Jump to content

מתיקו כהן

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    כ-ד-ו-ר-ג-ל
  1. יאללה ניחוש אחרון שלי שאני עוד תלמיד י"ב...מי יודע מה יהיה שנה הבאה..בהצלחה לכולם (אני מקווה לפגוע באחת החפירות שאני יביא) (: הכח עמיד ר"ג-הפועל פ"ת 2 - הכח חייבים תנקודות הם ישחקו התקפי. הפועל פ"ת תשחק בשביל הכיף ותסיים תמשחק ב1-0 לטובתה. קרית שמונה-מכבי פ"ת 1 - קרית שמונה בבית מול מכבי פ"ת המתפרקת של העונה ינצחו 2-0 / 3-0. בני סכנין-בני יהודה 2 - בימים טובים המאמן היה מדליק את השחקנים על הערבים אבל הפעם יש את מהראן אז זה בעייתי, אני מאמין שיהיה תיקו אבל הולך על 3-1 לבני יהודה. ב-משחק של הרבה שערים, נלך על הבאנקר שמכבי תכבוש. ב-כלום לא נראלי שיהיה אז עשיתי אנדנדינו 6-יערך בהמשך->אני מחכה לראות מה עושים אלה שיודעים תתשובה(:...למקרה שאני אשכח בנתיים נלך על הטוב. תודה לניחוש של השחקן ה-12 שחסך לי לא מעט כסף על הווינר
  2. 1-הערבים ילכו להתפלל לראות את כל האתרים המוסלמים שלהם, הם לא יבואו למשחק. 1-ק"ש עייפים מהנסיעה 1-נראלי תיקו אבל הפועל ישימו תגול בעזרת השופטים. ב ב-אני מקווה שהכוונה היא שחיפה יקחו אליפות במשחק הזה כי האוהדים מאחורי גדרות..אם זה לא הכוונה אני הולך על א' רוצה המכוער אבל הולך על הרע(:
  3. 2 X-נראלי שק"ש יפתיעו בניצון אבל אני רוצה נקודה בטוחה(: 1 ג-לא הבנתי מה המטרה שמקבלים 2 נק' בלי ניחוש(אם הבנתי נכון), ואם הבנתי לא נכון אז אני הולך על 2. א-לא נראלי שיהיו יותר מדיי צהובים, השופטים מפחדים לשלוף גם ככה. המכוער-לא הבנתי לא את הרע ולא את המכוער וגם אין לי כוח לנסות להבין וגם הטוב לא נראלי שיהיה אז הלכתי על המכוער כי התמונה שלו הכי יפה(:
  4. יש לי יס ואני רוצה לראות את זה... יש למישו צפייה ישירה או איזה משו דרך האינטרנט..? תודה
  5. 1-המשחק יוכרע, ובגלל שאני שונא ערבים וחושב שהם ינצחו אני יילך דוקא על פועלי הנמל X-מאמן חדש זה תמיד עוזר משחק ראשון, אבל אלי מחפוד יפריע מאחורי זלצר אז תיקו גם הולך 2-המשחק הזה יוכרע גם, וערבים כמובן יש בהפועל ואני שונא אותם אז נלך על בני יהודה ג-פוקס של עונה שהיה במשחק של מכבי 3 שערים..וכמובן שלא כולם של מכבי, והפעם הם יחזרו לעצמם וישעממו א הרע
  6. 1 X 1 ג-חוץ מזה שאנחנו מקבלים כל דרבי בראש בשאר המשחקים יוצאת הנשמה עד שרואים שערים. ב הטוב-חולה על רביבו.
  7. 2 X 1 1-חבל אין על זה בווינר(: 1 המכוער-בשביל יוסי השנון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.