד אותנו בגביע, וכמה ימים לאחר מכן מנצחים בדרבי (שהשופט פשוט היה נגדם) כל הכבוד להם. נחזור אלינו, אתם לא מבינים כמה השפעה יש לנו על השופטים ביום ראשון!!! אנחנו חייבים להפעיל לחץ על השופט ובעיקר על הקוונים, כדי שיתקבלו החלטות תקינות, ואם לא תקינות אז לפחות לטובתנו!
  9. זה נשמע קצת כמו תקליט שבור, אבל אתה מסכים איתי שמשנת 2006 שאבי חזר למועדון אנחנו אפילו לחצי גמר גביע לא מגיעים? תגיד מקריות, תגיד שאני שונא נמני תגיד מה שתגיד. אני גדלתי למכבי של 90, ומעולם לא היינו כאלה סמרטוטים! מעולם! אולי אתה צודק אולי אני צודק. מה שבטוח צריך לבדוק איך העניינים עובדים בלי מספר 8. אני מאמין שיהיה יותר מטוב.
  10. להפיל על לוני את התיק שהוא כבר שלוש שנים לא במכבי זאת בדיחה עצובה. הפועל היו יותר גרועים מאיתנו לפני שלוש שנים גם ניהולית וגם תקציבית, כולה שלוש שנים. איפה הם ואיפה אנחנו. די מספיק להתחבא. רק נמני אשם במצב שלנו. רק הוא. והוא הביא את זה על עצמו. החילוף של בוזגלו ואי הכללת סידיבה בהרכב היו השיא. לפעמים אני חושב על איך הראש שלו עובד? זה מרגיש כאילו הוא מנסה לראות עד כמה אנחנו מטומטמים.
  11. תקשיב. אני קורא את התגובות שלך פה ואני באמת מנסה להבין אם יש לך טיפת שכל. גוטמן מאמן עם מזל? לקח ?רק? שלוש אליפויות??? (אחת מהם עם הפועל חיפה להזכירך). כאילו אני קורא מה שאתה כותב וזה מרגיש כאילו אתה מכין מראש את התגובה שלך בלי קשר למשחק, לשיטה, ליכולת. ביכולת הפועל גרועים יותר ממכבי? עזוב עזוב אני מפסיק כאן.
  12. כרגע המצב לא טוב ובזה אנחנו מסכימים. אני מסכים איתך שהפער של 5 נקודות אין טעם לפטר. צודק. אבל משום מה יש לי תחושה שאנחנו הרבה יותר קרובים לאבד גובה בצמרת מאשר לתת פייט. אם נתמודד על האליפות על אמת ולא בכאילו אז בסדר גמור. אם נראה גם דרך על הדרך אז בכלל תענוג. כרגע זה לא פה ולא שם. אני אמרתי לך את דעתי, ברגע שנהייה מרחק של 10 נקודות ממקום ראשון ( לדעתי זה קורה תוך חודש וחצי) אז צריך לפטר את נמני וכל הצוות שאיתו ולחשוב כבר על שנה הבאה עם מאמן מהשורה הראשונה שיודע להפיק את המקסימום מהשחקנים, כי שחקנים זה לא הבעיה שלנו.
  13. כרגע אתה נמצא 5 נקודות ממקום ראשון (לפני קיזוז). עוד חודשיים אתה תהיה 10-15 נקודות ממקום ראשון. עלי לא יעבדו יותר. אני עצמתי עניים מספיק, לא עוד. יכול להיות שהעונה הזאת אבודה, אז מה אתה מעדיף? לתת לנמני את הקבוצה עד סוף השנה ולהגיד לו שלום? או להגיד לו שלום עכשיו ולמנות מישהו במקומו שיריץ סגל השנה בשביל ששנה הבאה אתה תדרוס את הליגה? אני אישית מעדיף את האפשרות השניה.
  14. יש לכם זכרון קצר, אבל חפני שבועיים מול אשקלון יומיים לפני המשחק אמרו שעטר לא בהרכב.. הגעת לבלומפילד והופ, עטר פותח.. לא מאמין לעיתונות. מה שכן אם באמת ובסופו של דבר סידיבה לא ייפתח, זה יהיה ביזיון. זה כאילו מרגיש שהיית טוב? לספסל. היית גרוע? להרכב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.