Jump to content

hairy2hell

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by hairy2hell

1. וואלה. לא מוכרים את זה בלאן. טוב שאנשים החליטו שהוא קונה אותנו. או במקרה הזה - קנה אותנו.
  2. כן, אבל בשביל זה אתם צריכים לבוא לוולפסון.... (לא אמור למנוע מכם לקנות לגמרי, רק יקשה, דבר שימנע "השתלטות" כמו שקראת לזה.)
  3. זה לא שער מעורב כאן. זה שער במקרה הזה רק של הפועל.
  4. לא מדוייק. חובה לתת 20% מהכרטיסים הנמכרים. אבל במקרה הזה אף הנהלה לא תתן ליריבה פחות מיציע.(עוד חוק.לא זוכר את הנוסח בדיוק...) זאת אומרת שאתה צריך להוריד מסך האיצטדיון (14.5 אלף בספירה האחרונה) את סך המנויים, וההזמנות, והקומבינות, וכל האלו.
  5. דבר ראשון הם יכלו לא למכור לשם. דבר שני זה כבר כמה שנים יש מנויים של לשער 10-11.(חלק ממחלקות הנוער ובתי הספר לכדורגל.) פשוט עד עכשיו תמיד הושיבו אותם בדרבים בשערים אחרים. אותו דבר אתם יכולתם לעשות. נ.ב.בקשר לאברמוביץ', אני יודע בדיוק כמו הראל, שהוא מקבל ההחלטה (=כלום בעיקרון). הם לא החליטו על זה בהסתמך על הכסף של אברמוביץ, כי אין לו מושג מה הולך עם הכסף של אברמוביץ. ותאמת אם כבר הכסף של לב לבייב. לא של אברמוביץ. איך אני אוהב שאתם יורדים על דברים כאלו מבלי אפילו לדעת את משמעותם....
  6. נכון, אך הנקמנות הזאת היא אינטרס של האוהדים. לא של ההנהלה. ההנהלה לא נפגעה מזה שלא נתתם לנו את שער 5. וההנהלה שלנו מפסידה על זה כסף. שלכם לא. ככה שלהנהלה שלנו יש דווקא אינטרס לתת לכם את 11.
  7. לא נכון. מוני הראל "וחבורתו" הם אלו שקיבלו את ההחלטה. מתי בפעם האחרונה סגול היה מעורב באיזהי החלטה שקשורה להפועל? מתי הייתה הפעם האחרונה שהוא בכלל התעניין בהפועל. ההפסד הכספי כאן, מנוכה במידה מסויימת מהתקציב, שיותר קטן משלכם. אתה חייב להודות שזה דבר מאוד יפה, שלהנהלה יותר חשוב האוהדים מאשר הכסף.
  8. קמחי, התכוונתי אף אוהד שמעורב בדברים האלו. יכול להיות שאוהדים דיברו איתם. מי יודע. אבל מי שדיבר איתם-בטוח לא מעורב בזה. יש התלבטות באמת בתוך ההנהלה. המגמה כשיו היא להביא את בתי הספר לכדורגל, ומישהו העלה הצעה למכור כרטיסים. הם מדברים על זה. אבל להגיד ש"אוהדי הקבוצה שוברים את הראש איך למלא אותו באוהדים אדומים." זה לא נכון. אנחנו לא מתלבטים, ולא כלום.
  9. דרך אגב-אין לי מושג מאיפה וואן הביאו את זה. אף אוהד לא דיבר איתם. אחחח...ספוקולציות ספקולציות.....
  10. לא מדוייק. הנהלת הפועל קשובה הרבה יותר לאוהדים מאשר הנהלת מכבי.
  11. זה אכן כך, לפי מה שאני יודע, אך בנוסף יעמדו שם אנשים המחקלות הנוער, אשר מכירים את האנשים. דרך אגב-מדובר רק על מחלקות הנוער, ולא על בתי הספר לכדורגל, כך שהם קצת אנשים יחסית, ואין מצב שלא יזהו מישהו. בנוסף, המכירה תתבצע בתוך וולפסון, כך שרק מי שיש לו גישה מלכתחילה פנימה יוכל לקנות.
  12. לא לסמוך על זה.... כבר קרה שהם התחילו למכור כרטיסים למשחק עוד לפני שנקבע היום, ובסוף זה יצא יום שונה, ואני נדפקתי....
  13. אתם חייבים להודות שיהיה מעניין לראות אותו מאמן את ברסה. אז נראה כמה רונלדיניו טוב בתור קשר אחורי...
  14. זה לא משחק של הנבחרת, ולא הוא בחר את הסגל.
  15. אני לא כזה זקן....(כאילו עוד הייתי צעיר ולא הבנתי כל כך בכדורגל...) אז אני לא יכול לדבר על זה.... אני פשוט לא יודע מספיק על זה...
  16. זה לא נכון. את לנדאו העיף לא הקהל, אלא שחקן אחד (רמז:אות קין על המצח). השני זה היה חנין (שהיה אחריו ולא לפניו), שגם אותו העיפה ההנהלה. נגד אף אחד מהם לא התקיימה שום מחאה.
  17. מוזר. אני ראיתי המון אוהדי מכבי שהיו בעד להשאיר את גרנט בנבחרת כי הוא מגיע להשגים, למרות האנטיכדורגל שלו.... אני מודע לעובדה שהוא חזר בגלל הכסף... אני אבל לא מודע לעובדה שהעיפו אותם בגלל כסף. זה עבירה מאוד גדולה, שיש אפילו להעיף להעיף מקבוצה בגללה (לשיקול ההנהלה), וכן, אפילו שחקנים בכירים. הם הסתכסכו בינהם, והשתמשו בשחקני הקבוצה לריב הזה. זה שהם יותר טובים, לא מקנה להם יתר זכויות. זה ממש לא משנה הכמויות. אז אתה יכול להביא לי 20 אוהדים שנגד קלינגר, על כל אחד שבעדו. אז מה. גם אלו שבעד הם אוהדים. והרי לא הולכים נגד האוהדים. או שמה כאן זה הרוב קובע? כי חשבתי שלא האוהדים קובעים את המאמן והכל, אז לשם מה לעשות הצבעה?
  18. אני לא משחק אותה תמים. התופעה הזו קיימת לצערי הרב גם אצלנו....
  19. הבעיה שלכם זה עם הציוני קהל?? בחיי, הדבר הזה מגוכך כמו ה"מדד הגזענות"....
  20. דבר ראשון לא היה לתוכנית הזאת כ"כ הרבה רייטינג, אז לא כל המדינה ראתה.... דבר שני-הכמויות זהות. כבר רבים אצלנו לא שרים את אדום עולה בבלומפילד(לצערי לא מספיק עדיין) ואנחנו מנסים עכשיו גם לשנות את המילים. ובכל דרבי אני שומע "ניאו-*****!" (בדרבי האחרון זה היה לפני תחילת המשחק ב"פינג פונג" שירים שהיה בין שער 7 לאוהדים שלכם בשער 5...), אם תזכיר לי נכון, אתם שרים לא מעט את "סלים טועמה מחבל" יש כאלו ששרים גם "מוות-לערבים"(אבל זה באמת מיעוט...) הכמויות זהות. יש למגר את התופעה, אני מסכים. אבל אי אפשר להגיד שאנחנו גרועים יותר. לצערי, אנחנו גרועים באותה מידה...
  21. אני רק אגיב על המכות שהיו- אלו לא היו בין אוהדי הפועל. האחים של סיני באו ותלו שלטים בעד סיני על דעת עצמם, והציגו את זה כדעת הכלל. עכשיו כשבאו כמה חברה אל האחים של סיני, אשר גם בעבר היו ידועים באלימות שהשליטו בקרב כל מי שהתנגד לסיני, וביקשו מהם להוריד את השלט, ואלו החלו להעיף אותם משם במכות...כשבאו כמה אנשים לעזור לאותם נערים שחטפו מכות, התפתחה תגרה....
  22. שוב אני שואל, אתם רוצים להכנס לזה? כי זה לא נושא האשכול....
  23. דבר ראשון בני יהודה מארחים..... דבר שני החוק הזה חל על הזמן הקרוב שלאחר השיזרוע.
  24. אתה באמת רוצה להגרר לתוך הנושא של העידוד בדרבי? והילה-לא מוכרים כרטיסים ל11....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.