Jump to content

גאנג'ה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. שלום רב - הריני אוהד מסור של מכבי תל אביב מעוניין למכור את מנויי במחיר של כ-400 ש"ח (המחירהכי זול בארץ), כאשר עברו רק כ-7 משחקי בית מתוך 23 (כולל גביע טוטו), ועומדים בפנינו עוד 2 דרבים ביתיים מול הפועל השנואה, שני משחקי בית נגד הקופים מחיפה, ועוד 2 משחקי בית מול הערבים מירושלים, ועוד שלל של משחקים מהנים ומרתקים בהר הגעש הצהוב. אני מניח שאין אחד שלא היה רוצה להיות במשחקים מטורפים אלו ולכן כל הקודם זוכה!!!!!!!. אני אישית מוכר את מנויי בצער רב לאחר שאני נאלץ לעבור עם משפחתי לאיטליה עם משפחתי במסגרת עבודתו של אבי. אז לכל באוהדים הצהובים שרוצים להנות מחוויה שבל תתואר עם כל האולטראס האמיתיים של שער 11, נא להתקשר ובמהרה, כי זיכרו - כל הקודם זוכה!!!!! ניתן להשיג אותי בפלאפון: 0523678793 , או באיסקייו: 221109084
  2. שלום רב - הריני אוהד מסור של מכבי תל אביב מעוניין למכור את מנויי במחיר של כ-400 ש"ח (המחיר הכי זול בארץ), כאשר עברו רק כ-7 משחקי בית מתוך 23 (כולל גביע טוטו), ועומדים בפנינו עוד 2 דרבים ביתיים מול הפועל השנואה, שני משחקי בית נגד הקופים מחיפה, ועוד 2 משחקי בית מול הירושלמים, ועוד שלל של משחקים מהנים ומרתקים בהר הגעש הצהוב. אני מניח שאין אחד שלא היה רוצה להיות במשחקים מטורפים אלו ולכן כל הקודם זוכה! אני אישית מוכר את מנויי בצער רב לאחר שאני נאלץ לעבור עם משפחתי לאיטליה עם משפחתי במסגרת עבודתו של אבי. אז לכל האוהדים הצהובים שרוצים להנות מחוויה שבל תתואר עם כל האולטראס האמיתיים של שער 11, נא להתקשר ובמהרה, כי זיכרו - כל הקודם זוכה!!!! ניתן להשיג אותי בפלאפון: 0523678793 , או באיסקייו: 221109084
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.