Jump to content

hairy2hell

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by hairy2hell

1. זה שאני אוהד הפועל, לא אומר שאין לי מושג על מה מדובר. מאיפה לך העובדה שאני מדבר מתוך "בורות מוחלטת ועיוורת"? ואורית, אם זה כ"כ רחוק מן האמת, אנא האירי את עיני....
  2. "מקום שמיני, אין כדורגל, 35 שערים ב-33 משחקים (אפילו אתם כבשתם יותר)" ובאותה עונה הביא לכם גביע עם האנטי כדורגל הזה. "העיף לנו את נמני" ובצדק. תחשוב שניה אחת באופן אובייקטיבי. אם אתה היית המאמן. ישנם 2 שחקנים אשר יש ריב בינהם, והם מערבים בזה את כל הקבוצה, ויוצרים מעיין מחנאות. האם אתה תתפוס צד של אחד מהם, או שמה תעניש את שניהם? ואם אתה אומר שהיה צריך לתפוס את הצד של נימני, כי הוא יותר טוב, אתה בעצם אומר שמי שממש טוב, יכול לעבור על החוקים. "הבן אדם הגיע למצב של 2000 צופים במשחק בית, אנשים עם מנוי ביד החרימו משחקים!" אתם הגעתם למצב כזה. לא הוא. אתם נצאים במחאה המטופשת הזאת. גם אם לא במחאה רישמית, גם זה סוג של מחאה. בגלל השנאה העיוורת הזאת. "תסלח לי כשאני הופך קטנוני ומזכיר לך (בסוג של גאווה, יש לומר) שביום שבת לבד היו באצטדיון ר"ג 8,000 אוהדי מכבי, נתון שהוא במעט גדול על ליגה שכזו. כך יורדת לה טענתך כאילו נטש הקהל את היציע (וכמובן ש"התחיבויות קודמות" קיימות גם אצלנו)." לא טענתי שיש נטישה (למרות שבאמת יש כזאת, אבל לא גדולה....) דיברתי שצריך לבוא ולעודד... "ואם כבר השוואות- את ה*ועל של שנה שעברה אמנו לא פחות מ-3 מאמנים (תקן אותי עם יותר) כך שאת האצבע המאשימה ניתן היה להעלות כלפי האויר. מר לנדאו, שלדבריך כאמור זכה לקריאות נגד, אכן עזב את הקבוצה ופינה את מקומו. ולעומת זאת קלינג חזק ואיתן כבר שנתיים של זעקות לשמיים (ואני מדבר על הרוב הכולל, לפחות השנה)." תאמין לי שאם היינו מחפשים כמוכם גם לנו היה את מי להאשים ככה. המאמן לא היו היחידים שהיו אשמים שנה שעברה למה שהיה. "הקהל היום כבר לא מחולק בדעותיו. נכון, יש מי שיעדיף את השקט לקבוצה ורק רחשי ליבו יספרו שהוא, כמו כולם רוצה בחילופו של המאמן, אבל אין כמעט אוהדים בתוך הקהל העצום הזה של מכבי (גדול ל הליגה כבר אמרנו?) שלא חושב שהגיע זמן שינוי." דבר ראשון תנסה להימנע מהאמירות חסרות בסיס מוצק האלו "אנחנו הכי טובים!!" וכו', כי הם אף פעם לא מועילות.... אני מכיר הרבה אוהדי מכבי שלא רוצים בחילופי קלינגר, כי הם מסתכלים על מה המאמן ה"יבש" הזה השיג לכם. "ולגבי עיתונות ומתן ציון- הקהל של מכבי עומד איתן מול השנים הרעות של חוסר הנאה ממשחק, הקהל של מכבי יעמוד איתן גם אל מול כל בקורת שתופנה כלפיו! לא אמות מידה של נייר עליו כתבו כתבים מקניטים הוא שידריך אותנו, הקהל של מכבי יפעל ע"פ הגיון, רצון, נחישות, אמונה ואהבה. לא נחונך ע"י עיתון, החינוך שלנו הוא הזיכה למועדון." תאמין לי העיתונאים לא מנסים לחנך אותכם....אני לא חושב שכ"כ אכפת להם.... הם רק מביעים את דעתם על נושא, שגם לדעתי אתם שוגים בו. "ואם ירשמו שאנחנו פועלים כנגד מניעי הקבוצה, אנחנו נדע, עמוק עמוק בלב, שמניעי הקבוצה הם הדבר הראשון והאחרון שעומד אל נגד ענינו." לא משנה רק המטרה, אלא גם, ואולי בעיקר הדרך.... ומה לעשות, הדרך הזו שלכם פוגעת בקבוצה.
  3. תתפלא ביותר, אבל לא היה קטע ששמעתי את הקהל של מכבי(ולכל מי שינסה להתחכם-השמיעה שלי בסדר גמור....) אני שמעתי רק אותנו... אבל בעצם זה לא הנושא כאן, עזוב את זה.
  4. יכול להיות שהוא אדיוט. יכול להיות שהוא הקוון הגרוע ביותר שאי פעם היה. אבל להגיד בוודאות שהוא ראה החליט להתעלם? את זה אי אפשר להגיד. אולי זה באמת קרה, אבל אי אפשר להשתמש בזה בתור עובדה. וכאילו לא היו טעויות שיפוט מעולם...ואני די בטוח שברובם הגדול מאוד זה לא היה שהשופט/קוון החליט להתעלם...
  5. תאמין לי שהעידוד היה מאוד מתואם גם עם אלו שישבו בשער 5.
  6. כנראה שאתה צודק, רק נדמה לי שהוא התכוון בציניות שבמילא בכל משחק משחקות 2 קבוצות, ולא אחת... יעני התכוונת מותר משחק אחד ולא קבוצה אחת...
  7. אני אתן לך דוגמא משנה שעברה.... מעבר לאלו שצעקו לגילי להתפטר (שהייתי ממש נגדם..) זה לא היה עיקר העידוד והתפאורה שלנו. המצב שלנו היה הרבה יותר גרוע ממה שאתם עכשיו. גם לי וגם לעוד רבים וטובים לא היה כח במידה מסויימת לקבוצה, אך בכל זאת באנו כל משחק (אני כמעט כל-התחייבויות קודמות) ועודדנו את הקבוצה וזהו. אם זה היה המצב אלצנו ככה, למה אצלכם זה לא יכול להיות?
  8. לא צריך להגזים עד כדי כך.... בהחל יכול להיות נחמד, אך הדרך עוד ארוכה עד לזה. אבל אני בהחלט בעד שכל קבוצה פשוט תכין שלה משלה כנגד המשטרה (הייתי אומר כחלק מהתפאורה הראשית, אך אני יודע ש2 הקבוצות החלו בעבודה כבר...) שלט פשוט נגד האלימות המשטרתית. אפשר אפילו אותו משפט, אבל שכל קבוצה תכין לבד... להתחיל מהשיתוף פעולה המינימאלי. עליתם על רעיון לא רע דווקא..... אם יש כאן מישהו מארגון שלכם, תחשבו על זה.
  9. הורס? סגנות.שלב בתים בליגת האלופות.גביע.אליפות. ההשג הכי גדול של סיני היה אליפות הפלייאוף התחתון.
  10. דבר ראשון, אפשר לשחק על דשא שעובר שיזרוע...זה פשוט מזיק לדשא....(המשחק האחרון שלנו בארווה התקיים בזמן שיזרוע.) דבר שני, נדמה לי שהשזרוע הסתיים, אבל מבעיות טכניות בלבד אתם תשחקו בר"ג. אני אברר כבר....זה באמת מעניין....
  11. סורי, אבל מה שעשית פה זה דמגוגיה. 1.אתה מדבר שהעובדות מדברות בעד עצמם. אם זה באמת עובדה, תן לי הוכחה שהם עושים את זה. ואני לא מדבר על מקרים בודדים. אני מדבר על זה שהם עושים את זה בשביל לפגוע באוהדים. 2.אני מכיר כמה וכמה אנשים שכן אוהבים את זה. וחלקם אפילו אוהדי מכבי. אל תזרוק סתם נתונים לא נכונים. 3.זה נכון. אבל הדעה הזאת שלהם שווה כמו שלך. זאת דעה. לא עובדה. 4.הוא בכוונה מנסה לפגוע בנימני? אתה נשמע לי קצת פרנואיד. נכפה על קלינגר ע"י ההנהלה שלכם סגל שמורכב מרוב בולט של קשרים, כשהוא צריך לשתף את כולם איכשהו(האגו...האגו...). קשה קשה למצוא עמדות, ואני בטוח שאם הוא היה שם את נימני איפה שאתה רוצה - תמיד יהיו אוהדים שיחשבו אחרת. 5.שוב, אתה לא יכול להציב את זה כעובדה שמנסים להתנכל אליכם. כל עוד אין לכם הוכחות. וקלינגר עדיין לא נכשל. הוא יכשל בסוף העונה(ואז במילא נגמר לו החוזה). 6."קלינגר לא רואה" זה קללה. 7.השערות, אדוני, השערות....מעניין אותי איך אתה יודע מה הכוונה של קלינגר, ועוד מציג את זה כעובדה.. 8.נו באמת. הבן אדם דיבר בציניות על דרישה שהוא חושב שהיא מגוחכת. אם אתה מתייחס לזה כאילו הוא התכוון לזה ברצינות אני באמת מרחם עליך. 9.סליחה?? אתה מאשים אותם בשחיתות?? על סמך מה בדיוק??!? אולי זה באמת ככה, אבל אין לך שום הוכחה, מניע, או כל יכולת להאשים אותם בזה. 10. ? לא הבנתי..... 11.דבר ראשון הוא באמת מעריץ את גרנט.....בזה אין ספק כ"כ. דבר שני אותו דבר אפשר להגיד עליך: "שנאה עיוורת לקלינגר (מאמן שהביא את מכבי להשגים לא רעים בכלל). קלינגר ישאר במכבי.לא יעזור!" 12.סוף סוף משהו שאני מסכים איתך. 13. וואלה? טוב לדעת....לא זכרתי את זה... אבל איך שני הסעיפים הללו קשורים לנושא? 14.סובלים 4 שנים? ממה בדיוק? מאליפות? מגביע? משלב הבתים בליגת האלופות? מסגנות? ברור שעמיקם יהיה יותר נגד סיני. ההשג הכי גבוה שסיני השיג ב6 שנים היה אליפות הפלייאוף התחתון. קלינגר הגיע ב4 שנים להשגים הנ"ל. 15.ממתי חוליגנים לאוהדי כדורגל זה רע? 16.זה בסדר. גם אני שונא את אבי אסון. בקיצור, אתה דיברת על עובדות. אני לא ראיתי כאן עובדה אחת שקשורה לנושא.
  12. ולנו טוב שנזכה באליפות... בוא נהיה ריאליים, ונתמקד במשחק הזה. ביט"ר במילא יבואו נגדכם עם אש בעיניים....
  13. אממ... אני אוהד הפועל, התכוונתי טוב לנו, לא לכם. לכם הכי טוב תיקו, לא מרחיק אף אחת יותר מדי.
  14. אז תגיד רוב הסיכויים הוא ראה את זה. אין לך דרך לדעת בוודאות.
  15. אמממ, באמת הייתה לכם תצוגה יפה ביותר (כשצריכים לפרגן מפרגנים), אבל ראיתי תגובות כאלה אצלהם גם אחרי המשחק מול מכבי פ"ת, אז קצת פרופורציות.
  16. זה באמת היה נבדל ברור, אבל אני לא מבין את אתה יודע שהוא ראה את זה והחליט להתעלם.
  17. דבר ראשון זה יותר, אבל זה לא העיקר. אפילו אם זה היה רק אחד - זה כבר אותו דבר. אין הבדל בין האחד הזה שיש לו מנוי, לבין אפילו 8000 שיש להם מנויים. העובדה היא- שיש שם מנויים, וע עכשיו לא שמנו אותם שם בדרבים, אלא בשערים אחרים, מתוך התחשבות. אתם לא התחשבתם. זכותכם המלאה. פשוט כמו שנאמר-"עין תחת עין, שן תחת שן".
  18. מי אמר שאין מנויים? כל ילדי בתי הספר לכדורגל של הפועל מחזיקים במנוי שרשום עליו שער 10-11. ולא רק מהעונה. פשוט מתוך התחשבות בעבר הם לא הוכנסו לשער 11, וניתנה להם האפשרות להכנס עם זה לשערים אחרים. אבל אל תצפו שגם הפעם הם יתחשבו, לאחר שאתם לא התחשבתם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.