Jump to content

דריקס

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אתם מודעים לזה שיש תקופת בידוד כן... נכון לעכשיו הוא במלון בתל אביב. סבלנות
  2. עוד לא נתקלתי בחיים במצב שחצי פורום אומר ״פנדל 100%״ וחצי ״בחיים לא פנדל״ ענק .
  3. נשאבו לשחקנים שלנו הכוחות... ספייס ג’אם ממש
  4. מה אתה רוצה עוד שאגיד? נשאר רק לתת לזמן לראות אם אני צדקתי... לא מנחש... זה מידע שהגיע אלי. אם יתברר כשקרי, אני שם את המפתחות ולא תראו אותי יוצר בפורום.
  5. אגב, הוא על טיסה בדרך לארץ משוויץ עכשיו. מוזמנים להגיע לשדה לקבל את פניו. אם באמת המקור שלי חירטט אותי (לא מאמין) אני מתחייב באופן אישי להעלים את עצמי מהפורום.
  6. נשאר רק לחכות בסבלנות ולראות אם צדקתי. שבת שלום לכולם
  7. לכו ל 2014 תראו מי אמר ראשון שאוסקר חוזר שבו בשקט ילדים חצופים
  8. פאולו סוזה כמובן... ככה זה שכותבים באייפון. לכל עכברי המקלדת שמדברים על הפסטו והרחקה.. אם הוא חותם וזה נכון? אתם באים לעשות לי מסאז באשכים?
  9. אמור להיפגש עם אנשי מכבי תל אביב ולחתום לשנתיים במועדון. מקור אמין מאוד. אל תשכחו, שאני פרסמתי לפני כולם את המפגש של אוסקר עם אנגלידיס וגורדי בקדנציה השניה. בום!
  10. פתאום אני קולט גם שמחר יש משחק... תשמעו זה צעד מעניין מאוד של מיטש. כמה בטחון יש לי בניהול שלו זה משהו... זכינו
  11. בהודעה של מכבי צוין שהצוות עוזב איתו. מה שאומר שהמחליף כבר מוכן ומזומן. לא צחוק להישאר בלי צוות ובמכבי יש וואחד צוות
  12. לא בטוח. אם היו נותנים לו תקציב היה נשאר בוודאות. יש קורונה עכשיו, לא כל כך מהר יש לו לאן ללכת. אולי בעקבות ההצלחה העונה באירופה, אפשר לבנות איתו משהו כבר כחשיבה לעונה הבאה.
  13. איביץ רק בגלל שהיסטורית, מכבי כבר החזירה מאמן שהתחיל את השושלת - אוסקר גרסיה. אני חושב שמיץ רוצה עכשיו כמה שיוצר סדר במועדון ואין בן אדם עם יותר משמעת וסדר מאיביץ. אם הוא מגיע, אני באמת אתחיל להאמין שאפשר לקחת עוד אליפות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.